Autor Wątek: Kolczyk w języku ???!!!!  (Przeczytany 37522 razy)

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-01-04, 20:53:28 »
jak mojemu chlopakowi pokazalam jezyk to powiedzial
"no co, witamina "b"

hihihhihhhi

jesli chodzi o calowanie to rzeczywiscie fajnie :)


A co do kolczyka w pepku to goi sie najgorzej ze wszystkich
chociaz mi nic sie nie dzialo i nic nie bolalo
ale moja kolezanka przebijala sobie gdzie indziej i bardzo ja bolalo
innym sie paprało i takie tam rozne
ale ja mialam ok

Najlepiej sobie kupic masc TRIBIOTYK  ona jest najleprza w takich rzeczach ropnych ja zrobilam sobie tak dla samej profilaktyki na pepek

trzeba jak najczesciej myc woda utleniona
i miec zawsze czayst rece jak sie tam "grzebie"
i jak tylko pojawi sie maly pecherzyk to isc i pokazac kosmetyczce  
jak jest dobra to powie co dalej robic


zycze powodzenia

BUZIAKI

Misia

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-01-04, 21:08:01 »
Możesz powiedziec ile zaplacilas za jezyk i gdzie robilas jesli w Warszawie ?????????

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-01-04, 23:25:45 »
witam, ja mam przebity i jezyk i pepek. Samo przebicie jezyka nieboli,ale przez ok tydzien przechodzisz katorgi, poniewaz nic nie mozesz normalnego jesc, pic alkoholu i palic papierosow. zalezy duzo od tego jak goja sie rany.Kolczyk na jezyku mam juz 5 lat i w sumie gdyby nie fakt ze co jakis czas musze dolewac zabka to niepamietam ze go mam :wink:  A co do pepka, to strasznie boli, goi sie gorzej niz na jezyku.Juz teraz dokladnie nie pamietam jak to bylo bo kolczyk mam juz baaardzo dlugo,ok 10 lat :!: W tedy za przebicie jezyka placilam 100 zl, a za pepek chyba 50 ale niepamietam dokladnie. Pozdrawiam Ewelina

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-01-05, 08:31:09 »
co so tego pepka to zalezy,bo mi sie bardzo szybko po okolo 2 tygodniach zagoil, a slyszalam ze innym nawet pol rou sie goi :?

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-01-05, 09:10:24 »
Cytat: "martusia"
Dziewczynki naprawdę żadna mi nic nie napisze na ten temacik ???

witamja mam kolczyk w języku świetna sprawa , ale jeśli chodzi o ból to zależy jak masz ukszałtowane żeły pod językiem ja miałam beznadziejnie  i cholernie bolało ale warto było
pozdrowionka i powodzenia

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-01-05, 11:25:07 »
slyszalam ze jak jezyk jest bardziej gruby to boli 8)

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-01-05, 11:39:53 »
mi sie wydaje ze to zalezy od ukrwienia jezyka, a nie od grubosci. Samo przebicie nie boli, bo jest to tak szybko zrobione ze nawet nie wiesz kiedy, pozniej jak zostane ci w jezyku plastikowa rurka to masz dziwne wrazenie, no i przykrecanie kulki od spodu boli.A le jak po przebiciu bedzie sie plukalo usta dentoseptem to zmniejszy to opuchlizne i bol. Pozdrawiam Ewelina

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-01-05, 11:54:06 »
Czy jest cienki czy groby to bedzie bolalo i tak

Ja juz niepamietam ile placilam ok 85 zł za kolczyk w jezyku ale mialm swiecacy w uv wiec chyba zwykly byl tanszy

Buzka

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-01-05, 12:42:40 »
a taj sie pytam bo kumpela ktory ma bardziej gruby jezyk to bolalo ja jak przekluwali a druga kolezanka ma taki normalny chudszy :? to ja wcale nie bolalo, oydwie robuly w tym samym salonie kosmetycznym i tak im tam powiedziano na ten temat :lol:

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #24 dnia: 2006-01-05, 12:56:46 »
Może mi któraś polecić dobry salon piercingu w Warszawie . Słyszałam że niezły jest Yakuza podobno powinno się to robić właśnie w salonie piercingu a nie w innym . Napiszcie coś na tentemat . Dzieki za wszystkie odpowiedzi.pa

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #25 dnia: 2006-01-05, 18:00:39 »
Ja mam rowniez kolczyk i w jezyku i w pepku ..

jezeli chodzi o jezyk samo przeklucie osobiscie mnie nie bolalo, dobrze mnie znieczulili ;) nastepny dzien byl najgorszy, ale bez przesady - da sie przezyc, jezyk napuchl, z jedzeniem niebardzo i z mowieniem tak samo - lepiej na migi hihihi, ale przeszlo, na 3ci dzien juz dalo sie wytrzymac, po tygodniu mialam wszytsko ladnie wygojone, zero jakiegos bolu i juz moglam wywijac kolczykiem na wszytskie strony. W tym roku mija 4 lata jak mam kolczyk w jezyku. Placilam 100 PLN

pepek - przeklucie bolalo gorzej od jezyka, goilo sie strasznie dlugo, non stop woda utleniona i tribiotik, ale i tak sie gmatwalo, po paru dobrych tygodniach wkoncu sie zagoilo ;) Mam juz go okolo 3 lat. Placilam 85 PLN

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #26 dnia: 2006-01-05, 18:12:21 »
ja pepek nie milo wspominam
wiecie co ty chyba najmniej boli w nosie, ja mialam dwa razy i nic nie bolalo. pistolecikiem szybciutko sekunda i jest , tylko za drugim rzme mnie bolalo bo mialam blizne :cry:

Gość

  • Gość
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #27 dnia: 2006-01-05, 18:57:42 »
dla mnie nos to tez byla pestka, ale po 2 latach wyelam kolczyk bo mi sie znudzil :):)

a jeszcze co do jezyka  -  przez prawie 4 lata kolczyk nie spowodowal jakis problemow z zebami :]

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #28 dnia: 2006-01-05, 20:27:29 »
mnie tak samo w nosie po poltora roku noszenia znudzil sie no apotem po pol roku znow sobie zrobilam ale juz go dawno wyjelam i juz nie powroce do niego :lol:

Offline Aguska

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 781
Kolczyk w języku
« Odpowiedź #29 dnia: 2006-01-05, 22:25:24 »
w nosku pewnie boli...