Autor Wątek: Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?  (Przeczytany 3041 razy)

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« dnia: 2007-12-06, 22:50:04 »
Dziewczyny wiece gdzie mozna dostac kosmetyki profesjonalne do gabinetu z firmy Yves Rocher? Słyszalam ze maja rewelacyjne woski do depilacji i fajny peeling do ciala ktorego nie trzeba zmywac. Moze ktoras z Was stosuje te kosmetyki w gabinecie? Kosmetyki detaliczne sa swietne, fajnie byloby wyprobowac gabinetowe :) Z gory dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam :)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-12-06, 23:09:47 »
Ja wiem, że sklep z tymi kosmetykami jest w Poznaniu i myślę, że tez mogą mieć tam kosmetyki do salonów, no ale do Poznania masz niezły kawałek, więc lepiej szukać bliżej. :wink:
دوبدوا

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-12-07, 19:49:44 »
Sklep jest w Bialymstoku ale tam sa tylko normalne detaliczne kosmetyki niestety :(

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-12-07, 19:53:10 »
ja bym nie chciała mieć na sobie peelingu,którego się nie zmywa...a dalej nakładasz np. na to ciało krem do masażu i masujesz tym kremem z martywmi złuszczonymi komórkami naskórka...potem nakładasz na tą brudną skórę maskę a po masce krem....
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-12-08, 19:27:31 »
Parę lat temu interesowałam sie jaka jest możliwość pracy na ich kosmetykach profesjonalnych.
Poinformowano mnie,że to firma decyduje w jakiej miejscowości powstaje taki gabinet (raczej większe miasta) i musi być połączony on ze sklepem sprzedaży detal.
Poza tym są duże wymogi ponieważ filozofia firmy mówi ,że wszystko ma być w zgodzie z naturą, nie można w takim gabinecie robić głębokich złuszczań, przekłuwania ciała (także uszu) a także nie wolno robić tipsów (w skrócie nic co sztuczne i nie naturalne), nawet manicure cążkowego i oczywiście jest się skazanym na autoryzacje (żadnych innych firm) i to główna siedziba stwierdza czy danej miejscowości przyznać możliwość otwarcia gabinetu+sklep.

Nie wiem jak jest w tej chwili, czy coś się zmieniło, ale wtedy tak mnie poinformowała jedna z kierowniczek salonu w Częstochowie.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Yves Rocher - kosmetyki profesjonalne ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-08, 20:08:34 »
Dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz Ankuak. Szkoda ze az tak rygorystycznie podchodza do tego, szczegolnie jesli chodzi o manicure cazkowy i eksfoliacje. No i jednak trudno spelnic warunek zeby byl gabinet polaczony ze sklepem. Szkoda szkoda...