Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Szkolenia - manicure, pedicure, stylizacja paznokci / Odp: ktory kurs lepszy- szkoła czy kursy?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NOX Nails dnia 2017-11-17, 10:37:35 »
Szczególnie warto się rozwijać gdy prowadzi się profesjonalny salon, wtedy oprócz doświadczenia zdobytego podczas pracy z klientami, liczą się również znajomości nawiązane na kursach i nabyte umiejętności :)
2
Szkolnictwo / Odp: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2017-11-13, 14:22:04 »
W Łodzi polecam studium Atut. Można tam wybrać się na kierunek technik usług kosmetycznych. Moim zdaniem znacznie lepsza opcja od często wybieranego studium stylizacji paznokci czy masażu ponieważ daje o wiele lepsze perspektywy. Kosmetyczka może wykonywać wiele róznych zabiegów. Zarówno zabiegi pielęgnacyjne, jak również paznokcie i ostatnio modne zakładanie rzęs.

Szkołę ukończyłam dwa lata temu. Bardzo miło wspominam naukę. NIe było tak lekko bo materiału było sporo, ale jestem im wdzieczna bo dzieki temu wiedziałam dużo i łatwiej było mi sie ogarnąć na rynku pracy. Poza tym nie uczyli jedynie teorii. Było sporo zajęć praktycznych.
3
Zabiegi Gabinetowe / Odp: przebarwienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez eck dnia 2017-11-13, 14:13:30 »
Jeśli przzebarwienia są duże i utrwalone to raczej nie pomogą domowe peelingi ( nawet enzymatyczne). Najlepiej byłoby wybrać się na jakiś peeling medyczny ( który oczywiście zostanie dobrany przez dermatologa). Każdy ma inną cerę oraz działa na niego coś innego.
Polecane peelingi to:

TCA - z pochodną kwasu octowego

oraz delikatniejsze
migdałowy
salicylowy
pirogronowy
4
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: joga na obniżony nastrój
« Ostatnia wiadomość wysłana przez The Lady dnia 2017-11-07, 12:40:00 »
Na początek wystarczy sama mata. Sądzę jednak, że jeśli zaczynasz z joga powinnaś pójść na co najmniej kilka zajęć z kimś prowadzącym i mającym o tym pojęcie.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
5
Inne sprawy - tematyka forum / joga na obniżony nastrój
« Ostatnia wiadomość wysłana przez MadleneX17 dnia 2017-11-06, 09:47:32 »
Dzień dobry. Jak wszyscy wiemy nadeszła jesień. Zawsze w tym okresie cierpię na poważne obniżenia nastroju - nic mi się nie chce, jestem ospała i zmęczona. Chciałabym z tym jednak walczyć, dlatego postanowiłam, że zacznę ćwiczyć jogę - ona podobno jest dobra nie tylko dla ciała, lecz również dla ducha. Co o tym sądzicie? Myślicie, że pomoże? Jeśli możecie to powiedzcie mi również co sądzicie o tym zestawie - https://yoga-yoga.pl/zestaw-do-jogi-TPE-mata-pasek-klocki-niebieski. Myślę o jego zakupie, ponieważ nie mam czasu chodzić na siłownie, więc chce ćwiczyć w domu.
6
Początkujący / Odp: Uprawnienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NOX Nails dnia 2017-10-29, 12:14:20 »
Niestety wystarczą jedynie kursy lub Twoje własne predyspozycje/umiejętności. Nikt nie sprawdza kwalifikacji nad czym ubolewam, bo kilka razy samej zdażyło mi się trafić na Panie, których ego było wyższe niż ich kwalifikacje.

Dlatego warto wcześniej sprawdzić prace danej stylistki aby uniknąć rozczarowań, tym bardziej w czasach gdy część osób uważa się za profesjonalistów po ukończeniu internetowego kursu... :)
7
Stylizacja paznokci / Odp: Jaką markę lakierów hybrydowych wybrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NOX Nails dnia 2017-10-28, 10:53:27 »
Semilac uczula najszybciej, także nie polecam :) Shellac jest ok.

Bardzo fajną alternatywą Semilaca jest Silcare Premium :)
8
Stylizacja paznokci / Odp: Jaką markę lakierów hybrydowych wybrać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez soymartina dnia 2017-10-27, 00:05:02 »
Semilac uczula najszybciej, także nie polecam :) Shellac jest ok.
9
Kosmetyka - amatorzy / Odp: kawitacja a blizny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filemonka dnia 2017-10-26, 09:09:05 »
Jeśli chodzi o blizny to mikrodermabrazja powinna sobie z tym poradzić.
10
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Czy rzęsy po przedłużaniu mogą wypadać?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Filemonka dnia 2017-10-26, 09:06:19 »
Niestety jeśli naturalne rzęsy są słabe i rzadkie to mogą po przedłużeniu wypaść :'/
Strony: [1] 2 3 ... 10