Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Początkujący / Odp: budowa włosa i budowa paznokcia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kasiula1 dnia Dzisiaj o 16:59:37 »
Polecam zaopatrzyć się w skrzyp polny, ma on super działanie na włosy i paznokcie. Pozdrawiam
2
Inne sprawy - tematyka forum / Hybryda
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Larysa dnia Dzisiaj o 16:23:21 »
Której firmy lakiery hybrydowe byście poleciły Neo Nail czy Semilac? opinie podzielone , a ja jestem początkująca jeśli chodzi o hybrydę  :hurra: :hurra: :hurra:
3
Piercing / Odp: kolczyki u niemowlaka?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Larysa dnia Dzisiaj o 16:20:49 »
W salonie , którym pracowałam nie przekłuwano uszu poniżej roczku . Ja sama mojej córce przekułam uszy dopiero w wieku 5 lat bo sama o to poprosiła i była świadoma na co się decyduje :) nie jestem zwolenniczką przekuwania uszu u takich maluszków :(
4
Makijaż / Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Larysa dnia Dzisiaj o 16:18:14 »
Ja bym została jednak przy Inglocie bo są teraz w czołówce :) dobrze tez się sprawdzają cienie z Avonu :D
5
Szkolnictwo / Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Larysa dnia Dzisiaj o 16:16:27 »
hej dziewczyny :)
Czy możecie mi polecić jakiś kurs na stylizację paznokci i na doczepianie rzęs? nie chodzi mi o szkołe czy studium , tylko krótki kurs w okolicach Trojmiasta.
6
Zabiegi Gabinetowe / Odp: depilacja bikini a podraznienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez your dnia Dzisiaj o 11:41:50 »
Ja miałam mega podrażnienia w okolicach bikini jak stosowałam maszynkę. Ta metoda była zdecydowanie nie dla mnie. Potem przez kilka tygodni po użyciu leczyłam się z podrażnień i nawet nie myślałam o założeniu wyciętych majtek z bikini...
Takie same rezultaty dawała depilacja woskiem ( zazdrościłam dziewczynom które mogą sie na coś takiego zdecydować i coś takiego nie przynosi u nich negatywnych konsekwencji.....).
Polecam laser. Trochę to kosztuje ale otrzymujemy całkowitą gładkość i to na długo
7
Zabiegi Gabinetowe / Odp: przebarwienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Werka9021 dnia 2018-02-16, 16:43:40 »
Jestem zainteresowana takim zabiegiem. Cieszę się że wątek taki powstał.
8
Nasz gabinet / Odp: Po jakim czasie salon zaczął zarabiac na siebie i na Was?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez medile dnia 2018-02-16, 16:28:29 »
Hej !  :wink:
Kochane, czytam ten wątek i ciekawi mnie jak potoczyły się wasze losy a raczej losy waszych salonów kosmetycznych?

Ja też założyłam swój salon w październiku ubiegłego roku i... przeliczyłam się. Przez te 4 miesiące jedynie w grudniu udało mi się być na lekkim plusie, teraz znów brakuje mi kilka stów do opłat  :frown:  Myślałam, że szybciej to pójdzie.

Miasto, w którym mam salon ma 22 tys. mieszkańców. Jest tu około 15 salonów kosmetycznych, głównie świadczą usługi manicure, pedicure, depilacja. Ja oprócz tego mam makijaż, całą gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, łącznie z mezoterapią i to właśnie z tego chciałabym być tu rozpoznawalna. Pracuję na bardzo dobrych markach kosmetyków, jest to wyższa półka cenowa. Ceny zabiegów są podobne do konkurencyjnych gabinetów. Jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne to oprócz mojego salonu takie usługi świadczy jedynie 2 salony. To jeśli chodzi o konkurencję.

Poziom usług mam naprawdę wysoki, o czym świadczą m.in. opinie tych klientek, które już mam i do mnie wracają. Jednak ciągle jest ich za mało , żebym zarobiła przynajmniej na opłaty (łącznie ok. 2000 zł)  :sad: Wydawało mi się, że to wcale nie tak dużo.

Salon jest w bardzo dobrej lokalizacji (centrum), jest dobrze widoczny. Mam stronę www (pozycjonowaną), firmowy facebook i płatna reklama na nim, moje ulotki są w każdym bloku w mieście... A klientek ciągle jest za mało :( Dodam, że pracuję sama, nikogo nie zatrudniam.

Każdy mi powtarza, nawet koleżanki po fachu, że to normalne, bo jest to nowy salon, a otwierając go nie miałam jeszcze bazy klientek. Mówią, że październik i listopad był słaby, bo byłam nowa na rynku, grudzień lepszy bo każdy szukał miejsca na paznokcie obojętnie gdzie, a styczeń i luty znów są słabsze, bo początek roku to  najgorsze miesiące w większości branż. Niby jakaś logika w tym jest, ale sama już nie wiem, czy mają rację czy po prostu mnie pocieszają...

Dodam, że te salony, które już istnieją od dawna mają MNÓSTWO klientek. 2 razy robiłam mały rekonesans - obdzwoniłam wszystkie salony chcąc się zapisać na wizytę, żeby sprawdzic jak długo trzeba czekać, czy jest ruch. Raz w sierpniu - wtedy jedynie 1 salon chciał mnie przyjąć za 3 dni, reszta od 5 dni do aż 2 tygodni. Drugi raz na początku lutego. Wtedy rzeczywiście wszędzie zapraszano mnie na za 2-3 dni. Może to rzeczywiście gorszy miesiąc ...

Co o tym myślicie? Jak było w waszych nowych salonach - kiedy wreszcie zaczęłyście  zarabiać   :question: :question:
9
Praca, staż, praktyki / Pracownik sklepu ze sprzętem i akcesoriami do makijażu permanentnego.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Ars Beauty dnia 2018-02-16, 09:36:48 »
Poszukujemy osoby do pracy, odpowiedzialnej za obsługę klienta oraz sklepu internetowego.

Miejsce pracy:

ARS BEAUTY, Styrska 20, 04-188 Warszawa

Więcej informacji znajdziecie tutaj
http://ars-beauty.pl/webpage/praca.html
10
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Fala akustyczna na cellulit
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2018-02-14, 07:42:22 »
Polecam jeszcze poczytać sobie o zabiegu Icoone na modelowanie sylwetki ponieważ daje bardzo dobre efekty i to w krótkim czasie.
ICOONE to innymi słowy zmodyfikowana endermologia, czyli masaż podciśnieniowy, który za pomocą zintegrowanej technologii Roboderm, stymuluje każdy milimetr skóry.

Na zabieg można zapisać się jedynie w renomowanych gabinetach.
Strony: [1] 2 3 ... 10