Autor Wątek: Rozmowa kwalifikacyjna  (Przeczytany 8903 razy)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« dnia: 2006-07-06, 21:06:55 »
Pare dni temu złożylam papiery do studium kosmetycznego w warzsawie na ul Rakowieckiej.Na miejscu dowiedzialam sie,ze decydowac o przyjeciu bedzie rozmowa kwalifikacyjna.Moze ktoś wie na czym ona polega?o co moga mnie pytac i jak moge sie na taka rozmowe przygotowac. z gory dzieki za pomoc   :D
Pozdrawiam ;)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-07, 10:53:02 »
moja kolezanka miala taka rozmowe pytali ja przedewszystkim dlaczego chciala wybrac taki zawod, ale roznie to bywa , w kazdej szkole jest inaczej :)

Gość

  • Gość
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-07, 12:41:28 »
alicja, mam mala prosbe, moglabys mi podac tel i adres do szkoly na rakowieckiej? i co trzeba tam zlozyc jesli chodzi papiery? i moze jeszcze jakies inne uwagi?  :D
z gory dzieki

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-07, 14:31:30 »
Dzieki Talencja za informacje  :D  tak myslalam ze czegos takiego mozna sie spodziewac ale chcialabym sie jakos przygotowac do tej rozmowy :)   Moze jeszcze jakies szczegoly... ???
Pozdrawiam ;)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-07, 14:34:45 »
Policealne Studium Zawodowe w ZS nr.22  ul Rakowiecka 2d w Warszawie- jest to wlasnie adras szkoly.Numer telefonu sekretariatu: (22)8490346.
Pozdrawiam ;)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-07, 15:02:12 »
Co do składania papierow nalezy dostarczyc:4 zdjecia,ksero dowodu osobistego,świadectwo ukończenia szkoły średniej i zaświadczenie lekarskie koniecznie od lekarza medycyny pracy.Papiery nalezy składać do 15 sierpnia.Rozmowa kwalifikacyjna 22-23 sierpień,a 28 sierpnia bedzie lista osob przyjetych.Rozpoczęcie z tego co mnie informowano bedzie 1 lub 4 wrzesnia.Jest to szkoła dzienna państwowa :D co jest jej plusem :D wiecej informacji dowiesz sie po odwiedzeniu szkoły lub telafonie do sekretariatu ktory podalam Ci powyzej,a i ja sama nie posiadam wiecej wiedzy na temat tego studium :cry:  jest ono 2 letnie.Z tego co czytalam na forum o tym studium jest dobre podobno wiele kosmetyczek konczylo ta wlasnie szkole  :D  wiec moze cos z tego wyjdzie   :D  pozdrawiam
Pozdrawiam ;)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-07-07, 15:02:39 »
Co do składania papierow nalezy dostarczyc:4 zdjecia,ksero dowodu osobistego,świadectwo ukończenia szkoły średniej i zaświadczenie lekarskie koniecznie od lekarza medycyny pracy.Papiery nalezy składać do 15 sierpnia.Rozmowa kwalifikacyjna 22-23 sierpień,a 28 sierpnia bedzie lista osob przyjetych.Rozpoczęcie z tego co mnie informowano bedzie 1 lub 4 wrzesnia.Jest to szkoła dzienna państwowa :D co jest jej plusem :D wiecej informacji dowiesz sie po odwiedzeniu szkoły lub telafonie do sekretariatu ktory podalam Ci powyzej,a i ja sama nie posiadam wiecej wiedzy na temat tego studium :cry:  jest ono 2 letnie.Z tego co czytalam na forum o tym studium jest dobre podobno wiele kosmetyczek konczylo ta wlasnie szkole  :D  wiec moze cos z tego wyjdzie   :D  pozdrawiam
Pozdrawiam ;)

vroniasta

  • Gość
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-07-11, 22:33:23 »
ja wlasnie ukonczylam pierwszy rok w tymze wlasnie studum!!! szkola godna polecenia, wykladowcy to swietnie wykwlaifikowana kadra, poziom nauki zadowalajacy, wyposarzenie pracowni dobre, a renoma szkoly znakomita... z praktykami nie mialysmy najmniejszego problemu:)))
rozmowa kwalifikacyjna to formalnosc, ja mialam jakies banalne pytania!!! dlaczego ten kierunek ksztalcenia??? co sadze o wykorzystaniu chemii w kosmetyce?? czy znam jakies pisma branzowe??? i takie typowo ogolnikowe o plany na przyszlosc, zainteresowania etc. etc!!
jestem pewna ze sobie spokojnie poradzisz kochana :)
w razie co pisz do mnie postaram sie odpowiedziec na kazde pytanie!!!:)
buzioleeeeeee

