Autor Wątek: Cechy idealnej kosmetyczki  (Przeczytany 9736 razy)

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« dnia: 2005-09-27, 09:05:20 »
Hej dziewczyny zastanawiam sie czym nalezy sie kierować przy doborze dobrego salonu kosmetycznego??

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-09-27, 09:54:27 »
Zalezy o co co chodzi Ty jako klientka
czy Ty jako kosmetyczka :?:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-09-27, 13:31:16 »
:lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-09-27, 13:42:35 »
schludny wyglad, czysto musi byc
wykwalifikowana obsluga (certyfikaty szkolen do wgladu) i do tego mila i usmiechnieta ;)
jednorazowe narzedzia (rekawiczki nie sa konieczne np do manicure ale powinny byc pilniki jednorazowe). narzedzie wielorazowe musza byc czyste i niezuzyte (np cazki). powinnas dostac informacje na temat dezynfekcji narzedzi, jesli o to spytasz.
dobre produkty (tu trudno wyrokowac... czasem w pojemnikach jest calkiem co innego niz jest napisane na opakowaniu... ale jak widzisz tanie marki 'marketowe' to nie ma co, jak placic za zabieg to na profesjonalnych produktach :)

to i z punktu widzenia klientki, i ew. wlasciciela - aby o to wlasnie zadbac

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-09-27, 14:00:06 »
jaka toaleta taka kosmetyczka :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-09-27, 14:17:57 »
A ja sobie nie wyobrażam żeby kosmetyczka stała nade mną i chuchała mi w twarz nikotyną, jeśli ktoś pali nie powinien tego robić w pracy.
Aha - raz mi się zdarzyło że pani w gabinecie uszczęliwiła mnie zabiegiem przy dźwiękach techno - z całym szacunkiem dla fabnów tej muzyki - nie nadaje się toto do gabinetu.
I jeszcze uciekałabym z miejsc, w których dano by  mi odczuć, że nie liczę się tak bardzo jak ktoś inny bo mam mniej zasobny portfel.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-09-27, 14:28:48 »
zgadzam sie w pelni co do papierochow... kiedys mialam robiona henne rzes przez pania ktorej rece tak smierdzialy nikotyna ze prawie padlam. z efektow bylam zadowolona, ale wiecej do niej nie poszlam, bo mi te papierochy bardzo przeszkadzaly

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-09-27, 14:32:49 »
Cytat: "Martuch"
A ja sobie nie wyobrażam żeby kosmetyczka stała nade mną i chuchała mi w twarz nikotyną, jeśli ktoś pali nie powinien tego robić w pracy.


No cóż nie wiem jak w gabinetach kosmetycznych ale przy salonach fryzjerskich to jest widok bardzo częsty, przynajmniej u mnie panie z papieroskiem stojące i "dotleniające" sie przed wejściem do salonu. Klient żeby wejść musi się najpierw przebić przez nie i ich "ścianę" dymną a potem już taka zajarana pani go będzie obcinać. Osobiście mam wstręt do nikotyny od urodzenia ale chyba dla nikogo nie jest to miłe jak mu ktoś tak chucha :(.
Pozdrawiam
Mako

Podobne sytuacje mają też miejsce przed różnymi sklepami i nie tylko. No ale palaczom to nie przeszkadza przecież :/
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-09-27, 16:05:57 »
Dzieki za te porady ja jako klientka w przyszłości kosmetyczka,chciałabym sama zalozyc swoj salon i jak narazie mam jakąs przybliżoną wizje swojego salonu ,ale do tego jeszcze długa droga. Teraz się przeprowadzam dlatgeo chciałabym chodzic do salonu w ktorym będe sie dobrze czula a tak na pierwszy rzut oka chyba niedowiem sie zbyt wiele tzn ja teraz chodzilam do świetnej kobietki w jej salonie było bardzo przytulnie i ona jest strasznie sympatyczną osobą:)dlatgeo chętnie do niej przychodziłam ,natomiast teraz sie przeprowadzam (za 2 dni) do wrocławia i też chciałabym znależc kogoś rownie dobrego??a moze mi kogoś doradzicie?? :D

Offline Martuch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 307
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-09-27, 16:34:51 »
Ja mogę Ci z czystym sercem polecić gabinet na pl. Uniwersyteckim nie pamietam dokładnie adresu ale chyba 8, brama troszkę mało ciekawa ale jak wejdziesz do gabinetu to zewsząd otoczy cię przyjazna i "przytulna" atmosfera. No i pani kosmetyczka jest 100 procentowym fachowcem w swoim zawodzie. W tym samym miejscu jest również gabinet masażu (byłam, polecam).
Nie wiem Słońce, w jakim rejonie Wrocławia będziesz mieszkać, napisz to może będę mogła coś jeszcze polecić.
An it harm none, do what ye will.

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-09-28, 15:31:51 »
Cytat: "_agatka_"
(rekawiczki nie sa konieczne np do manicure ale powinny byc pilniki jednorazowe).


ja uważam, że wręcz przeciwnie
manicure TRZEBA wykonywać w rękawiczkach

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-09-28, 15:33:56 »
Dodałabym jeszcze cennik do wglądu.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-09-28, 16:22:20 »
:lol: zgadzam sie z wszytskimi cechami o ktorych wspomnialyscie!a w szegolnosci jesli chodzi o papierosy sama pale ale jednak niewyobrazam sobie zeby kosetyczka robila mi jakikolwiek zaboieg chociazby na twarz i czuc bylo od niej nikotyne!to strasznie odstrsza a ja sama musze soe ozbyc tego nalogu :oops: . no i wolalabaym zeby sam gabinet byl racze w jasnych odcieniach chociaz kto wie  :wink:

Gość

  • Gość
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-09-28, 16:45:02 »
Hej MArta dzieki za polecenie salonu ,ja będe mieszkac na ul.Piłsudskiego ,właśnie wrocilam z wrocławia dokanczam jeszcze mieszkanko:)jesli chodzi o gabinet to według mnie najwazniejsza jest kosmetyczka na drugim miejscu wystroj salonu,bo np jesli wchodze do salonu i widze zadbaną uśmiechnieta kobiete ktora jest sympatyczna itd...to mam ochote poddac sie jej zabiegom ,a jesli chodzi o salon to najwazniejsze zebym sie fajnie tam czuła :)a tak przy okazjii to ciesze się ,że znalazłam takie forum i możecie sie ze mną podzielic waszym doświadczeniem:) :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-09-28, 18:14:58 »
:D no forum jest naprawde super!

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Cechy idealnej kosmetyczki
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-10-05, 21:25:46 »
Przede wszystkim czystość, czystość i jeszcze raz czystość!!!! Umiejętność rzetelnego odpowiadania na pytania klienta. Dokładność i fachowość. Świeży oddech  :wink: . Kultura osobista kosmetyczki. Stałe pogłębianie wiedzy i orientacja w nowinkach.

I cała reszta, o której pisałyście wcześniej...  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń