Autor Wątek: laik szuka porad  (Przeczytany 4951 razy)

Offline megi06

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
laik szuka porad
« dnia: 2015-05-20, 08:57:33 »
witam. chce wprowadzić w gabinecie pernament.  doradźcie proszę czym kierować się przy wyborze urządzenia,jakie parametry powinno mieć urządzenie ,chodzi mi o ilość nakłuć ... na czym pracujecie? i barwniki...które? i gdzie mnie fajnie wyszkolą???
podpowiedzcie proszę o oszaleje bo zdecydować się na nic konkretnego nie moge :nono: : bredzisz : :nono:

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: laik szuka porad
« Odpowiedź #1 dnia: 2015-09-08, 19:37:17 »
witam. chce wprowadzić w gabinecie pernament.  doradźcie proszę czym kierować się przy wyborze urządzenia,jakie parametry powinno mieć urządzenie ,chodzi mi o ilość nakłuć ... na czym pracujecie? i barwniki...które? i gdzie mnie fajnie wyszkolą???
podpowiedzcie proszę o oszaleje bo zdecydować się na nic konkretnego nie moge :nono: : bredzisz : :nono:

Najpierw zrob kurs potem pomysl o maszynie. na pewno instruktor udzieli ci cennych rad;) My na kursie pracowaliśmy na barwnikach Purebeau i takie tez wprowadziłam u siebie, jestem bardzo zadowolona.
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline ni.ka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: laik szuka porad
« Odpowiedź #2 dnia: 2017-09-12, 12:27:47 »
Najpierw zrob kurs potem pomysl o maszynie. na pewno instruktor udzieli ci cennych rad;) My na kursie pracowaliśmy na barwnikach Purebeau i takie tez wprowadziłam u siebie, jestem bardzo zadowolona.

Serio jesteś z nich zadowolona? Ja ich używam, ale myślę raczej o zmianie
Nie pozycjonujemy się!

Offline kostekkostek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: laik szuka porad
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-10-10, 16:02:48 »
jesli chcesz pamijaz permantyny poczekaj to sie moze wiązać z róznymi kosekwencjami