Autor Wątek: dobór i przyklejanie tipsa - problemy  (Przeczytany 100693 razy)

Gość

  • Gość
dobór i przyklejanie tipsa - problemy
« dnia: 2005-05-21, 21:11:16 »
Kochane poradżcie coś!!!
Dzisiaj miałam klientkę z tak płaskimi paznokciami że historia świata!!!
Same paznokcie to pryszcz, tylko że nie mogłam dopasować żadnego tipsa a jak już dopasowałam to był problem z jego przyklejeniem.
Za każdą próbą naklejenia tipsa pod jego spodem pojawiały się bąbelki powietrza i nie mogłam znalezć sposobu jak się tego pozbyc albo jak nakleić tipsa żeby ich nie było.
Na kursie uczono nas na paznokciach chyba standardowych bo o takim problemie

 nikt nawet nie wspomniał!!!!


Doradzcie coś spece od paznokietków!!! :kiss:

Aguś

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-21, 23:08:40 »
Jesli paznokcie sa zbyt paskie to nie ma co na sile rozplaszczac tipsa nawet elastycznego bo predzej czy pozniej albo zacznie sie odklejac albo poprostu peknie.
Przy takich paznokciach najlepszym wyjsciem bylby chyb akryl na formie  i po jej sciagnieciu paznokcie lekko dogiac w luk lub delikatny tunelik.

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-22, 00:54:06 »
Czesc :D:D
Najlepiej bedzie wlasnie zrobic paznokcie na formie a jesli robisz tylko na tipsach to proponuje kupic te z mala kieszonka na wszelki wypadek:) czasami wlasnie latwiej przyklejac je na plaskie paznokcie. :D

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-22, 11:03:20 »
dzięki kofane, dobrze jest móc na was polegać!
Aguś na formie nigdy nie robiłam a nawet mnie tego nie uczono tak więc chyba wszystko przedemną ale i tak stokrotne dzięki. Na razie pomęcze się na tych z małą kieszonką!!!Pa,Pa  Pozdrawiam! :lol:

Gość

  • Gość
przyklejanie tipsów - problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-03, 19:42:27 »
mam taki problem: robiłam pazurki takiej dziewczunie i przezyłam szok ( same komplikacje) chciałam przykleic tipsa french no ale nie chciał sie wogóle do jej pazurków przykleic ( klej mam dobry z ibd 5 sekund). no to stwierdziłam ze zrobie na formie ale po 2 dniach zaczeło sie dostawac do nich powietrze!:( nie mam takich problemów ogólnie ( tylko ta osoba) i nie wiem czym to mogło byc spowodowane... czy moze płytke ma za tłusta no ale klej czemu nie chciał kleic tipsów??? juz sama nie wiem!!!
pomożcie!!!!!!!!!!!!!!

Aguś

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-03, 19:46:26 »
Czasem i tak sie zdarza, nie ma racjonalnego wytlumaczenia tej sytuacji. 5% klientek nie beda sie trzymaly paznokcietki chocbysmy stanely na rzesach.
U takich klientek proponuje forme, szczegolne zwrocenie uwagi na prawidlowe odtluszczenie, no i nie zaszkodzi primer.
A czy ta pani przypadkiem nie jest w ciązy?

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-03, 19:48:09 »
o chyba nie chyba ze nic o tym nie wie ;)
a czy ciaza moze byc powodem tego! ???????????????

Aguś

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-06-03, 22:36:57 »
Może... w czasie ciązy dochodzi do ogromnych zmian hormonalnych co odbija sie na naszej skorze a tym samym wlosach i paznokciach. Niek jeszce nie wytlumaczyl dlaczego wtedy paznokcie odpadaja ale tak czesto sie zdarza... moze to niewyjasniona forma obrony organizmu. :wink:

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-06-23, 09:20:12 »
ja mam taka klientke okazalo sie ze bierze leki od tarczycy i ja mysle ze to jest powod :(

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-06-23, 18:43:35 »
no juz sama nie wiem załozyłam jedwab i było troche lepiej ale i tak nie było tak jak u innych osób!

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Pekajace tipsy
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-08-18, 10:22:01 »
Witam Was!
Mam wielki problem z tipsami. Nie wiem czy to moja wina czy tez tipsow. Po zrobieniu paznokci juz nastepnego dnia tipsy tak jakby pekaly, zel ladnie sie trzyma tylko tipsy pekaja. Nie na wszystkich paznokciach tak sie dzieje, dlatego mysle ze moze popelniam jakis blad, zbyt mocno przypilowuje lub cos w tym stylu. Powiedzcie Kochane co moze byc przyczyna! Z gory bardzo Wam dziekuje  :D

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-18, 10:50:37 »
Może uzywasz zbyt duzo tip blendera, moze smarujesz tipsa primerem (czego nie powinno sie robic), a może źle dobierasz tipsy, a może.... tipsy sa kiepskiej jakości? :bubble:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-08-18, 19:39:30 »
Tip blendera staram sie nie nakladac zbyt wiele, poza tym na samym poczatku zakladalam tipsy siostrze i nie stosowalam w ogole Tip Blendera a tipsy tez pekaly. Co do primera to bardzo uwazam by nie wejsc na tipsa, pekniecia sa na samych koncowkach wiec to chyba tez nie bedzie powodem. Moze faktycznie tipsy sa jakies trefne, sprobuje kupic jakies inne :/

Gość

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-08-18, 19:51:55 »
jezeli pekaja ci tipsy tzn.ze sa zlej jakosci.Mialam ten problem kiedys,ale teraz juz nie mam od kiedy kupuje tipy lepszej jakosci.Ty tez tak zrob. :wink:

Kasia_Zet_

  • Gość
tipsy - problemy - przyklejenie i opracowanie
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-08-22, 14:32:39 »
jakiej firmy masz te tipsy?? moze zakladasz za małe tipsy dlatego pekaja??