Autor Wątek: Na ile wystarcza żel?  (Przeczytany 12230 razy)

Gość

  • Gość
Na ile wystarcza żel?
« dnia: 2006-03-14, 22:53:34 »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! w związku z tym że dopiero zaczynam zabawę z paznokietkami,a jestem na etapie kupna lampy proszę was o odpowiedż: na ile klientek wystarcza jeden żel? Pozdrawiam!

Gość

  • Gość
wydajność żelu
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-15, 09:19:56 »
to zalezy jakiej firmy żeli używasz, jakiej gramatury jest żel i konsystencji,
wiadomo że przy systemach 3-fazowych najszybciej zużywa sie żel budujący, potem żel  nabłyszczający a na końcu podkładowy,

Gość

  • Gość
wydajność żelu
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-15, 11:17:49 »
W LCN zel SCULPTURE wystarcza na 35 klientek, bonder ok. 45 klientek a sealant-warstwa nablyszczajaca na 45-50 klientek.

Gość

  • Gość
wydajność żelu
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-15, 11:33:22 »
w LCN sculpture ( 25 ml ) starcza na ok. 30 klientek, sealant ( żel nabłyszczający ) ok 50 klientek, bonder ( zel podkładowy) ok. 60,70 klientek
oczywiście plus/ minus.... :)

Offline margot

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
wydajność żelu
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-04-16, 20:05:17 »
witam :-)
 Niewiele wiem jeszcze na temat paznokci. Myślę o kursie manicurzystki, a z czasem o pracy na własny rachunek.
Znam już polecane żele  i ich ceny. Nie mam jednak pojęcia, ile żelu jest potrzebnego na np. jedna klientkę, czy też ile razy zrobimy duża korektę na pojemniczek np. 15 ml. Zdaję sobie sprawę, że to sprawa indywidualna, ale jakies statystyki pewnie macie.
...albo może też inaczej-jaki jest koszt materiału jednorazowo uwzględniając jakiej marki uzyjemy?
Pomóżcie proszę.
dziękuję :-)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
wydajność żelu
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-04-16, 22:42:03 »
dolepiłam Twój temat do podobnego choć starego..

temat rzeka,
jest tyle czynników które wpływają na to kiedy zużyjesz opakowanie żelu, między innymi to ile z tych komplecików to całości a ile uzupełnienia, a może dosztukowania, jaka długość pazurków, grubość a więc też ilość warstw, to ile materiału spiłujesz , więc i wprawa gdyż wiadomo że na początku czeka Cię więcej piłowania dopóki nie nauczysz się nakładać równomiernie ale nie nadmiernie żelu
można by tak wymieniać
nawet jak sobie obliczysz na pierwszym opakowaniu , zapewne następne da Ci inne wyniki, więc zastanawia mnie po co gdybać :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
wydajność żelu
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-04-17, 11:30:15 »
Ania ma całkowita rację. To ile zużyjesz zalezy od całej masy czynników, które wymieniła. Nie ppkusiłabym sie obliczać na ile wystarczy jedno pudełeczko. zwłaszcza, że głownie robi sie uzupełnienia, a nie nowe sety.  :wink:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline ewelinas

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Na ile wystarcza żel?
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-05-25, 14:19:32 »
Czesc witam wszystkich! ja tez jestem poczatkujaca z zelem i tez mam problem z koncowym wynikiem! juz nie wiem czy zle go nakladam czy co! po ukonczeniu kursu zostal mi polecony zel jednofazowy christrio  bo jest samopoziomujacya i tak mam problem moze go za krotko trzymam w lampie!Nakladam pierwsza cienka warstwe i wkladam do lampy na 1 min pozniej buduje paznokcia i wkladam na 3 min i warstwa koncowa cienka na 3min i przemywam wipe solution! i dalej jest matowa! co robie nie tak!!!!!!!!!!!!1

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Na ile wystarcza żel?
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-05-25, 14:35:20 »
a co to ma do tematu ??

proszę pisać w odpowiednich tematach  :nonono:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Na ile wystarcza żel?
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-12-08, 17:56:06 »
Chyba nikt nie jest w stanie napisać na ile wystarcza taki żel,bo jest to zależne od masy czynników. Wypróbuj i sama za jakiś czas będziesz wiedziała.

Offline laura4

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: Na ile wystarcza żel?
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-12-09, 11:12:31 »
Chyba nikt nie jest w stanie napisać na ile wystarcza taki żel,bo jest to zależne od masy czynników. Wypróbuj i sama za jakiś czas będziesz wiedziała.
Dokładnie ciężko to określić, przede wszystkich jak będą dłuższe pazurki to trzeba go więcej itp itd

Offline NocnaMarusia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Na ile wystarcza żel?
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-12-31, 16:01:09 »
czesc wszystkim
No wlasnie. Mam podobny problem. Pracowalam sama na dosyc drogich, dobrych gatunkowo, 1fazowych zelach,primer plus kolor plus top... starczalo mi to na mnostwo klientek. Zatrudnilam teraz dziewczyne, dobra wydaje mi sie w pazurkach...natomiast zdziwilam sie jak po tygodniu od zakupu 50ml zelu upomniala sie po nowy bo juz nie ma...klientek nie mila zbyt wiele, poniewaz dopiero buduje swoja baze klientow jako miejscowa.
czyli ... okolo 60 klientek 50ml mniej - wiecej czy mniej bo to 1-fazowy?