Autor Wątek: odpadanie tipsów  (Przeczytany 235420 razy)

Offline franek77

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #585 dnia: 2013-03-26, 10:49:02 »
to na pewno wina primera. to jest już tak z tipsami, że jeśli chcesz na czymkolwek przyoszczędzić, to niestety wszystko bierze w łeb

Offline Arleta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #586 dnia: 2013-05-10, 21:30:20 »
Witam Wszystkich serdecznie!:)

Jestem tutaj nowa, mam problemy z nakładaniem żelu. Wszystko wykonuję tak jak uczono mnie na kursie i nie zalewam skórek, a mimo wszystko po paru dniach paznokcie się zapowietrzają nie mam pojęcia co źle robię używam żeli z NBS. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Pewnie źle odtłuszczona płytka. Może też primer nie wyschnął dobrze...przyczyn generalnie może być wiele...

P.S.
Dobry wieczór. Jestem Arleta. Profesjonalnie tipsami zajmuje się od ponad 5 lat  :-D

Offline Arleta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #587 dnia: 2013-05-10, 21:31:57 »
to na pewno wina primera. to jest już tak z tipsami, że jeśli chcesz na czymkolwek przyoszczędzić, to niestety wszystko bierze w łeb

Nie do końca się z tym zgodzę...od ponad 2 lat używam primera Sun Flower - niedrogi i dobry! Godny polecenia!

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #588 dnia: 2014-01-14, 15:36:39 »
Chciałam sobie zrobić na kuzynki wesele tipsy. Robiłam  tak jak mnie nauczono. Opiławałam je, przykleiłam tipsa, opiłowałam, przejechałam clinerem (który niby ma być uniwersalny i do masy i do paznokcia), nałożyłam 1 warstwę żelu (żel jest uniwersalny i mam nim tworzyć wszystkie 3 warstwy, jest gęsty), dałam do lampy na 3 min, potem przemyłam clinerem, nałożyłam 2 warstwę żelu, dałam do lampy i znowu przemyłam, opiłowałam , przemyłam i nałożyłąm 3 warstwę żelu. Na koniec znowu przemyłam.

Ok a teraz problem - przy brzegach na płytce paznokcia tam gdzie nie ma tipsa odchodzi żel po paru dniach, na końcu tipsa jak mocniej puknę to troszkę odpryskuje.  Utrzymały się niecały tydzień. Co źle robię? :'-(  :'-(  :'-(  :'-(  :'-(

Może źle odtłuscilas paznokiec? czesto tez szybsze odpryskiwanie zwiazane jest z zalaniem skórek lub wypalonymi świetlówkami w lampie. pozdrawiam
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Karlow82

  • CharlesCerOB
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: żel - PROBLEMY
« Odpowiedź #589 dnia: 2015-05-21, 15:04:09 »
Już wiem w czym był problem. Za grubo nakładałam pierwszą warstwę. Ostatnio poprostu ją wtarłam i tipsy się trzymają, nic nie odchodzi i wyglądają super. :happyjump:  :groupjump:

Widać, że jest radość z małych sukcesów. Nie chcę nic proponować, ale może lepiej zrezygnować z tipsów na rzecz hybrydy? Trzyma się, nie przeszkadza w pracach związanych z używaniem dłoni :P i też może być piękne. ;)
Une recherche approfondie dans les bibliothГЁques pubmed et cochrane qui est considГ©rГ©e comme une prix d'effet cumulatif sur l'Г©rection. Il peut ГЄtre possible d'Г©lucider cet effet secondaire indГ©sirable dans de rares cas..

Offline kotekmiau

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #590 dnia: 2015-09-25, 16:14:15 »
Ja na początku miałam zawsze problem z odpadaniem tipsów. Była to udręka. Do tej pory nie wiem dlaczego;/

Offline Magmag11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #591 dnia: 2016-03-12, 20:52:59 »
Być może używane były złe produkty, według mnie to jedyny powód jaki przychodzi mi do głowy, mogły być też źle robione

Offline endrju91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #592 dnia: 2016-07-06, 22:52:07 »
być może przez złe oczyszczenie ?

Offline zwariowanaona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #593 dnia: 2018-09-22, 22:28:29 »
najwazniejszy dobry klej do paznokci

____________________

Nie pozycjonujemy się!
« Ostatnia zmiana: 2018-09-25, 14:57:57 wysłana przez Tomek »

Offline Parker

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #594 dnia: 2020-04-10, 13:31:22 »
co do wózków jak wcześniej pytasz to najlepiej odwiedzić dobry sklep. Ja polecam ten: https://kinderprams.pl/15-zestawy-3w1

Offline Liloo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #595 dnia: 2020-04-23, 14:52:00 »
wybaczcie, ale o co chodzi z tym wózkiem tuta? ;/

Offline Monika0505

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #596 dnia: 2021-11-04, 13:48:08 »
a jaki klej do tipsów polecacie? Bo ja chyba jeszcze dobrego nie znalazłam

Offline norbud

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #597 dnia: 2023-06-23, 19:02:43 »
ja totalnie nie mogę trafić na żaden konkretny i solidny klej... ostatnio mieszam i po prostu kleję na żel do przedłużania...

Offline lupik

  • http://www.lipinskiwalczak.pl/
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: odpadanie tipsów
« Odpowiedź #598 dnia: 2023-06-26, 19:38:25 »
przemywanie i odtłuszczanie to z pewnością ale i myślę że warto w niektorych przypadkach używać primera.