Gość

  • Gość
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-07-12, 14:54:25 »
no wlasnie to weronika napisala wam, co i jak, ja moge jeszcze tylko dodac ( jestesmy w tej samej klasie, wiec niewiele, ale zawsze), ze mnie na rozmowie pytano o to czy nazwalabym moj gabinet studio czy salon i dlaczego, jakie cechy moim zdaniem powinna miec dobra kosmetyczka, jakie dziedziny kosmetyki interesuja mnie najbardziej i dlaczego. no i to tyle chyba. szkola jest naprawde dobra.  :D

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-07-17, 11:57:15 »
Weronika ja do Ciebie pisalam juz na gg w zwiazku z ta szkola -pamietasz :?:  :D  bardz stresuje sie ta rozmowa :( bo bardzo zalezy mi na dostaniu sie do tego wlasnie studium .A moze napiszesz mi cos wiecej na ten temat :?: ile czasu trwa taka rozmowa i w ogole jaka atmosfera tam panuje :?:  bo naraze poznalam tylko pania z sekretariatu ktora jest baaaaaardz mila :D a moze wiecie jak moge przygotowac sie na taka rozmowe :?: jak to bylo w waszym przypadku :?:    z gory dieki za info :D
Pozdrawiam ;)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-07-19, 19:23:16 »
a moze znacie jakies pisma kosmetyczne dla poczatkujacych :?:  szukalam tego na forum ale znalazlam  niestety tylko pisma do salonow :(  slyszalam o Beauty Forum - co sadzicie na ten temat :?: czy bedzie dobre dla poczatkujacej osoby :?:chce sie jakos przygotowac ale nie wiem z czego kozystac :(
Pozdrawiam ;)

vroniasta

  • Gość
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-07-24, 09:54:46 »
Beauty Forum jak najbardziej polecam, powinnaś zaprenumerować już dzisiaj!!! :)
Rozmowa kwalifikacyjna trwała może jakieś 10 minut, przypuszczam, że nie więcej, bo za dużo było chętnych, żeby mogła dłużej trwać!!! W grupie egzaminującej, jesli tak to można nazwać, do której trafiłam panowała bardzo miła atmosfera!!! Panie zasiadające w komisji były bardzo miłe, uśmiechały się, więc nie stresowałam się za mocno!!!:D
Myślę, że nie masz co się specjalnie nią przejmować, rozmowa to rozmowa, poszperaj troche w necie, albo odwiedz jakiś Empik i poczytaj trochę pism branżowych, ale na pewno nie dostaniesz pytania typu "wymień przeciwwskazania do zabiegu sonoforezy??" bo kosmetyki masz się dopiero uczyć w szkole i nikt nie wymaga od kandydatek rzetelnej wiedzy, a wyłącznie ogólnego pojęcia odnośnie kosmetyki!!!
Życzę powodzenia!!!:)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Rozmowa kwalifikacyjna
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-07-24, 13:38:57 »
dziekuje za pomoc i mam nadzieje ze bedzie ta rozmowa przebiegala tak latwo i przyjemnie jak u Ciebie :D                                                                                                                            Pozdrawiam   :D
Pozdrawiam ;)

Offline black_nails

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
rozwoma kwalifikacyjna
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-08-22, 11:43:07 »
ja wczoram mialam rozmowe:p tez sie balam, ale niepotrzebnie bo komisja byla mila, spytali sie tylko jak sie nazywam, o szkole ktora skonczylam i dlaczego wybralam ten kierunek.Wyniki mam w piatek, mam nadzieje ze sie dostane:)