Autor Wątek: Eksfoliacja-doszkolenie  (Przeczytany 26698 razy)

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-10-27, 10:05:20 »
:) Witam, mawm pytanie do Kasia_Krzysztoszekczy ten 3.12 to jest jedyny termin w ktorym bedzie robila ten pokaz czy planuje w pozniejszym tez?? niestety akurat jestem na innym szkoleniu w tym terminie i niestety nie bede mogla wpasc na to Twoje :cry: a tak poza tym to gdzie sie odbywaja te Twoje pokazy nie wiem skad jestes :cry: pozdrawiam

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-10-27, 10:07:15 »
tfu pomylilam chodzilo mi o 4.12 a nie jak pisalam 3.12 :) sorry

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-11-17, 14:47:06 »
Cytat: "Zyta"
Zapomniałam dodać dla mojej koleżanki :lol: kwasy maja 25% i 35% a ph 1,1


bardzo sie ucieszylam jak  powiedzialyscie o stezeniach tych kwasow,bo nie ma wiele firm na rynku z tak wysokimi stezeniami,od razu chcialam sie skusic az napisalyscie o ich ph.z tego co wiem  najlepsze ph dla kwasu glikolowego to ph 3,w badaniach na takim ph zanotowano najwyzszy wzrost nawilzenia ,odnowy komorek,zwiekszenie jedrnosci skory i splycenie zmarszczek.Mam pytanie do Was dziewczyny,czy to ph nie powoduje duzych podraznien skory?

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-11-17, 19:29:01 »
Moniag

badania, o ktorych mówisz robiono porównując pH = 3 oraz 4 i 5, wtedy faktycznie przy pH=3 wyniki są najlepsze. Ale przy takim pH, to przede wszystkim kwas ma działanie nawilżajace, przy niższych pH są zdecydowanie lepsze efekty w wygładzaniu zmarszczek i rozjaśnianiu przebarwień. Owszem tak niskie pH moze powodować silniejsze podrażnienia, dlatego trzeba szczególnie uważać i mieć doświadczenie w pracy z kwasami.

Pozdrowionka

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #34 dnia: 2005-11-18, 11:02:21 »
sylwiu dziekuje ci slicznie za odpowiedz ,czy ty na nich pracujesz?i jesli moglabys mi podac jeszcze pare szczegolow co do tych kwasow,bo nic nie znalazlam w internecie oprocz szkolen i malej ubogiej stronki,ktore nic konkretnego nie mowia,moze znasz jakies linki?oprocztych co dziewczyny tu podawaly.
                                  pozdrawiam i dziekuje

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #35 dnia: 2005-11-18, 21:31:59 »
Jeszcze nie miałam osoby która by była podrażniona, czasami jest lekko zaczerwieniona,ale to jest ingerencja kwasów.Wszystkie są zadowolone ale niestety czas kwasów dobiega końca.Na zimę przerwa.Więc pomyśl by zakupić na wiosnę bo i tak będzie patrzeć na ciebie gdzieś w końcie. :)

Gość

  • Gość
jestem wdzieczna za odpowiedzi
« Odpowiedź #36 dnia: 2005-11-19, 12:44:44 »
dzieki dziewczyny ,dzieki zyta za info,jestescie super.Ja Zytko nie mieszkam w Polsce,u nas jest dosc cieplo i jeszcze zaslonecznie na kwasy,wiec,chyba sie na nie skusze jak tak zachwalacie,bede chyba niedlugo w Polsce na jakies dwa,trzy tygodnie,moze sie orientujecie czy w styczniu beda szkolenia z neoglis,czy w okresie zimowym maja przerwe?bo jeszcze pod koniec listopada byly szkolenia.
dzieki jeszcze raz kobitki za odpowiedzi pa

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #37 dnia: 2005-11-19, 16:34:45 »
Hej Moniag

Jesli chodzi o dokładniejsze informacje o kwasach, to firma Neoglis ma paleca całe zestawy do eksfoliacji od żeli oczyszczających poprzez właściwe preparaty eksfoliujące, po kremy odżywcze, normalizujace. Mają też preparaty do stosowania w domu oraz specjalne preparaty do skóry z hiperpigmentacją-efekty naprawdę dobre.
Co do szkoleń, to nie wiem czy będą w styczniu, ale podaję maila do dystrybutora, myślę, że możesz się tam dowiedzieć - europrestige@wp.pl
Jeśli chodzi o podrażnienia mi na razie też się nic nie przytrafiło, ale na szkoleniu osoba, która je prowadziła, która stosuje te zabiegi od wielu lat przestrzegała, że takie sytuacje się zdarzają i zawsze trzeba podchodzić do każdego zabiegu bardzo indywidualnie.
Jeśli potrzebne Ci jeszcze dokładniejsze info o preparatach daj znać, napisze o nich dokładniej.

