Autor Wątek: Kraków  (Przeczytany 69850 razy)

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Kraków
« Odpowiedź #60 dnia: 2008-08-18, 22:35:28 »
Dziewczyny,w tym temacie chciałabym tylko przypomnieć,że w All 4 Nails,dwie osoby mają uprawnienia instruktorskie,jest to Kamila Gatlik oraz ja :) (puki co ;) )

Jeśli którakolwiek z Was chce zapisać się na szkolenie wyłącznie do mnie,to prosiłabym o zaznaczenie tego podczas ustalania terminu kursu :)
Przepraszam,za wtrącenie się z nienacka ale uważam,że to istotne.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Kraków
« Odpowiedź #61 dnia: 2008-08-23, 20:56:37 »
a gdzie można zobaczyć prace Kamili?

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Kraków
« Odpowiedź #62 dnia: 2008-08-29, 20:40:32 »
m.in.na forum Beautica oraz na świecie kosmetyki
      
      Dodane po 142 godz. 46 min.:
                     Serdecznie zapraszamy na naszą ,trochę zmienioną w wygladzie stronkę :))

www.all4nails.pl
 :))
Trochę trwała jej przebudowa ale w sumie każdy dział funkcjonuje prawidłowo,szczególnie zapraszam do galerii
 ;)

Offline Molinezja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Kraków
« Odpowiedź #63 dnia: 2008-09-27, 23:24:26 »
Hej:)
Od trzech lat robie paznokcie żelowe. Chciałabym teraz spróbować z akrylem. Mam juz skonczony jeden kurs (lata temu) z akrylu ale już mało pamiętam. Czy mogłybyście mi polecić jakiś dobry kurs? Wiem o Elence, ale u niej niestety nie można samego akrylu :(
Pozdrawiam

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Kraków
« Odpowiedź #64 dnia: 2008-10-17, 11:46:10 »
No to moze u Darii??

U nas sam akryl  tylko dla absolwentek (umawiamy sie) ze wzgledu na male zainteresowanie tylko ta jedna metoda. Jezeli mamy zapisy to od razu na akryl i zel.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline bugu89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kraków
« Odpowiedź #65 dnia: 2009-09-28, 14:01:46 »
Ja ukończyłam kurs w Małopolskim Centrum Szkoleniowym Master Professional pod okiem Pani Elenki i jestem bardzo zadowolona:)
Pani Elenka jest profesjonalistką pod każdym względem!  Ma świetne podejście pedagogiczne i jak nikt potrafi przekazywać swoją wiedzę. W czasie kursu nie było sytuacji w której czulabym się lekcewazona, wysmiana czy obrazona(a tak czasem niestety bywa...) Pani Elenka jest osobą bardzo cierpliwą , uprzejma i zawsze usmiechnieta.
Atmosfera na kursie jest przemiła, nie ma nawet mowy o stresie! Pani Elenka zwraca uwage na kazdy nawet najdrobniejszy szczegół dzieki czemu kursantka ma poczucie, ze zyskuje po kursie naprawde dobre przygotowanie i potrzebuje tylko cwiczyc, cwiczyc...:):)
Dzięki podejściu i wiedzy Pani Elenki człowiek wie, że ZAINWESTOWAŁ a nie wyrzucił pieniądze w błoto...
Odniosłam poza tym wrazenie, ze Pani Elenka potrafi "dostosować sie" do każdej osoby, dlatego niezaleznie od tego czy ktos jest wrazliwy, znerwicowany czy flegmatyczny-zawsze bedzie sie dobrze czuł w Jej towarzystwie.
Napewno wróce jeszcze do Master Professional na jakieś ciekawe kursy(a maja ich sporo;p):)
Szczerze Polecam!!

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Odp: Kraków
« Odpowiedź #66 dnia: 2009-11-06, 00:49:36 »
A która to dziewczynka:) Baardzo dziekuje za tak mila sercu opinie    :cmok:

A to ode mnie ;) jak juz niektorzy wiedzą poza pracą
moja druga wielka pasja....;)
http://www.youtube.com/watch?v=3899zZ1-8II&feature=related
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Kraków
« Odpowiedź #67 dnia: 2009-11-07, 09:41:48 »
Asiu a gdzie odnośnik do naszego forum ?  :nono:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Domenna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Kraków
« Odpowiedź #68 dnia: 2010-01-20, 11:41:17 »
W Krakowie mogę z czystym sumieniem polecić [reklama]







[proszę zapoznać się z regulaminem - Adminka]
« Ostatnia zmiana: 2010-01-20, 12:34:01 wysłana przez Ania »

Offline Natalia_Bis

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kraków
« Odpowiedź #69 dnia: 2010-06-28, 21:20:58 »
Dziewczyny mam pytanie: czy któraś z was nie orientuje się może ile kosztuje szkolenie "new Grand" w Master? Szukałam na stronie www ale nie znalazłam.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Odp: Kraków
« Odpowiedź #70 dnia: 2010-06-28, 22:15:37 »
Witaj:)  Odpisałam w wiadomościach.  Najbliższy termin kursu to 26 lipiec.  Zapraszam:)
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Natalia_Bis

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kraków
« Odpowiedź #71 dnia: 2010-12-14, 18:09:04 »
Dziewczyny ja skończyłam kurs stylizacji paznokci w Centrum Szkoleniowym Master Professional w Krakowie u Pani Elenki i jestem zachwycona:). Nauka obejmowała część teoretyczną i praktyczną. Wszystkie ćwiczenia wykonywałyśmy na sobie pod ścisłą kontrolą naszej wspaniałej instruktorki, która cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, co dla mnie było szczególnie ważne, oraz istnieje możliwość zorganizowania kursu w trybie weekendowym. Ja właśnie w taki sposób skończyłam ten kurs co dla osób pracujących lub dojeżdżających jest bardzo dużym ułatwieniem. Kurs zakończony był egzaminem teoretycznym i praktycznym na modelce, co daje możliwość naszego pierwszego kontaktu z klientem:)!
Bardzo długo szukałam fajnego kursu w internecie i w końcu poszłam na ten z polecenia ponieważ koleżanka, która także skończyła ten kurs bardzo go zachwalała i robiła śliczne pazurki; a to najważniejsze:).
Naprawdę polecam, świetna atmosfera i fantastyczna instruktorka:)
« Ostatnia zmiana: 2010-12-14, 18:31:43 wysłana przez Natalia_Bis »

Offline malenka8

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Kraków
« Odpowiedź #72 dnia: 2011-11-08, 17:57:38 »
Jestem nowijuszka i dopiero zabieram sie za szkolenie. Szukalam w Krakowie ofert dobrych i korzystnych cenowo kursow w internecie i trafilam na szkolenie w Magnetic. Byl to dwudniowy kurs przedłużania paznokci metodą żelową lub akrylową za niecale 200zl. Co myslicie o takich ofertach, czekam na kolejna, ale nadal nie jestem pewna czy skorzystac z takich znizek, czy lepiej doplacic i bezposrednio udac sie do osrodka szkolenia?

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Odp: Kraków
« Odpowiedź #73 dnia: 2011-12-14, 10:02:29 »
Witaj.
Czy zalezy Ci na solidnej nauce w zakresie stylizacji, czy pokazie co możesz umieć zrobić?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Kraków
« Odpowiedź #74 dnia: 2012-03-23, 23:13:57 »
A ja polecam kurs właśnie u Pani Elenki :) świetne przygotowanie techniczne i merytoryczne, a poza tym cudowny zastrzyk energii i pozytywnego myślenia :) szczerze polecam, bo mam porównanie z czymś, co ktoś kiedyś śmiał nazwać kursem.