Autor Wątek: Zabiegi odchudzające  (Przeczytany 5985 razy)

Offline Simona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Zabiegi odchudzające
« dnia: 2014-02-18, 01:02:46 »
Witajcie, czy może mi ktoś polecić skuteczne zabiegi odchudzające, chodzi mi głownie o pozbycie sie brzucha, a dokładniej mówiąc oponki ;-(. Zostało mi to po ciąży i nie chce opuścić :-((((

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-02-18, 07:53:37 »
Kriolipoliza, ale nie licz na błyskawiczne efekty, potrzeba cierpliwości.

Offline Elvirqa90

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-02-18, 11:28:37 »
Liposukcja ultradźwiękowa na usunięcie nadmiaru tłuszczu:) Fale radiowe na usunięcie nadmiernej ilości skóry:) Elektrostymulacja na umięśnienie:) Tak więcpodsumowując dużo cierpliwości, czasu i pieniędzy:D

Offline beatrycze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-02-18, 22:25:05 »
Kriolipoliza, ale nie licz na błyskawiczne efekty, potrzeba cierpliwości.

. Efekty natychmiastowe w tego typu zbaiegach się zdarzają, choć oczywiście powinnaś ćwiczyć – to najlepszysposób, oczywiście zabieg może być dodatkiem i to cennym. Moja koleżanka pracuje w katowickim salonie ultraslim showroom i ma w ofercie taki zabieg, który łączy kriolipolize z akustyczną falą uderzeniową – takie podwójne działanie zamraża komórki tłuszczowe i pozbywa się ich raz na zawsze. Jej klientki podobno zadowolone, zabieg w końcu nieinwazyjny i bezbolesny, mówią, ze działa. Ja na sobie nie sprawdzałam, ale zawsze jest to jakieś wyjście, jeśli np. ćwiczenia nie pomagają.

Offline merry818

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-03-07, 12:39:02 »
« Ostatnia zmiana: 2014-03-10, 10:40:53 wysłana przez Tomek »
Hurtownia kosmetyczna COSNET www.cosnet.pl

Offline baskabaska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-03-17, 21:31:10 »
Ja korzystałam w zeszłym roku z zabiegów medshape i uwazam, ze sa naprawde super. Kiedys chodzilam na endermologie i rowniez bylam zadwolona ale kosmetyczka polecila mi zamiane i faktycznie widac roznice. W tym roku tez juz zaczynam, narazie zrobiłam 2 zabiegi ale przede mna jeszcze co najmniej 4-5.

Offline mirabellabella

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-06-03, 17:53:49 »
Ja korzystałam w zeszłym roku z zabiegów medshape i uwazam, ze sa naprawde super
Mam pytanie gdzie robiłaś zabiegi, czy to było w Warszawie?. Ja szukam tego zab w okolicy mokotowa...

Offline skowronek1229

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-06-04, 13:52:42 »
Kryptoreklama!  :klnie:
« Ostatnia zmiana: 2014-06-05, 09:07:24 wysłana przez Tomek »

Offline Sonia75

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #8 dnia: 2014-07-15, 19:25:03 »
Sama zmagam się z tymi okropnymi oponkami, nie pomagają ćwiczenia, dieta. W internecie też chyba już wszystko przeczytałam na ten temat. Każdy zaleca ćwiczenia, duzo ruchu, odpowiednią dietę. Na jednym z blogów znalazłam opis zabiegu Pressomasażu z elektrosstymulacją. Przyznaję brzmi ciekawie. Zapisałam się nawet na zabieg, wiem potrzebna będzie seria, ale czego się nie robi aby dobrze wyglądać? :) :) Dzięki urządzeniu : cenzura : mamy możliwość połączenia dwóch niezwykle skutecznych zabiegów w walce o szczupłą sylwetkę: pressomasaż i elektrostymulacja. Pressomasaż to masaż podciśnieniowy stosowany głównie w celu rozwiązania problemu zatrzymywania wody w tkankach oraz zmniejszeniu cellulitu. Elektrostymulacja : cenzura : – jest innowacyjną technologią zaprojektowaną i stworzoną przez laboratoria Overline do zwalczania zwiotczałej skóry, czyniąc ją zwartą i elastyczną, oraz wzmacniając mięśnie, dzięki łagodnym bioimpulsom. Uwalnia zastój płynu, eliminuje toksyny, powoduje przyswajanie składników aktywnych obecnych w bandażach : cenzura : , które muszą być zastosowane przed zabiegiem w celu uzyskania lepszego efektu.  Tyle opisu technicznego, czas na praktykę :) :).
« Ostatnia zmiana: 2014-07-16, 14:47:40 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #9 dnia: 2014-07-16, 14:47:58 »
: cenzura :
Kryptoreklama!

Offline IzaBeauty

  • Kosmetolog
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Człowiek uczy się całe życie :)
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #10 dnia: 2014-08-06, 13:31:16 »
Moim klientkom polecam liposukcję ultradźwiękową w połączeniu z dermomasażami. Już po kilku zabiegach można zauważyć poprawę jędrności skóry oraz ultratę kilku centymentrów w obwodzie.

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #11 dnia: 2014-11-05, 09:47:45 »
Ja u siebie polecam liposukcję ultradźwiękową na zmianę z falami radiowymi. Oczywiście fale radiowe rzadziej jak liposukcja. Efekty są no ale każda z nas ma inne metody na poprawę wyglądu :)
Nie pozycjonujemy się w podpisach!

Offline Meideen

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-05-14, 13:52:29 »
Dla mnie najskuteczniejszy jest vacu-well ;)
:D

Offline karabeska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Uśmiech to najlepszy makijaż kobiety
Odp: Zabiegi odchudzające
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-07-29, 15:08:54 »
Na rynku jest już dostępny preparat Aqualyx. Jest to płyn wpuszczany cienką kaniulą w obszary otłuszczenia. Preparat niszczy komórki tłuszczowe, które są wydalane w procesie przemiany materii. Oczywiście na efekty trzeba zaczekać...
Piekno tkwi w każdej kobiecie Medycyna Estetyczna La Nika Gdańsk