Autor Wątek: Makijaz & Moda  (Przeczytany 24588 razy)

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Makijaz & Moda
« dnia: 2006-11-10, 20:59:49 »
Witam.
W tym temacie wklejam i mam nadzieje nie tylko ja zdjęcia makijaży, które zostały wykonane na pokazy mody.
Na początek wiedźma makijażu, moja ulubiona, niesamowita Pat McGrath dla bajkowych pokazów Christiana Diora i Johna Galliano. :)
Zapraszam na pokazik:







Będą kolejne zdjęcia :).
Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-11, 11:28:04 »
Mako bardzo fajny post :!:  :twisted: Jestem zwolenniczka makijazy wykonywanych przez Pat McGrath
Ja jedynie moge przedstawic zdjecia makijazy wykonanych na mnie i kolezankach z pokazow mody w ktorych uczestniczylam (na zadna tam skale miedzynarodowa hehehehe)...
Pozdrawiam

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-11, 12:25:57 »
CaroNiołku nie liczy się czy robisz make up na światowych wybiegach czy w Polsce czy nawet w domowym zaciszu :) liczy się polot, fantazja i technika. Tutaj co prawda chciałbym makijaże z pokazów mody i Twoje przecież się zaliczają do nich więc wklejaj śmiało. Być może Twoim fanem tez zostanę :D. Jeśli ktoś szaleje tylko w domu/zakładzie, nie ma odwagi pokazać swych dzieł na zewnątrz lub robi to dla ćwiczeń to założę odpowiedni temat. Proszę wklejać swoje dzieła a jak jeszcze ktoś opisze jak i czym wykonał to w ogóle super.
Jeśli ktoś nie umie jeszcze ale ma swoje inspiracje to temat też się znajdzie dla inspiracji :).
Pokażecie się i to co robicie.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-11, 13:05:39 »
:oops: Niestety zbyt wiele nie znalazlam fotek w swoim kompie dokladnie samych makijazy...Ale kilka wyszperalam. Nie wszystkie sa mojego autorstwa, ale o tym nizej...Chcialabym zaznaczyc, ze oczywiscie makijaze na pokaz mody musza byc intensywne, w zdecydowanych kolorach ale musza rowniez wspolgrac ze swiatlem. Gdy na wybiegu jest typowo biale swiatlo-nawet mocny makijaz wydaje sie byc naturalny  :roll: No wiec teraz fotki:

Tak wygladaja przygotowania przed pokazami...Jedna wielka bieganina, zamieszanie a w miedzy czasie trzeba zrobic fryzure i makijaz:


Pokaz Winobraniowy (przy okazji zapraszam we wrzesniu na Wionobranie-tygodniowa impreze na ulicach miasta w Zielonej Gorze :D ).Ja (po prawej) bylam malowana przez inna kosmetyczke, a kolezanke z tylu ja malowalam


Makijaze na pokaz WOSP:



Pokaz sukien slubnych i bardzo kolorowe,wrecz kanarkowe makijaze:




Makijaz imprezkowy (niepotrzebnie w dniu jego robienia klientka poszla do solarium...:oops: ):

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-11, 14:38:11 »
Bardzo ładne makijaże CaroAngel  :D

Offline eweska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-11, 15:04:12 »
Cytat: "CaroAngel"
:oops: Niestety zbyt wiele nie znalazlam fotek w swoim kompie dokladnie samych makijazy...Ale kilka wyszperalam. Nie wszystkie sa mojego autorstwa, ale o tym nizej...Chcialabym zaznaczyc, ze oczywiscie makijaze na pokaz mody musza byc intensywne, w zdecydowanych kolorach ale musza rowniez wspolgrac ze swiatlem. Gdy na wybiegu jest typowo biale swiatlo-nawet mocny makijaz wydaje sie byc naturalny  :roll: No wiec teraz fotki:

Bardzo ladne i ciekawe makijaze :D Swietnie ze je pokazalas :D

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-12, 01:33:02 »
Ciąg dalszy duetu Pat McGrath & John Galliano :)









cdn...
Wklejajcie swoje prace i to co Was w modzie inspiruje.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-15, 09:19:10 »
Caroangel ladniuitkie robisz makijaze!!!!LAdnie rozprowadzone cienie i ogolny efekt koncowy  super!!!!

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-23, 20:51:06 »
ostre te maikjaze z tych wybiegow :) ale bardzo fajne
caro sliczne makijaze robisz , szcegolnie ten z tymi zielono zoltym cieniem na powiekach.te kanarkowe kolorki, bardzo ladne :)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-23, 21:22:54 »
nie ma sie co rumienic :D czekamy na dalsze fotki :)

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-23, 23:14:28 »
super makijaze CoroAngel, czekam na następne ;)
„Spür die Melodie der Community“

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-24, 08:05:45 »
No właśnie czekamy. Tym bardziej, ze niedługo Sylwester i pewnie jakieś pokazy i szaleństwa się przydarzą :D. Dziewczyny a Wy też coś wklejcie a nie tylko jedna wypychacie przed szereg ;).

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-24, 10:38:42 »
Mnie niezmiennie od kilku lat podobają się makijaże Narsa.

http://www.narscosmetics.com/acb/stores/1/index.aspx

Nie szukałam w sieci zdjęć. Mam za to jego książkę "Make up your mind". http://www.amazon.com/gp/product/customer-reviews/1576870995/ref=cm_cr_dp_pt/102-3823209-8495350?ie=UTF8&n=283155&s=books

i żałuję, że jego produkty są niedostępne w Polsce.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-24, 10:59:49 »
Łał Stanulka odjazd :). Książkę kupiłaś w Polsce czy przywiozłaś sobie? Ja kiedyś myślałem o zakupie paru pozycji na amazon ale koszty przesyłki mnie wtedy zabiły :|.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Makijaz & Moda
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-24, 11:06:22 »
No właśnie, te ceny :(
Poprosiłam kogoś o przywiezienie. Zawsze jak ktoś chce mi zrobić prezent czy to ze Stanów czy z Anglii to proszę o książki (kiedyś prosiłam o kosmetyki).