Autor Wątek: suche łokcie  (Przeczytany 15816 razy)

Offline maartu

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-12-19, 15:19:39 »
Ja bym też najpierw zrobiła peeling, a potem stosowała codziennie tłusty krem albo jakiś odżywczy balsam do ciała. Jeśli by to nie pomogło, a skóra by pękała albo łuszczyła się - wtedy poszłabym z tym do dermatologa, bo może się okazać, że kosmetyki nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Ale najpierw postawiłabym na taką mało inwazyjną kurację :)

Offline adas1995

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #16 dnia: 2017-01-29, 15:36:26 »
To tylko kilka dnia, rób jak robisz a problem z pewnością zniknie :)

Offline ElaTakaJestem1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #17 dnia: 2017-02-27, 14:02:21 »
Ostatnio strasznie swędzą mnie łokcie i mam na nich suchą skórę. Czy można smarować łokcie jakimś kremem do rąk? Mam taki biedronkowy zwykły za pare złotych.  Co do witaminy A to faktycznie - możliwe, że ostatnio trochę mniej jej dostarczam do organizmu (ehh te złe nawyki żywieniowe...).

Offline MoniaT86

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #18 dnia: 2017-03-01, 15:57:34 »
Ostatnio strasznie swędzą mnie łokcie i mam na nich suchą skórę. Czy można smarować łokcie jakimś kremem do rąk? Mam taki biedronkowy zwykły za pare złotych.  Co do witaminy A to faktycznie - możliwe, że ostatnio trochę mniej jej dostarczam do organizmu (ehh te złe nawyki żywieniowe...).

Jeżeli będzie to zaczynało poważnie wyglądać to proponuję przejść się do dermatologa. No chyba, że ten krem z biedronki zadziałał cuda :)