Autor Wątek: oczyszczanie twarzy i dekoltu  (Przeczytany 55574 razy)

Gość

  • Gość
wyciskanie paznokciami
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-05-23, 19:17:16 »
Tak sobię myślę,że te problemy o których napisałyście są skutkiem nieumiejętnego wyciskania wyprysków,zaskórników itd.Najprawdopodobniej kobietki cisnęły paznokciami a to niemal zawsze powoduje przerwanie ciągłości naskórka.

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-05-23, 19:35:43 »
na nosie najłatwiej jest uszkodzic naskórek, bo skóra na nosie jest dość napięta i akurat w tym miejscu przważnie znajduje sie najwięcej zaskórników i pod wpływem wielokrotnego ucisku naskórek przeciera się i następnego dnia mamy pięknego strupa
po oczyszcaniu najlepiej położyć na twarz łagodzące algi - nie widac po nich, że bużka była czyszczona()oczywiście pod warunkiem, że całe oczyszczanie było odpowiednio przeprowadzone)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-05-23, 21:28:29 »
byc moze cisla ja paznokciami choc na moje oko miala krotkie ale jak tak mocno przyduszala to nawet krotkimi moze robic krzywde. tak to jest ..mamy nauczycielek ktora odrazu po studiach przyszla do szkoly uczyc, nie pracowala w zadnym salonie. teraz mam niby na praktyke isc tak jak my zeby nie zapomnie jaks ie robi wszystkie zabiegi itp.
aha a po oczyszcanku kolezanka miala polozone algi dermiki :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-05-23, 21:28:48 »
byc moze cisla ja paznokciami choc na moje oko miala krotkie ale jak tak mocno przyduszala to nawet krotkimi moze robic krzywde. tak to jest ..mamy nauczycielek ktora odrazu po studiach przyszla do szkoly uczyc, nie pracowala w zadnym salonie. teraz mam niby na praktyke isc tak jak my zeby nie zapomnie jaks ie robi wszystkie zabiegi itp.
aha a po oczyszcanku kolezanka miala polozone algi dermiki :wink: , jonoforeze i galwan

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-06-22, 14:18:21 »
Mam 16 lat. Nigdy nie miałam problemów ze skórą. Pojawiły się dopiero 2 lata temu. Nie mówie że mam duży trądzik, ale czasmi się pojawiają na twarzy duże krostki a jak się przyjże bliżej mojej twarzy w lustrze to widzę pod skórą takie małe górki, niewidoczne z daleka. Mam tez duży problem z dekoldem, podobne jak z twarzą. Chciałabym się wybrać do kosmetyczki na jakieś oczyszczanie lub maseczki, zależy co będzie lepsze.
Mam pytanie: Ile takie oczyszczanie twarzy i dekoldu kosztuje (ewentualnie jakaś maseczka)? Czy takie zabiegi będzię trzeba często poiwtarzać , i po jakim czasie będą widoczne rezultaty?
Proszę o odpowiedź :)

Implicite

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-06-22, 15:03:31 »
oczyszczanie różnie, zależy czy oczyszczanie jest połączone np. z algami czy maseczką (po wykonaniu samego oczyszczania), ja spotkałam ofertę za 65zł jak i 140zł. ale z tego co wiem to najczęściej ok. 90-100zł

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-06-22, 15:32:57 »
Dużo zależy od miasta - większe, z Warszawą na czele, miewają nawet 2 krotnie wyższe ceny niż małe miasteczka

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-07-14, 21:51:52 »
na pewno warto zainwestowac w skórę, to przeciez nasza wizytówka, głowka do góry z czasem powinno byc lepiej
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-08-22, 20:57:24 »
a co powiecie o kosmetyczce, ktora rozlozyla oczyszczanie mojej twarzy na 3 razy (podczas gdy wczesniej innej kosmetyczce wystarczyl raz) i koncowy efekt nie roznil sie od tego jak wygladala moja twarz przed oczyszczaniem. Mialam jedynie pelno strupow. Byla to Pani po dwuletnim studium. Polecila mi tez byl wybrala sie na solarium, to cera mi sie poprawi gdy mocno sie opale. Gdy jej powiedzialam, ze przeciez na poczatku cera wyglada lepiej, a gdy opalenizna zejdzie to stan skory sie pogarsza ona stwierdzila, ze to jakies zabobony i ona nigdy o tym nie slyszala, nie wspomne o innych razacych brakach wiedzy....i do tego ciagle teiwrdzila, ze nie oplaca isc sie na studia poniewaz po studium ona ma wystarczajace umiejetnosci do zawodu, ktorego wykonuje...

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-08-23, 06:40:11 »
Przeczytałam Twoją wypowiedz i postawiła mnie na równe nogi z samego rana.Jak ważny jest poziom i wiedza osób przygotowujących nas do zawodu, możemy się przekonać właśnie w takich sytuacjach.Ciekawe, które studium kończyła ta kosmetyczka.Pozdrawiam

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-08-23, 15:35:06 »
Ta Pani pracuje w Gorzowie Wlkp i wydaje mi sie, ze konczyla wlasnie jakies studium w tym miescie. W kazdym razie opowiadala, ze chciala wpierw ukonczyc studium Pani Anieli Goc w Poznaniu, ale za duzo materialow do nauki bylo tam dla niej.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-08-24, 10:32:06 »
Po co, w takim razie została kosmetyczką?To przecież bardzo odpowiedzialny zawód i wymagający nie tylko umiejętności praktycznych, ale także wiedzy teoretycznej.Z tego co piszesz, ta pani nie posiada ani tego ani tego.Ciekawe, ile klientek straciła przez swoje niedouczenie.Aż strach oddać się w ręce kogoś takiego.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-08-24, 20:55:03 »
wspolczuje tej babce :(
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-08-25, 08:39:51 »
jak czytam o takich paniach to mi sie nie dobrze robi. jezeli chodzi o studium czy studia to moim zdaniem zalezy od tego jak kto podchodzi do tego. bo mozna skonczyc studia i nadal nic nie umiec zalezy jak kto sie przyklada i jak sie interesuje. bo duzo dziewczyn idzie na studia zeby tylko miec papierek a pozniej sie wymadrzaja bo co to one nie skonczyly, natomiast duzo zalezy od systematycznosci i nalezy zdobywac dodatkowa wiedze czytajac czytajac a w praktyce juz pojdzie jak po masle.

ja natomiast jestem tylko po kursie i po min duuuzo sama sie uczylam i mialam swietna nauczycielke i mam duzo zadowolonych klientek ktore wracaja. a to jest najwazniejsze.

pozdrawiam wszystkie kosmetyczki

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-08-25, 14:53:32 »
Zgadzam się z Tobą w 100%.Na praktykach byłam z dziewczyną ze szkoły na Podwalu.Wiedzę teoretyczną miała świetną, ale jej praktyka była na marnym poziomie.Najgorsze było to, że cały czas wydawało jej się, że wszystko robi najlepiej.Pozdrawiam serdecznie