Autor Wątek: chirurgia plastyczna w nowoczesnej kosmetologii  (Przeczytany 4064 razy)

Offline Kasiencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
chirurgia plastyczna w nowoczesnej kosmetologii
« dnia: 2008-10-13, 16:33:10 »
witam:) mam do napisania referat na temat chirurgii plastycznej w nowoczesnej kosmetologii niestety jest bardzo mało informacji na tenże temat. Może ktoś poleci mi jakąś dobra stronke internetową, książkę lub napisze co wie na ten temat...z góry dziękuje i pozdrawiam :*

Offline mayka87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
chirurgia plastyczna w nowoczesnej kosmetologii
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-02-22, 13:39:07 »
witam ja mam podobny problem ale nie z referatem tylko praca licencjacka niestety promotor sie wogole nie interesuje a ja nie mam ksiazej ani artykulow (nie mozemy zamieszczec w pracy str internetowych ) pisze prace na temat chirurgii estetycznej mam tu na mysli operacyjne ingerencje w upiekszenie ciala. czy ktos moglby mi pomoc z materialami??? moze ktos ma pomysl jak to wszytko ulozyc i skonstrulowac?? bo ja liczyc na moja promotor nie moge ;]
z gory wszystkim dzieki za pomoc
pozdrawiam

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
chirurgia plastyczna w nowoczesnej kosmetologii
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-02-23, 09:38:10 »
Ja natknęłam się na podobne tematy w książce "Kosmetologia" Dylewskiej-Grzelakowskiej,ponad to jest parę artykułów w czasopiśmie estetyka(niestety nie pamiętam w którym i nie wiem czy jeszcze wydają te pisma).Warto też poszperać w magazynie Cabines(w internecie można przejrzeć archiwalne tematy).Obiecuję,że jeszcze poszukam,jak coś znajdę odezwę się,bo wiem,że ciężko coś na ten temat znaleźć.

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: chirurgia plastyczna w nowoczesnej kosmetologii
« Odpowiedź #3 dnia: 2010-03-14, 15:56:31 »
mogłabyś napisać jak konkrtenie brzmi temat twojej pracy? ja pisałam dwa lata temu o wdrażaniu inwazyjnych i nieinwazyjnych metodach odmładzjących skórę twarzy, być może konstrukcjs pracy byłby podobna tylko musisz opisac zabiegi na ciało