Autor Wątek: Manicure hybrydowy  (Przeczytany 7236 razy)

Offline Nikol

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Uwielbiam wszystko, co jest związane z modą!
Manicure hybrydowy
« dnia: 2014-12-17, 08:33:12 »
Czy robiąc manicure hybrydowy można w jakiś sposób przedłużyć paznokcie? Chciałabym sobie taki zrobić, ale mam bardzo krótkie paznokcie i wiem, ze to nie będzie dobrze wyglądać. Wobec tego możecie mi powiedzieć jakim sposobem przedłużyć paznokcie do wykonania tej metody? Dziękuję za odpowiedzi :) :*
Nie reklamujemy się na forum - Lejdi

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-12-17, 10:21:23 »
Z tego co ja wiem to hybrydy nie są przeznaczone do przedłużana paznokci. Do tego celu metoda akrylowa, żelowa, jedwab itp.

ozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline marti360

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-12-17, 15:22:40 »
Najlepiej przedłużyć żelem i nałożyć hybrydę ;)

Offline lottakotta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #3 dnia: 2015-01-07, 21:26:04 »
dokładnie, hybrydą nie przedłużysz, wybierz inną metodę :)

Offline Elwirka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #4 dnia: 2015-01-23, 13:16:02 »
Najlepiej przedłuż najpierw inną metodą, a potem dopiero je pomaluj hybrydowo - samym lakierem nie przedłużysz niestety :)
Nie pozycjonujemy się na forum!

Offline Domsiaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #5 dnia: 2015-08-11, 10:04:25 »
przecież krótkie paznokcie pomalowane mocnym kolorem wyglądają świetnie! Więc nie musisz kombinować;)

Offline paty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-10-06, 16:21:05 »
Czy robiąc manicure hybrydowy można w jakiś sposób przedłużyć paznokcie? Chciałabym sobie taki zrobić, ale mam bardzo krótkie paznokcie i wiem, ze to nie będzie dobrze wyglądać. Wobec tego możecie mi powiedzieć jakim sposobem przedłużyć paznokcie do wykonania tej metody? Dziękuję za odpowiedzi :) :*


Jest już hybryda hard semilac :)

Offline kachna11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-11-15, 14:06:45 »
Witam no właśnie zgodzę się z koleżanką z powyższego postu jest możliwie przedłużenie paznokcia metodą hybrydową w sposób Hard Hybryd. Jest to żel hybrydowy budujący o właściwościach żelu miękkiego. Idealny na słabą i zniszczoną płytkę. Można nim przedłużyć oraz nadbudować płytkę paznokcia. a postępujemy z nim w ten sposób:
Zmatowioną płytkę paznokcia przemywamy Cleaner'em.
Nakładamy szablon, aplikujemy cienką warstwę Semilac Base i utwardzamy w lampie LED.Następnie nakładamy Semilac Hard i przedłużamy paznokcie na formie o 1-5 mm utwardzamy w lampie.Aby nadać paznokciom piękny połysk, nakładamy jako ostatnią warstwę nabłyszczającą czyli TOP. Przemywamy ostatnią warstwę Cleaner'em.

Offline Ikuś

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Carpe diem i do przodu:)
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-12-15, 11:46:54 »
A czy możecie mi powiedzieć, jak długo wytrzymuje taka hybryda, bo chcę zrobić sobie na ślub i nie wiem ile wcześniej najlepiej byłoby ją wykonać? Swoje paznokcie mam dość długie i mocne, ale obawiam się, że zwykłe pomalowanie ich lakierem nie zda egzaminu i szybko będą odpryski;/ A wy co myślicie? Trochę obawiam się, że hybryda zniszczę sobie paznokcie, ale może specjaliści mi coś podpowiedzą? Dopiero zaczynam swoją przygodę z paznokciami, bo zawsze tylko nakładałam lakier i nie chciałabym, żeby ktoś zrobił mi krzywdę, a raczej moim paznokciom;/

Offline samuel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-12-16, 10:00:40 »
Potrafi wytrzymać nawet i kilka tygodni. Dwa tygodnie napewno powinien wytrzymać choć są osoby, że nawet cztery pięć tygodni jest w stanie bardzo dobrym.

Offline barbarra

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-01-13, 21:59:48 »
Witam serdecznie. No pewnie że można. Ja osobiście tak robię. Nie jestem kosmetyczką ani też nie mam zrobionego żadnego kursu. Manicure hybrydowe robię sobie już prawie od roku, a bazuję tylko na firmie Semilac i to właśnie z tej firmy polecam wam HARD jest to lakier BAZA dzięki której można przedłożyć sobie paznokcie potrzebujemy również do tego specjalnych szablonów do przedłużania paznokci i dzięki tym dwóm produktom mamy przedłużone paznokcie o tyle ile chcemy. Nakładamy na to bazę lakier i top i manicure hybrydowe gotowe:)

Offline marszalkowa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-01-21, 19:11:50 »
Parę lat temu zajmowałam się akrylami jak i żelami. Paznokieć żelowy zbudowany na formie traktujesz tak samo jak paznokieć naturalny. Jedni używają bazy a inni kładą od razu kolor. Na odpowiednio opiłowanym już paznokciu zbudowanym żelem nie ma znaczenia czy jako kolor położysz żel czy hybrydę. Natomiast bardziej opłaca się inwestować w hybrydy, ponieważ możesz je wykorzystać zarówno do naturalnej płytki oraz na żel, akryl czy porcelanę. Niestety tylko na manicure tytanowym nie trzyma się kolor ani z żelu ani z hybrydy.

Offline Magmag11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-03-12, 20:54:37 »
Ja jestem samoukiem i używam hybrydy od jakiegoś czasu i jest to jeden z lepszych materiałów na jakich pracowałam, a efekty mojej pracy są coraz lepsze

Offline wiki96

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-09-02, 01:02:54 »
Marzę o tym by nauczyć się stylizacji paznokci! Doprowadzić do perfekcji i połączyć z tym życie zawodowe to coś co może być praktyczne dla mnie, a przy tym po znajomości parę groszy wpadnie. Celem moim jest praca w salonie kosmetycznym i każda umiejętność się przyda!

Offline Nether1face

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Manicure hybrydowy
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-09-02, 22:10:38 »
Również mam takie marzenie
Wybierz moduły PrestaShop które doprowadzą do tego, że twój sklep będzie zarabiać więcej