Autor Wątek: Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci  (Przeczytany 8591 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-01-13, 19:17:29 »
coś mi się tu dziewczyny nie podoba...:roll:
bedzie miała dziewczyna szkolenie, oki
umowa na 1/4 etatu a pracuje normalnie 8 godzin? a z jakiej racji? oszczędności na pracowniku...
widać na pierwszy rzut oka że pracodawca wyjdzie na tym o niebo lepiej niż "pracownik"
podaj nam Elu jakieś bliższe informacje o tej Pani, na jakiej firmie pracuje, szkoli...
przecież jesteśmy w branży i bedziemy wiedziały jeśli jest dobra i warta Twojego poswiecenia jakim w tym wypadku jest podpisanie lojalki :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-01-13, 21:54:34 »
Też mi się to coraz mniej podoba...
Poprzyglądać sie jak ktoś robi, a wrzeczywistości wykonac zabieg to dwie skrajnie rózne rzeczy!
Umowa na 1/4 etatu (czyli czysty zysk dla pracodawcy- mniejszy ZUS itp), a praca na pełen etat... Sprytnie wykombinowane- w razie co, to pracownik, nie ma żadnych praw, bo pracodawca zgodnie z umową może zapłącic 1/4 stawki... Czyli 250zł za miesiąc pracy na pełen etat. Interes życia! :twisted:
Do kompletu lojalka...
Jednym słowem- nic dla Ciebie- dla Niej wszystko.

Tu nie ma zadnego Haczyka, to jest jeden wielki HAK  :lol:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline ella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-01-13, 22:51:48 »
Hej dziewczyny ta pani ma na imie Ula pracuje na zelach ibd miala szkolenia z Euro fashion .Dzis tam nie bylam ale jutro jade wiec powiem jej zeby mi pokazala swoj instruktorski dyplom skoro niby go posiada.Moze sciemnia poki co do konca tyg sie podszkole  np.Tez wydawalo mi sie to zbyt piekne aby bylo prawdziwe na ,,ładne oczy"nie moge jej wierzyc ,ze da mi 1000zł podstawy skoro w umowie bedzie inaczej.Dzięki dziewczyny za otworzenie mi oczu.Fajnie,ze jestescie:)Zawsze myslaam ,ze nie dalabym sie oszukac....

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #18 dnia: 2009-01-19, 10:44:44 »
Ella, napoisz co i jak z Twoim szkoleniem-pracą.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline ella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Praca w zamian za szkolenie stylizacji paznokci
« Odpowiedź #19 dnia: 2009-01-27, 23:09:10 »
Poki co chodze tam i robie paznokietki dzis znowu nie ide bo nie ma dla mnie Ula modelki do robienia.Ogolnie podoba mi sie jak uczy.Przemyslalam to i zadnej lojalki nie mam zamiaru podpisywac jezeli  sie na to nie zgodzi zaplace  za szkolenie i sie roztaniemy.Zaproponowala mi rowniez prowadzenie kosmetyki tzn mialabym sprzet zakupic i kosmetyki tyle,ze musze najpierw zobaczyc jak bedzie mi szla z nia wspolpraca .
pozdrawiam 8)
      
      Dodane po 181 godz. 23 min.:
                     Hej dziewczyny co do tej pracy zrezygnowałam z niej niech sobie szuka naiwnych dziewczyn fakt dobrze wytłumaczyła mi nakładanie ,żelu akrylu tylko uważam ,ze trzeba ciągłych ćwiczeń więc póki co będę robiła na koleżankach tak na dobrą sprawę byłam u niej z 4 razy w ciągu tych juz chyba 2 -3 tygodni po pracy przed pracą a ona by już mnie chciała sadzać do klijentki  ja widzę pełno jeszcze nie dociągnieć z mojej strony i dziwi mnie jej podejscie do prowadzenia swoich salonów chce sobie popsuc opinię moimi nadal,, nie idealnymi paznokciami"    ...więc się roztałyśmy.  :oops: