Autor Wątek: inne okreslenia za tipsy???  (Przeczytany 5538 razy)

anianails

  • Gość
inne okreslenia za tipsy???
« dnia: 2008-01-15, 18:18:47 »
Powiedzcie mi jakie są inne określenia za tipsy??
bo dałam ogłoszenie i jakaś laska z błotem mnie zmieszała, ze tak juz sie nie mówi co wogóle ze mnie za kosmetyczka.
Napisałam też, ze roibie na dwóch markach żeli w związku z tym na te drozsze paznokcie daje gwarancje. no i to ja tez niesamowicie oburzyło.
napiszcie mi co o tym dziewczyny sądzicie?? moze ja faktycznie żle zrobiłam, ze sa 2 ceny i na jedne nie ma gwarancji, ale nie miałam innego wyjścia... bo ja mam studio paznokcia z dojazdem do klienta, opłacam co miesiac zus i podatek, a moja konkurencja trzaska na lewo i prawo pazurki po 30zł... wiec ja na te droższe daje gwarancje...
poradżcie cos....

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #1 dnia: 2008-01-15, 18:26:46 »
stylizacja paznokci ;)

też bym się oburzyła jakbym coś takiego przeczytała że na jedną markę dajesz gwarancję a na druga nie  :wink:

      
      Dodane po 3 min.:
                     jeśli na te tańsze nie dajesz gwarancji to po co je zakładasz? po co kupujesz tandetę i jeszcze z góry przedstawiasz klientkom że raczej nie wytrzymają długo ?  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline novalijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #2 dnia: 2008-01-15, 19:49:03 »
tipsy to to co przyklejasz do paznokcia, wiec okreslenie ze ROBISZ TIPSY jest błędne (chyba ze rzeczywiscie zajmujesz sie tylko ich przyklejaniem :P ). Robisz paznokcie żelowe lub akrylowe NA TIPSIE lub szablonie, ewentualnie przedłużasz paznokcie żelem lub akrylem na tipsie lub szablonie.
ja tez płace zus, podatek i inne dziwne rzeczy i daje gwarancje na paznokcie :)
według mnie albo dajesz gwarancje na jedno i na drugie albo wcale. bo niby dlaczego klientka obsłużona "taniej" ma byc pokrzywdzona?  a wogole dlaczego robisz paznokcie tanszym produktem skoro wiesz ze to szajs? w ten sposob tracisz klientki. wykorzystaj te produkty na np wzornik.

anianails

  • Gość
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #3 dnia: 2008-01-15, 19:54:49 »
tak, tylko, ze jak robiłąm paznokcie na ibd, robiłam je od 60 zł, to klientkom było za drogo. tamte zele są tańsze i już nie takie jak ibd. wytrzymują około 3 tygodni, natomiast ibd moze nawet zrosnąc...
to co mi proponujecie??

Offline novalijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #4 dnia: 2008-01-15, 20:05:19 »
żel wytrzymuje do 3 tyg a pozniej spada czy co? jesli jest kiepski to go nie uzywaj, albo wykorzystaj jak najszybciej na jakis bliskich kolezankach, albo zrob wzory zdobien na tipsach (ja bym go wlasnie tak wykorzystała). pozbadz sie go i rob paznokcie produktami ktore ci w pelni odpowiadaja.

anianails

  • Gość
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #5 dnia: 2008-01-15, 20:35:54 »
tak tylko, ze u nas wszystkim 60 zł to za drogo, bo na tym żelu akurt robią u nas paznokcie za 30 zł... i wolą wszysy zrobic takie za 30 choc miały by sie tylko tydzień trzymac... dlatego właśnie pomyslałam ze bedze robiła na 2 markach...
no chyba ze sa jakies fajne sposoby zeby przyciagnac klienta??

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #6 dnia: 2008-01-15, 20:50:48 »
robić solidnie i estetycznie wystarczy :) resztę zostaw reklamie i poczcie pantoflowej  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #7 dnia: 2008-01-15, 22:10:10 »
Cytat: "anianails"
tak tylko, ze u nas wszystkim 60 zł to za drogo, bo na tym żelu akurt robią u nas paznokcie za 30 zł... i wolą wszysy zrobic takie za 30 choc miały by sie tylko tydzień trzymac... dlatego właśnie pomyslałam ze bedze robiła na 2 markach...
no chyba ze sa jakies fajne sposoby zeby przyciagnac klienta??
 

No właśnie polak to potrafi kalkulować 30 zł na tydzień a 60 zł na miesiąc no ale cóż...a może pracuj tylko na ibd a daj mniejszą cenę klientką które przychodzą częściej  :wink:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

anianails

  • Gość
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #8 dnia: 2008-01-15, 23:15:07 »
ok.
coś pomyśle.  :(
dzieki dzieczyny :)

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #9 dnia: 2008-01-18, 16:51:36 »
Ja też używałam, żeli tańszych, ale na wszystkie dawałam gwarancję, ale i tak nikt z nich nie skorzystał, bo pazurki trzymały się bardzo długo i nikomu nic się nie działo, chociaż to nie był żel marki ibd, a więc to chyba też zależy od tego jak się robi, a nie tylko od żeli. Nawet żele nazywane przez was "szajsem" mogą się długo trzymać, i nie koniecznie są szajsem. Bo nie raz pewnie płaci się za markę i ładniejsze opakowanie.
Tylko fakt trzeba znaleźć dobrego sprzedawce, który ma tanie i dobre żele, bo wiadomo na niektórych można się przejechać, ale żele markowe też nie zawsze są idealne. :wink:
دوبدوا

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-01-18, 20:27:10 »
Zgadzam się ja na przykład z ibd zrezygnowałam bo mnie wkurzał a teraz pracuję na you i są super
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline karla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #11 dnia: 2008-01-18, 20:55:55 »
u mnie też klientki kreca nosem bo za pazurki biore od 65 zł, ale to mnie też kosztuje- produkty, prąd ewentualnie dojazd, a dokładac do interesu to nie chcę, pracuje na spn wiec mam dobre żele, a jak kogos nie stac to nie zakłada paznokci i tyle. ja jak nie mam na fryzjera czy na bluzke to po prostu nie idę a nie marudze że za drogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mało tego wolę zrobić 2 klientki za przykładowo 80 zł niż 4 za 40, oszczedzam czas:) a nie robie tego charytatywnie, fakt ze to uwielbiam nie spraiwa że robie to za darmo
a klietki które nieraz szły do" konkurencji" bo taniej , nie raz wracały i prosły żebym naprawiła te "kulfony" albo "łopaty"
ceń swoja pracę, bo jak ty nie bedziesz się cenic to inni tez cie cenić nie bedą

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #12 dnia: 2008-01-18, 21:04:04 »
Powoli zbaczacie z tematu.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #13 dnia: 2012-07-04, 14:11:08 »
Może napisz w ogłoszeniu mobilne studio paznokcia :) Ja nie mam nic do tego, że na jedne dajesz gwarancje, a na inne nie. Klientki, które nie będą chciały wydać za dużo pieniędzy wybiorą te bez gwarancji i już :) Nie rozumiem czym tu się oburzać. Każdy prowadzi swoją działalność wg własnych upodobań.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline Neea

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
  • marzenia są po to aby je spełniać, jedno po drugim
Odp: inne okreslenia za tipsy???
« Odpowiedź #14 dnia: 2013-02-02, 23:53:08 »
heh znam ten ból też kiedyś domówkowa konkurencja mnie zabijała. Ale uwierz, że po kilku miesiącach wszystkie klientki wróciły a domówki ucichły.
Też robiłam na dwóch markach.Tańsze z i-nails od DR a drugie hmmm już nie pamiętam chyba w tamtym okresie też to był IBD ale teraz w zakładzie w którym pracuję szefowa kupuje bardzo tanie żele na które jestem w stanie dać każdej klientce gwarancję od do uzupełnienia bo nie materiał jest tu najważniejszy ale twoja umiejętność.
I faktycznie nie pisz tipsy żelowe tylko przedłużanie paznokci na tipsach. Co ci jeszcze mogę polecić to rezygnację z tandetnych plastików bo klej niszczy paznokcie i nie ma tak dobrej przyczepności jak żel więc budowa paznokci tylko żelem jest nie tylko zdrowsza ale i bardziej wytrzymała.
Co do gwarancji może napisz że ją po prostu dajesz a gdy klientka zamawia usługę wtedy jej powiedz że ma wybór albo tańszą wersję na która dajesz np tydzień gwarancji oraz droższą z trzy tygodniową gwarancją. Nie odkrywaj wszystkich kart od razu w ogłoszeniu ;)
Powodzenia i trzymam kciuki za pokonanie konkurencji umiejętnościami i wytrwałością