Autor Wątek: cennik w sylwestra  (Przeczytany 5518 razy)

Offline brodka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 375
cennik w sylwestra
« dnia: 2008-12-15, 22:31:02 »
czy w tym dniu macie wszystkie ceny tak samo jak normalnie? bo mnie dzisiaj koleżanki z pracy (fryzjerka, stylistka paznokci) uświadomiły, że w sylwestra się bierze podwójnie.. sama nie wiem co o tym myśleć, naprawdę wszędzie tak jest? bo ja przyznam się szczerze, że ja pierwsze słyszę-ale prawda jest taka, że akurat w sylwka nigdy wcześniej nie pracowałam, dziwnie byłoby mi wziąć np od stałej klientki dwa razy więcej niż normalnie..

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-12-15, 22:40:29 »
pierwsze słyszę....

ja mam tylko zasadę że w sylwestra nie robię tipsów i pedicure, bo kosmetyczka też człowiek i też sie chce wieczorem bawić a ja po tych dwóch rzeczach padam na ból pleców, można to zrobić wcześniej nie trzeba w sylwestra...

a o kasowani podwójnie to słyszałam w czasie komunii bo to niedziele i fryzjerki muszą specjalnie przyjść do pracy żeby mamusie/babcie/ciocie itepe  miały ładne fryzury i nie musiały spać w fotelu  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-12-15, 23:16:52 »
podwojnie ?  :roll:  co to za pomysł? w sylwestra wszyscy normalnie pracują, to tak, jakby 31.12 np mleko miało być w sklepie 2 razy drozsze :D czy cokolwiek.... :P
„Spür die Melodie der Community“

annszc

  • Gość
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-12-16, 05:43:36 »
dla mnie to zwykłe złodziejstwo, gdyby mnie tak "wyceniono" to bym już więcej do takiego gainetu nie wrócila.... nie tylko w Sylwestra. Sama też bym nikomu nie podniosła ceny z powodu jakiejś daty.... No chyba ze  to byłoby poza godzinami pracy albo w niedziele o jakiejś dziwnej porze - ale to tez po wczesniejszym zapisie o takiej sytuacji w cenniku.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-12-16, 08:21:08 »
U nas w sylwestra w glownej mierze ida makijaze i manicure. Cena jest raczej normalna. Klientki doplacaja jedynie za nietypowe ozdoby sylwestrowe,: cyrkonie, kolorowe kepki rzes itp.

Offline kaasiowa

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-12-16, 10:59:41 »
Do tej pory w salonach w których pracowałam na sylwestra podwyższali ceny nawet do 100%.Efekt był fantastyczny mało kto przychodził - klientki wolały w domu sobie pomalować buzię i paznokcie. No tylko do fryzjera trzeba było - to trudniej samemu zrobić.
Ale teraz już wiem ,że w tych  salonach nie tylko na klientach zdzierano.

Offline andziol

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 60
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-12-18, 19:07:51 »
ja tam bede miala tak ze w sylwestra do makijazu 25%upustu na manicure.a wiecej?? pierwsze slysze

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-12-26, 13:01:42 »
Ja rowniez cen nie podwyzszalam i caly dzien spedzalam na makijazach i z rana manicure. I nie ukrywam,ze to wlasnie klientki zostawiaja sylwestrowe napiwki,ktore byly milym dodatkiem hihihih

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-12-27, 17:40:17 »
Ja znów mam ten sam dylemat, bo w mojej miejscowości ceny skaczą do góry w ten dzień od 40 do 100%!!! Jakaś masakra. Totalnie nie wiem co robić. Chyba postanowię tak, że fryzjerki będą brały zaliczkę jako zabezpieczenie (turystki często lubią nie przychodzić na umowione trminy) a dodatkowo będą brały tylko za brokat. Makijaże mam z głowy, bo na sylwka wyjeżdżam już dzień wcześniej:)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-12-27, 18:48:52 »
Masakra jak tam skaczą ceny w sylwestra, uważam to za czyste zdzierstwo, napewno więcej już bym się nie wybrała do takiego salonu. A jak ktos chce to może dać napiwek :wink:
دوبدوا

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-12-27, 19:14:28 »
Ta zaliczka na fryzjera calkiem dobry pomysl, przynajmniej babka sie nie rozmysli, jak to czesto bywa, i wtedy ma sie klientke, a nie ze caly dzien poumawiany a przychodza 2 osoby i sie siedzi w niepewnosci
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
cennik w sylwestra
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-12-27, 19:57:45 »
Tak niestety prawie w każdej branży się zdaża.Ale zaliczka to świetny pomysł.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