Autor Wątek: prostownica do wlosow  (Przeczytany 52871 razy)

Offline kasiula28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #75 dnia: 2012-08-31, 16:22:49 »
Ja mam philpsa, a ostatnio mamie kupiłam zelmera taką białą, która jest jednocześnie lokówką. Obie mają regulacje temperatury i obie się sprawdzają. Jak ktoś lubi sobie czasami zakręcić włosy to polecam taką prostownico-lokówkę:)

Offline Powietrze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #76 dnia: 2012-10-02, 23:42:45 »
Myślę, że jeśli już inwestować w prostownicę, to nie trzeba specjalnie oszczędzać. Świetna jest Braun Satin Hair . Dawniej nie prostowałam, bo uważałam, że to bardzo niszczy włosy. I owszem, niszczy, ale jeśli ktoś już musi to Satin Hair niszczy chyba najmniej jak się da :)

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #77 dnia: 2012-10-23, 09:08:47 »
ja od kilkunastu już lat kupuję prostownicę Remingtona. I jestem bardzo zadowolona z tej firmy. Mają duży wybór modeli i są na prawdę dobre. Dobrze prostują i nie niszczą przy tym tak włosów. Polecam poszukać czegoś w ich ofercie
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #78 dnia: 2012-11-04, 20:06:15 »
Teraz Braun,chociaż ostatnio kupiłam z kolei lokówkę  : hahaha :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #79 dnia: 2014-01-16, 13:55:59 »
bylam uzalezniona od prostownicy ale zrobilam sobie ostatnio keratynowe prostowanie wlosow;) narazie minal miesiac a wloski nadal proste;) prostowanie zrobilam sama na produkcie encanto brazil;p dziewczyny oszczedzajcie wlosy... prostownica jest mimo wszystko naszym wrogiem:(
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline lama1980

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #80 dnia: 2014-05-06, 08:45:36 »
Nie posiadam prostownicy i nie narzekam. Nie zamierzam kupować prostownicy.
Nie pozycjonujemy się!

Offline ilonamalvo

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #81 dnia: 2014-05-16, 14:36:08 »
A prostownice Philipsa są ok? Pytam bo taką chcę kupić :)

Offline Pati_91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #82 dnia: 2015-05-05, 11:23:48 »
Jakie kosmetyki polecacie, które nieco ochronią włosy przed wysoką temperaturą? :wink:

Offline maartu

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #83 dnia: 2016-12-19, 15:26:18 »
Ja dobrych kilka lat temu używałam prostownicy (jeszcze nie było zbyt dużego wyboru i miałam taką najprostszą z prawie kwadratową płytką). Nie była zła, ale trudno było wyprostować niewielkie kosmyki włosów. Potem przestałam jej używać i włosy zaczęły mi się same układać dokładnie tak jak tego chcę, a w zasadzie są naturalnie powywijane i nie jest źle. Możliwe, że te nowoczesne prostownice tak nie niszczą włosów, ale ich częste używanie też nie jest zbyt dobre dla kondycji włosa.
Co do kosmetyków, to chyba zdecydowałabym się na te przeznaczone do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych (w tym szampon, odżywka, maska). Być może i są jakieś specjalne kosmetyki, które można stosować w czasie prostowania, ale w tym już się nie orientuję.

Offline martynaly1991

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: prostownica do wlosow
« Odpowiedź #84 dnia: 2017-03-23, 20:28:22 »
Bardzo lubię prostownice z firmy remington . Ale warto rozejrzeć się  przy kupnie w salonach fryzjerskich , często fryzjerzy sprzedają dobry sprzęt.
Specyficzny składnik Diane 35, stosowany od zawsze. "Żadna kobieta nie powiedziała nigdy całej prawdy o swoim życiu"