Pozdrowionka

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #38 dnia: 2005-11-19, 18:09:37 »
sylwiu wielkie dzieki,wlasnie widzialam na stronie hurtowni sabell,ze maja nawet sporo kosmetykow(chodzi mi o neoglis),weszlam tez na ich strony przez google,wyslalam tez maila do dystrybutora(dzieki sylwus)Sylwiu jesli ci nie sprawi klopotu napisac pare slow o preparatach ,byloby super!!czy cenowo to tak jak w sabell pisza 760zl czy mozna gdzies kupic taniej?moze u dystrybutora bedzie taniej?(drogie pierony!!!tym bardziej,ze chce kupic wszystkie serie,jakjuz przyjade do Polski)wiem,ze na szkoleniach jest 10% znizki.Ale jesli mowicie,ze sa naprawde warte ceny to jestem "in",na twarzy nie mozna oszczedzac,Czy uwazacie,ze ta firma w tej chwili jest the best na rynku jesli chodzi o kwasy,bo slyszalam,ze neostrata ma dodatkowo kwasy PHA(jako jedyna firma)i podobno super dzialaja nie podrazniajac skory,maja wlasciwosci AHA ale bez podraznien,brzmi to calkiem zachecajaco,co myslicie?ktoras z was pracuje na nich?jakie maja stezenie i ph,no i cenowo jak stoja??Wiem,ze to sporo pytan ,ale za kazda odpowiedz stokrotne dzieki kobitki  
                                                      pozdrawiam

Offline Sylwia

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 88
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #39 dnia: 2005-11-19, 20:11:38 »
Monia
Neoglis też ma PHA, cena około 700 PLN  to cena za cały zestaw do eksfoliacji , więc nie jest aż tak źle. Opiszę Ci preparaciki dokladniej, ale w poniedziałek bo katalog mam w pracy.
Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #40 dnia: 2005-11-20, 18:11:54 »
dzieki sylwiu ,widze,ze na tym forum sa calkiem fajne babeczki!!!!
Dziewczyny to jakie serie  polecilybyscie kupic z neoglisa?Ja bym chciala wszystkie,bo nie wiem kiedy znow wpadne do Polski,poradzcie prosze.
myslalam,ze maja tylko serie z kwasow o wysokim stezeniu,mix-3 i zab migdalowy,a ty Sylwiu wspomnialas ,ze jest tez zab. z PHA?
To ile maja tych zabiegow?i ktore najbardziej polecacie?Czy ktos kupil caly zestaw?Obliczajac myslalam,ze to tylko 3 zabiegi i to ok1200 zl plus kremy dla klientek (ciekawe ile te kosztuja?)nie sadzilam,ze wydam wiecej niz 1500,a terz jeszcze PHA(a tak apropo w jakich stezeniach sa PHA i ich ph?)
                  jeszcze raz sylwus dzieki i douslyszenia kolezaneczki Poleczki

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #41 dnia: 2005-11-21, 11:53:58 »
Moniag pracowałam na neo stracie teraz chce przejsc na neo glisa-kwasy są porównywalne a ceny o niebo niższe.
Pozaty jesli chodzi o pha to oprocz neostraty i neo glisa to widzialam je jeszcze w supernovej.

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #42 dnia: 2005-11-21, 16:42:25 »
dzieki biedrona,wlasnie dzis rozmawialam z dwoma kolezankami z Polski tez kosmetyczkami i tez mowia ze chca sie wybrac na szkolenie,coraz bardziej mam na nie ochote
Ja jestem troche zalamana,bo dzwonilam do dystrybutora neoglis i do Sigmy w k-wie i nie bedzie zadnych szkolen w okresie zimowym,a ja akurat przylatuje do Polski,cholercia!!!!powiedzieli w sigmie,ze jak beda mieli odpowiednia liczbe osob na szkolenie to zrobia moze w marcu.
Dziewczyny czy jest ktos kto tez chce zrobic szkolenie z neoglis,moze uzbieramy odpowiednia grupke i da rade wczesniej szkolenie.
Widzialam ,ze jest tez na forum babeczka ming-shu ,ktora je prowadzi. Ming odezwij sie moze ty cos wiesz,moze sa szkolenia w szkolach i mozna sie doczepic do grupy,bardzo mi na tym zalezy!!!!!!!!!!okolice krakowa lub warszawy Jestem w kraju od 15 stycznia,wiec jakbys cos wiedziala,ze jest szansa na szkolenie w tym czasie,lub ktorakolwiek z was kobitki .....dzieki za wszelkie info
                                  trzymajcie sie cieplo

Aguś

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #43 dnia: 2005-12-03, 19:22:48 »
Czy ktos ma moze tel do ming shu? Skasowalam sobie jej tel a nie mam z nią kontaktu  :cry:

Gość

  • Gość
Eksfoliacja-doszkolenie
« Odpowiedź #44 dnia: 2005-12-21, 17:42:44 »
Moniag,ja jestem tez chętna na to szkolenie.Jeśli będziesz cos wiedzieć to daj znać.