Autor Wątek: french manicure  (Przeczytany 25679 razy)

Gość

  • Gość
french manicure
« dnia: 2005-01-12, 19:02:04 »
witam doświadczone manicurzystki
czy są jakieś sposoby abya ładnie namalować franch na paznokciach? Błagam o poradę bo chyba się załamuję powoli, trzęsie mi się ręka i nierówno to wychodzi. Czy to jest kwestia wprawy czy są może jakieś triki. Będą wdzięczna za pomoc

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-01-12, 22:40:30 »
:) cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc:):) jesli trzesa Ci sie raczki to oprzyj sobie je o stolik (brzeg stolika)tuz przy nadgarstkach a nie na lokciach.Najlepiej malowac caly bialy paseczek jednym ruchem nie odrywajac pedzelka lakieru. Jesli chcesz miec juz bardzo rowniutkie a nie masz wprawy to przyklej sobie specjalne paseczki ochronne do french.
Pozdrowionka:):)

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-01-14, 14:09:47 »
Pędzelek to dla mnie przeżytek, jak używam french pena :)

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-01-15, 16:04:16 »
Ja znam metodę typowo domową ale efekty są całkiem niezłe. Wystarczy kupic taśmę jednostronnie klejącą, nie za grubą. Uciąć kawalki ponaklejać na paluszki, pomalować, poczekać aż przeschnie,ściągnąć i gotowe. Tą metodą robie paseczki w kształcie litery V, fajnie to wygląda.  :D

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
french manicure
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-01-15, 22:03:52 »
A ja używam do poprawek korektora do lakieru-i jest superaśno!  :wink:

Aguś

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-02-01, 19:45:53 »
Jest to raczej kwestia wprawy, jesli nie wychodzi Ci to zbyt dobrze to kup korektor do lakieru i nim popraw linie usmiechu.

Oczywiscie zawsze mozesz sie posluzyc szablonami do frenchu ale mozesz miec klopot z pozostajacym klejem wiec chyba lepiej cwiczyc reke.

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-02-11, 22:37:29 »
no wlasnie z ta tasma i z tymi paseczkami to ostroznie bo czasem klej zostaje  :cry: wiec jesli masz do namalowania cieniutka linie to sprobuj zrobic to pedzelkiem do zdobien, a jesli szersza to lepiej zdecydowana reka i ewentualnie poprawic tym korektorem do lakieru  :D  :skeub:

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-02-12, 16:06:58 »
Asienko a coz to za wynalazek???OSWIEC MNIE.

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-03-18, 21:27:10 »
sprobuj rewelacyjnych zestawow firmy visique tam do lakierow sa dodane paseczki ulatwiajace malowanie :] rewelacja!!

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-03-18, 21:34:47 »
Jeżeli te paseczki działają na tej samej zasadzie, co paseczki z avonu czy np inglota, to żadna rewelacja.
Najlepiej to ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć, albo tak jak ja - robić french akrylem białym i różowym - spkój na długo :) I nie trzeba w żadne paseczki się bawić ani korektory do lakieru :)

olgacytrynka

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-03-27, 21:31:59 »
ja maluje od reki sama:D:D
trening czyny mistrza fakt :)
ale cwicz cwicz
moze pomoga ci paseczki do frencha??
 :wink:

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-03-27, 21:40:44 »
Ale z tymi paseczkami to też różnie bywa i często to nie jest niestety rozwiązanie problemu :]

olgacytrynka

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-03-27, 21:42:16 »
jestem manicurzystka i w  ogole nie umiem sie poslugiwac tymi paseczkami  :?
za to moje kolezanki je bardzo lubie  :wink:

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-03-28, 10:21:21 »
No i prawidłowo - manicurzystka raczej nie powinna sie owymi paseczkami posługiwać, tylko profesjonalnie od ręki ładną linię uśmiechu malować.
Paseczki to właśnie każdy może sobie wziąć i samemu w domu pomalować, a jak idzie się już do salonu to się jednak czegoś więcej oczekuje :D
Ja też zajmuje się paznokietkami, paseczki nie wchodzą w grę, bo jak kiedyś próbowałam, to i tak wszytski się nieładnie rozmazywało ;]

Pozdrawiam :)

Gość

  • Gość
french manicure
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-04-11, 17:01:49 »
ja sie uczylam ladny usmiech robic na paseczkach teraz robie to samym lakierem bez paseczkow. a dobry sposob na trzesienie raka to wlozyc lokcie do zimnej wody na 10 sek i wyjac powtorzyc tak z 4 razy, wtedy przestaja sie trzasc :)