Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Makijaż permanentny / prośba o poradę w sprawie makijazu permanentnego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lossy1986 dnia 2017-09-21, 18:23:52 »
Cześć,

Jestem nowa na forum. Zalogowałam się tutaj ponieważ mam problem z doborem ostrzy do makijazu permanentnego.
Zaczne od początku...
Odbyłam szkolenie w studio AVALANCHE w Międzyrzeczu z 3 metod pigmentacji brwi:
microblading, cień i softap.
 Jednak po szkoleniu okazało się, że studio to nie ma prawa do wykonywania szkoleń z metody softap, czego skutkiem jest to, że nie mam dostępu do pena i ostrzy. Przedstawicielka w Polsce z softap jest jedna i powiedziała, że nie wyśle mi akcesoriów ponieważ osoba, która prowadziła moje szkolenie nie ma wystarczającego doświadczenia i firma nie dała jej pozwolenia na szkolenie. Przedstawiciel Avalanche krótko mówiąc wykręca się jak może żeby umyć ręce, a ja zostałam po prostu oszukana.
Najśmieszniejsze jest to, że sprowadzając akcesoria np z USA nie muszę pokazywać żadnego certyfikatu i mogę kupić akcesoria bez problemu, tylko przesyłka jest bardzo droga.

Proszę o pomoc osoby znające się na temacie o to, jakie ostrza mogę kupić do zwykłego pena (do metody piórkowej), żebym mogła wykonywać makijaż tak jak metodą softapu. Wiem, że igły softap są miękkie, ale pojęcia nie mam które i gdzie moge zakupić, żeby wykonywać ten ruch dociśnięcia do skóry i do przodu.
Dziękuję za pomoc:)

2
Artykuły o kosmetyce / Odp: sposoby na niedoskonałości cery
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cherry dnia 2017-09-21, 12:48:55 »
Faktycznie, seria zabiegów może być lepsza, niż ciągłe próby poprawienia cery, najgorzej jak produktamy drogeryjnymi, bo one nigdy nic nie dają... te apteczne może trochę.
3
Stylizacja paznokci / Odp: Paznokcie - jaki kształt?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ankawersalka dnia 2017-09-21, 09:12:27 »
Ja zazwyczaj noszę kształt owalny lub na specjalne okazje robię migdałki :) Z migdałkami jest ten problem że u mnie szybko się łamią. 
4
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: Paznokcie hybrydowe
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Andzeliika dnia 2017-09-18, 17:21:13 »
A czy przy zdejmowaniu hybryd wykorzystujecie frezy do paznokci? Ja uczę się korzystać z frezerki. Ale tylko tę warstwę błyszczącą piłuje, bo bardziej się boje. A jak to wygląda u Was?
5
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Trwałe farbowanie brwi i rzęsy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tynka98 dnia 2017-09-18, 11:02:57 »
Ja jestem zwolenniczką henny. Co prawda efekt utrzymuje się około tygodnia ale i tak jest dłuższy niż tylko malowanie kredką czy pomadą.
6
Kosmetyka - amatorzy / Odp: Oczyszczanie manualne a pora roku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BeAuty1 dnia 2017-09-18, 11:01:33 »
przy samym manualnym nie ma [rzeciwwskazań odnośnie pory roku, chyba że łączyć to np. z kwasami, wtedy tylko jesień/zima
7
Kosmetyka - amatorzy / Odp: wypadanie włosów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BeAuty1 dnia 2017-09-18, 11:00:34 »
a wykluczyłaś że wypadnia nie jest spowodowane kłopotami hormonalnymi albo niedoczynnościa tarczycy?
8
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Trwałe farbowanie brwi i rzęsy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez BeAuty1 dnia 2017-09-18, 10:59:46 »
może makijaż permanentny? nie ma specjalnej farby do brwi, żeby efekt był tak trwały jak farba na włosach
9
Makijaż - galerie / Odp: Natalia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wikawes123 dnia 2017-09-17, 21:44:07 »
Wow! Ale super
10
Stylizacja paznokci / Odp: Paznokcie - jaki kształt?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Wikawes123 dnia 2017-09-17, 21:42:08 »
Chociaz w sumie podobaja mi sie tez takie kocie ale nie wiem jak sie nazywaja
Strony: [1] 2 3 ... 10