Autor Wątek: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?  (Przeczytany 3392 razy)

Offline bkalinowska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Chciałabym wprowadzić na jesień nową firmę. Zależy mi na fajnych, niebanalnych zabiegach, ale przede wszystkim na  szerokiej ofercie produktów detalicznych. Najlepiej średnia półka cenowa, kremy ok. 100-300zł i dobra marża. Sprzedaż detaliczna to nasza mocna strona, ale 20-30% narzutu jaką dają firmy to zbyt mało.... Do tego oczywiście ważne są broszury, ulotki, książeczki i cenniki. Polecicie kogoś?

Offline Ewazmuda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?
« Odpowiedź #1 dnia: 2017-09-25, 12:06:48 »
ja pracuję od kilku lat na marce Dr. Baumann www.dr-baumann.pl mają zarówno dobrej jakosci produkty do gabinetu, jak i do odsprzedaży - no i marża przyzwoita :)

Offline annsuw

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-04-06, 22:03:44 »
Polecam i sama używam kosmetyki : cenzura :  :) Produkty bronia sie same, szeroka oferta, swietne sklady i ciekawa oferta kosmetyczna dla salonow.
« Ostatnia zmiana: 2018-04-11, 13:06:27 wysłana przez Tomek »

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-03-04, 09:44:47 »
Osobiście uwielbiam kremy do twarzy w musie od Merz Spezial.  https://www.merzspezial.pl/produkty-merzspezial/cream-mousse-hyaluron/

Ich krem z kwasem hialuronowym jest jednym z moich ulubionych kremów. Pomimo, że mam cerę mieszaną to jest kremem lekkim i świetnie nawilżającym. Gdy tylko moja cera się zbytnio wysuszy to wracam do tego kremu, bo na długo nawilża.

Dodatkowo ma postać musi, pierwszy raz w sumie używam takiego kremu ale podpasował mi :)
« Ostatnia zmiana: 2020-03-09, 10:26:38 wysłana przez Cytryna »

Offline Kasia1990

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-04-07, 14:07:50 »
Bardzo lubię kosmetyki 2 w 1. Podkład Golden Rose Total Cover łączy cechy fluidu i korektora. Perfekcyjnie zakrywa wypryski i drobne zaczerwienienia. Sińce pod oczami przestały się brzydko odznaczać. Same plusy. Opis w punkt.


Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Jaka firma profesjonalna ma najlepszą ofertę produktów do domu?
« Odpowiedź #5 dnia: 2022-02-03, 13:01:28 »
Tak naprawdę wszystko zależy od tego jaka jest to skóra oraz co będzie na nia lepiej reagowało. Sama staram się wybierac kosmetyki naturalne, raczej z tej wyższej półki. Mam wrażenie, że moja skóra zdecydowanie lepiej na nie reaguje oraz widzę znaczną różnicę w jej stanie. Pory są mniej widoczne, jest bardziej nawilżona, zebrałam wiele komplementów na temat jej stanu (mam 35 lat i obecnie moja cera wyglada lepiej niż 5 lat temu - z uwagi na to, żę staram się świadomie wybierać pielęgnację).

Lubię szczególnie kosmetyki naturalne do twarzy od Resibo. Na dzień polecam szczególnie ten leciutki krem nawilżający. Nadaje się pod makijaż, nic się nie roluje :)

Na co dzień rownież zamiast podkładu stosuję krem bb, mam z filtrem, dzięki temu skóa nie jest tak zapchana a sam krem ją pielęgnuje.
« Ostatnia zmiana: 2022-02-21, 12:45:01 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!