Autor Wątek: Trwałe cienie do powiek ?  (Przeczytany 7648 razy)

Offline www.kasia24.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Trwałe cienie do powiek ?
« dnia: 2012-04-18, 18:44:10 »
Od bardzo dawna używam cieni Inglota a ostatnio Sleek-a czy znacie jakieś inne trwałe cienie do powiek ?

Offline justa28

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 507
  • nie rozstaję się z lakierem do paznokci...
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-07-24, 21:20:44 »
tylko Kryolan-nic innego

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-08-06, 19:17:14 »
Polecam firę rubby rosse. Nie wiem czy nie zostałą wycofana z polskiego rynku. Można je kupoc na bazarach. Bardzo dobrze trzyma się na oczacch, maja łądne kolory i swietnie się rozprowadzaja.

Offline kokoszanel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-02-21, 15:38:18 »
z inglota sa the best, ale jesli chcesz utralic efekt najlepiej potraktowac powieki pudrem badz podkladem i wtedy cienie beda sie dluzej trzymaly;) pozdr

Offline Loczek24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-02-27, 21:47:41 »
Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie cienie mineralne z everyday minerals, bo z poczatku miałam do nich obiekcje bo są sypkie, ale kolezanka wizażystka pokazała mi jak je używac dla jak najlepszego efektu i jestem bardzo zadowolona gdyz mozna je stosowac i na sucho i na mokro dla lepszego i mocniejszego podkreslenia kolorku :roll:

Offline Ara

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-03-05, 15:07:10 »
na pewno Inglot ale lubie tez Rouge Bunny Rouge no i Sleek

Offline JulitkaKorobejko

  • Aplikantka
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • "nie interesuje mnie bycie zwykłym człowiekiem"
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-06-01, 11:36:22 »
nawet te tanie firmy dobrze sie trzymaja:) ja nie mam z tym problemu , trzeba zadbac tylko zeby przed nałożeniem skóra była sucha;~)
diagnostyka domowa http://infoscan.pl/

Offline Polya1982

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #7 dnia: 2017-10-17, 16:14:20 »
Generalnie trwałość cieni zależy też w dużej mierze od tego, czy i jaką zastosujecie bazę pod makijaż. Jak ją wybrać i stosować poczytajcie na stronce : cenzura :  Same zobaczycie, jak dużą różnicę może spowodować odpowiednio dobrana baza. Sama zwykle na oczy stosuję bazę mocno matującą, ale nie używam jej na resztę twazy, gdyż zbytnio ją przesusza. Ale na same powieki jest świetna.
« Ostatnia zmiana: 2017-10-18, 09:46:40 wysłana przez Tomek »

Offline Majka2312

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-02-05, 21:53:35 »
Ja mogę polecić cienie Marocco z Bikora. Świetna trwałość, wydajne i dobrze kryją powiekę. Łatwo je nałożyć- ja nauczyłam się malować cieniami właśnie dzięki nim;)

Offline Larysa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #9 dnia: 2018-02-19, 16:18:14 »
Ja bym została jednak przy Inglocie bo są teraz w czołówce :) dobrze tez się sprawdzają cienie z Avonu :D
Wejdź na http://zamykamynaczynka.pl/opis-zabiegu/ i dowiedz się więcej o problemach z naczynkami

Offline janda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #10 dnia: 2018-11-25, 21:33:05 »
Dla mnie nr 1 to cień Neo make up, jeszcze nie miałam tak trwałego, dobrego cienia, cienie są mocno  na pigmentowane , bardzo dobrze rozprowadzają się na powiece. Każda  nałożona warstwa daje inny kolor na powiece.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #11 dnia: 2019-03-11, 11:17:59 »
Kiedyś faktycznie cienie bardzo drogich firm były lepsze, jednak w ostatnim czasie wszystko się wyrównuje oraz coraz więcej tańszych firm zaczyna oferować świetnie kryjące kremowe cienie, które w niczym nie ustępują swoim drogim koleżankom....

Kilka dobrych cieni w korzystnej cenie, jakie mogę polecić

Wibo lovely - paletka naturalnych cieni
Cienie firmy Technics
No i Make up Revolution - wszystkie paletki. Aktualnie w zasadzie nie ma zamiennika dla firmy jeśli chodzi o palety wielu cieni.

W dobrej cenie są w tym sklepie https://darmarsklep.pl/cienie-do-powiek - sklep ma na te firmy sporo fajnych promek
« Ostatnia zmiana: 2019-03-15, 12:33:48 wysłana przez eck »

Offline juliette

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #12 dnia: 2019-03-26, 14:00:27 »
Kyrolan jest super, to potwierdzam :) poza tym u mnie super się sprawdzają paletki ABH  : jump2 :

Offline Filippa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #13 dnia: 2019-05-06, 13:26:39 »
Aktualnie pracuję jako makijażystka i nie wyobrażam sobie malowania moich klientek najtańszymi kosmetykami z drogerii, wiele kobiet zwraca na to uwagę. Nie twierdzę,ze takie kosmetyki są złe, bo można natrafić na naprawdę dobre oraz niedrogie perełki, jednak wydaje mi się, ze używanie ich na co dzien profesjonalne nie będzie....

Aktualnie uzywam cieni mineralnych od pure colors. Bardzo dobry skład bo są to same minerały, świetna konsystencja, dobrze się je blenduje. Poza tym są bardzo trwałe i nie są dostępne w pierwszym lepszym sklepie z tanimi kosmetykami.
https://ikor.pl/22-pigmenty-mineralne-cienie
« Ostatnia zmiana: 2019-05-10, 10:58:28 wysłana przez Filippa »

Offline cellia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Trwałe cienie do powiek ?
« Odpowiedź #14 dnia: 2019-05-30, 13:00:30 »
ja lubię z nabli