Autor Wątek: Kurs Piercingu  (Przeczytany 47858 razy)

Gość

  • Gość
Kurs Piercingu
« dnia: 2007-04-28, 14:10:22 »
Gdzie i jak mogę zrobić kurs piercingu? Od jakiego wieku przyjmują na takie zapisy? Czy mogę w zatrudnić się w studiu kolczykowania po takim kursie?

Interesują mnie ważniejsze informacje, więc jeśli macie informacje inne niż moje pytania, też proszę je dodawać.

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-28, 14:25:09 »
Musisz poszukać jakieś dobrego kursu w swojej okolicy, a jeśli jesteś w stanie dla dobrego kursu wybrać się do Wrocławia do polecam kurs o którym już pisałam w innym poście. Jak już będziesz po kursie to jak najbardziej będziesz mogła pracować w studiu kolczykowania :wink:
Co do ograniczeń wiekowych to nie słyszałam, ale skoro przekłuć się może osoba pełnoletnia(choć w praktyce wygląda to inaczej) to pewnie osoba przekłuwająca też musi mieć skończone 18 lat. Ale to tylko moja wydedukowana teoria :D

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-08-28, 12:48:34 »
niema czegos takiego jak dobre szkolenie w piercingu.... szkolenia sa jednodniowe czyli zadne, bo nikt Was nie nauczy kluc przez jeden dzien

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-08-28, 19:45:41 »
Ja jakoś przeszłam szkolenie jednodniowe, i bardzo dobrze sobie radze... Więc jak sa dobre chęci i dobry prowadzący to można się tego nauczyć, tym bardziej że to nie jest nic skomplikowanego....

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-08-28, 20:04:22 »
...........Ty chyab niewiesz co piszesz, sadzisz ze Cie w jeden dzien kluc nauczyli?? ludzie LATAMI dochodza do tego a nie na niby kursiku po ktorym jestes profesjonalna piercerka. ja tez takie ''szkolenie'' przeszlam i nic z tego nie wynioslam praktycznie, a to ze ktos pokazuje jak ma byc a Ty kopiujesz te klucia po raz nie znaczy ze potrafisz kluc.... taki kurs jest podstawa podstaw i trzeba sie rozwijac nie  ''jakos sobie radzic''

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-08-28, 20:58:13 »
żabciu czyli ile kursów z tego samego trzeba Twoim zdaniem zrobić zeby nie zbankrutować a umieć?  :wink:  

kurs polega na tym aby ktoś pokazał Ci technikę podał teorię i poćwiczył z Tobą i to da się w jeden dzień zrobić a potem ćwiczysz np. na mięsie  :wink:

moja była szefowa po kursie ćwiczyła wkłucia na mięsie i później robiła szybko i dobrze  :wink:  
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-08-28, 21:27:21 »
Cytat: "zabcia"
...........Ty chyab niewiesz co piszesz, sadzisz ze Cie w jeden dzien kluc nauczyli?? ludzie LATAMI dochodza do tego a nie na niby kursiku po ktorym jestes profesjonalna piercerka. (...)
taki kurs jest podstawa podstaw i trzeba sie rozwijac nie  ''jakos sobie radzic''



Ja nie napisałam że jakoś sobie radze radze, tylko że radze sobie bardzo dobrze. :)) Poza tym, nie masz pojęcia jak wyglądał mój kurs więc go nie oceniaj. Nie mówię że jestem profesjonalną piercerką, bo nawet nie chcę nią być i zajmuję się tylko podstawowymi p
Cytat: "zabcia"
brew, nos, warga, uszy)...  I nie uważasz że lepiej to robic nawet po takim jednnodniowym kursie, niz bez żadnego doswiadczenia przebijać nosy czy pępki pistoletem do przebijania uszu...?


Cytat: zabcia
ja tez takie ''szkolenie'' przeszlam i nic z tego nie wynioslam praktycznie, a to ze ktos pokazuje jak ma byc a Ty kopiujesz te klucia po raz nie znaczy ze potrafisz kluc.... ''


A poza tym przykro mi że Ty akurat nic z takiego kursu nie wyniosłaś... Ja w przeciwieństwie do Ciebie wyniosłam z niego bardzo dużo....

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-08-28, 23:23:07 »
szczerze to moze wynioslas z niego akurat te podstawy z ktorymi ja bylam juz zaznajomiona, jak dla mnie taki kurs to lipa bo i tak sama musisz sie ksztalcic, ale w sumie jesli chcesz robic tylko podstawowe klucia to moze taki kurs starczy, ale jak dla mnie strata kasy a certyfikat gowno wart

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-08-28, 23:43:17 »
czyli jak według Ciebie wygląda idealna droga do perfekcji?
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-08-29, 00:09:46 »
Cytat: "zabcia"
szczerze to moze wynioslas z niego akurat te podstawy z ktorymi ja bylam juz zaznajomiona, jak dla mnie taki kurs to lipa bo i tak sama musisz sie ksztalcic, ale w sumie jesli chcesz robic tylko podstawowe klucia to moze taki kurs starczy, ale jak dla mnie strata kasy a certyfikat gowno wart


Ale po co oceniasz kurs, skoro nawet nie masz o nim zielonego pojęcia? Może poprostu Twój był lipny...  :roll:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-08-29, 00:43:38 »
dziewczyny proszę prowadzić dyskusję a nie mówić o czym o czym nie macie pojęcia np. o kursie innej osoby  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-08-29, 11:17:22 »
zabcia wybacz ale widocznie masz jakieś złe doświadczenie... i skoro Twoim zdaniem piercingu trzeba uczyć się latami to mi tutaj rączki opadły :D No chyba że ktoś jest wyjątkowo mało pojętny :D
Anatomia miejsc przekłucia to nie jakieś nauki ciężko medyczne, idzie się tego nauczyć w jeden dzień, nie mówiąc o technice i materiałach....
Na ciele generalnie nie ma miejsca którego nie można przekłuć... no nie liczać 2 miejsc na twarzy. Więc nie rób ze sztuki piercingu nie wiadomo czego, bo na prawdę wystarczy dzień lub dwa ażeby ją opanować. Ja kłuję od 4 lat wszystkie miejsca na ciele i jestem po kursie 2 dniowym, nikomu w życiu krzywdy nie zrobiłam a zdażały się na prawdę extrelane miejsca, skórę po prostu trzeba czuć i brzydko mówiąc- traktować ją jak materiał, bo najgorszy wróg piercerki to strach - i tyle.
„Spür die Melodie der Community“

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-08-29, 11:27:47 »
Cytat: "Ulla"
to mi tutaj rączki opadły :D


wity opadają Niunia  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-08-29, 11:30:49 »
no właśnie Anus już nie chciałam tak grypsować i w sumie długo się zastanawiałąm czy napisać wity czy rączki hehehe :D :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline zabcia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
Kurs Piercingu
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-08-29, 14:25:20 »
Po pierwsze moj kurs byl lipny, malo konkretow, co do innych fakt nie bylam na Twoim ale interesuje sie tematem i wiem jak jest i prosze niemow mi ze kluca sie nauczysz w dwa dni!! a to ze nigdy nikomu nic nie zrobilas ieznaczy ze potrafisz kluc idealnie, wejdz na jakies powazne forum o  modyfikacjach ciala, zobacz ile waznych rzeczy nie pokazali Ci na kursie bo poprostu sie nie da! Kurs-OK ale ksztalcic sie dalej tzreba, od czegos trzeba zaczac ale to mi rece opadly