Autor Wątek: odpadający tips  (Przeczytany 4820 razy)

Gość

  • Gość
odpadający tips
« dnia: 2006-07-17, 18:02:37 »
Mam jedną klientkę, której któryś już raz z rzędu odpada jeden tips, zawsze u tego samego palca tej samej dłoni. Co może być powodem?
Bo już mi przed nią głupio poprostu.... Nie chodzi pewnie o jakieś techniczne błędy, bo odpadałyby jej tez inne... A tu zawsze ten sam...
Co myslicie o tym...?

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
odpadający tips
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-17, 18:45:10 »
Czesc Kami

Miałam ten sam problem ostatnio- dokładnie z kciukami
nie odpadały ale pękały !!!
Tylko kciuki
Sprawdziłam tipsy i co sie okazało...
felerne "1"
wszystkie od 2-10 super
zaczełam łamać
"1" pekały w dłoni o wiele wiele szybciej
naszczescie miałm w zapasie i te okazały sie ok]

stare wziełam do robienia wzorków

To była przyczyna  u mnie, ale u Ciebie moze cos innego przyczynic sie do pekania tipsa
a moze płytka jest zniekształcona na tym 1 paznokciu ...

ale sprawdz jak pekaja tipsy przy zduszaniu...

Pozdrawiam"

Gość

  • Gość
odpadający tips
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-17, 21:51:10 »
Czesc Misia :)
tipsy ktorych teraz uzywam sa elastyczne, wrecz nie pekaja tylko wyginaja sie we wszystkie strony. Zreszta z tego co pamietam ona miala na calej rece oprocz kciukow numerki 6 i 7 tak wiec problem dotyczylby wiecej niz 1 palca.  Nie wiem, moze to rzeczywiscie wina jej płytki. Ale kobieta twierdzi ze nigdy przedtem nie miala problemow z odpadaniem tipsów. W kazdym razie serdeczne dzięki za pomoc.

Gość

  • Gość
odpadający tips
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-17, 23:41:15 »
A moze płytka została osłabiona przy obróbce i materiał na nia nałozony nie chce sie dobrze zwiazac??!! Jedna z forumowiczek omawiala ten problem-poszukaj;)
Swoja droga mi tez ciagle podchodzi powietrze pod środkowy prawej reki, znajomi sie śmieja ze chyba od czestego pokazywania ;) Ciagle go naprawiam a on swoje, po 2 m-cach zaczelam sie przyzwyczajac;)

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: odpadający tips
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-02-20, 20:19:06 »
Zapytaj klientki czy przypadkiem jak się denerwuje to nie bierze odruchowo tipsa do budzi i czy go nie nagryza. Niektóre Panie tak robią i nawet nie zdają sobie z tego sprawy, że same sa winne temu, że tipsy pękają albo odpadają.

Offline zzzu7460

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: odpadający tips
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-04-15, 17:52:51 »
ważne jest żeby tipsy były elastyczne. ja teraz używam takie http://allegro.pl/mocne-mleczne-paznokcie-100szt-naila-promocja-i1555469721.html

Offline laura4

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 55
Odp: odpadający tips
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-12-23, 09:30:28 »
Mnie kiedyś też odpadł bo mam nierówną płytkę ale to były stare czasu gdy robiłam na kleju, mimo spiłowania nie wiązało, potem odrobina powietrza i już...