Autor Wątek: depilacja - wąsik i broda  (Przeczytany 51494 razy)

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #120 dnia: 2012-03-17, 23:18:40 »
Do odpowiadania słuzy przycisk "odpowiedz" - Lejdi

A mnie z kolei uczono że paskowy do delikatnych obszarów ciała (w tym na twarz właśnie) w ogóle się nie nadaje i powiem szczerze że po dłuzszym stosowaniu obu metod w 100% się z tym zgadzam  :cool:
« Ostatnia zmiana: 2012-03-18, 08:02:31 wysłana przez The Lady »

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #121 dnia: 2012-03-18, 08:04:33 »
Widać każda szkoła ma swoje poglądy na ten temat tak samo organizacje jak np. City&Guilds. Ja popieram z kolei zdanie mojego college'u choć mam za małe doświadczenie aby wypowiadać się autorytarnie. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline gohna777

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #122 dnia: 2012-03-18, 17:03:53 »
Jak widać pogląd City and Guilds w tej sprawie różni się nieco od poglądu BABTAC'a
ja natomiast myślę że ostateczne zdanie leży po stronie klienta; jeśli jest zadowolony z usługi którą od Ciebie Lady bądź ode mnie otrzymuje to tak naprawdę nie ma znaczenia jaka organizacja za tym stoi. Obie są godne polecenia jeśli chodzi o wpajanie nam zasad higieny i bezpieczeństwa klienta i myślę że to jest najwazniejsze :wink:
pozdrawiam!

Offline Diamencik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Mimo wszystko życie jest wspaniałe!
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #123 dnia: 2012-03-30, 15:18:24 »
A mnie z kolei uczono że paskowy do delikatnych obszarów ciała (w tym na twarz właśnie) w ogóle się nie nadaje i powiem szczerze że po dłuzszym stosowaniu obu metod w 100% się z tym zgadzam  :cool:


Mnie również uczono,że wosk ciekły nie używa się do twarzy a tylko wosk stały,  który jest uważam dużo lepszy, łatwiej i szybciej wykonuje się nim zabieg. Generalnie wosku ciekłego używam tylko w rolkach. A jeszcze lepsza jest pasta cukrowa :D zakochałam się w tej metodzie depilacji. Na prawdę polecam!!!

Offline fiukalka88

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 98
  • kosmetyczka, instruktor odnowy biologicznej
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #124 dnia: 2012-05-06, 10:23:32 »
Nie wiem czy któraś z Was robi tak jak ja, ale kiedyś na moim stażu tak mnie nauczyli i naprawdę się sprawdza nawet do bardzo wrażliwej skóry zwłaszcza wąsika. Ja przed nałożeniem wosku opruszam miejsce zasypką dla dzieci do pupy czyli pudrem i wtedy wosk nie nakłada się na "gołą" skórę i faktycznie moje klientki są zadowolone bo anwet jeżeli mają zaczerwienienie to mniejsze niż jakbym robiła to bez zasypki. Po wosku nakładam też żel aloesowy z rejuvi świetny jest. Polecam
Moja praca, moja miłość.
kosmetykazpasja.blogspot.com

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: depilacja - wąsik i broda
« Odpowiedź #125 dnia: 2012-05-06, 13:11:06 »
Mnie w college'u po prostu uczyli, że po balsamie "przed depilacją" używa się delikatnie na depilowane miejsce talku. I tak też jest w podręczniku do NVQ level2.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin