Autor Wątek: Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą  (Przeczytany 37666 razy)

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-12-20, 09:30:14 »
Cytat: "P s y c i a"
stosowałam kiedyś takie coś ale tydzień na wodzie to dla moich kubeczków smakowych to zabójstwo  :roll:


nie wytrzymałabym penie nawet dnia
jak jestem głodna to odrazu robie się zła  :D
do tego boli mnie głowa mam zawroty
i czuje sie śpiąca
wiec mogłabym stosowac głodówke ewentualnie nie ruszając sie z domu

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-02-13, 09:05:59 »
Ratowałem cerę z naciekami ropnymi wieloma kosmetykami(linie z Jadwigi,Jansen,Dermica) za wiele to nie dało.Problem o podłożu chormonalnym-reemisja wykwitów co miesiąc na nowo.Zastosowałem kwas AHA z Neo-Glisa 50%(25%wogóle nie skutkowało).Bardzo duża poprawa,ale tak drastycznych metod to od święta.Po konsultacji ze znajomymi farmaceutami dostałem rekomendację dla tabletek YASMIN albo YANINE-podobno jedne z lepszych (nie powodują odkładania wody w tkankach a co za tym idzie cellulit "wodny".Wie ktoś coś więcej o tych tabletach? Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-02-13, 10:04:36 »
Każda tabletka działa na inny organizm inaczej.
Są dziewczyny kótre tyja po tabletkach a są i takie które szczupleja.
Ja w tabletkach Yasmin nie zauwazyłam żadnej różnicy, czułam sie tak samo fatalnie jak po Diane35.

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-02-13, 10:19:02 »
Ja jem Yasmin i jest spoko... jedynie to jakos nie moge schudnąc i mam caly czas ta sama wage :/ wiec teraz musze sie pilnowac zeby nie przytyć! Ale moja kuzynka po nich puchła... więc to zależy od organizmu! a o Jeanine czytalam ze to sa stare tabletki w nowym opakowaniu i ze wcale nie maja takiej malej dawki hormonu...no ale ja sie za specjalnie na tym nie znam!
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-02-13, 11:42:52 »
Dzięki.To mnie skłania  i motywuje by tym bardziej wszechstronnie przypatrywać się tego typu produktom.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-02-13, 17:01:44 »
wazne tez sa kontrolne badania i proby watrobowe bo z hormonami nie ma zartów :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-02-13, 21:57:14 »
ja na problemy z cerą próbowałam już chyba wszystkiego... i dopiero tabletki  mi pomogły :)
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Offline blue_velvet

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 19
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-02-14, 12:43:31 »
Bardzo zaciekawiło mnie wszystko o czym piszecie w tym temacie. Widzę, że jest wiele zdań na temat zażywania tabletek hormonalnych ze względu na ich działanie nie tylko antykoncepcyjne.
Newiele ponad rok temu zdecydowałam się na tabletki hormonalne, bo dowiedziałam się, że pomagają w problemach z cerą. Miałam duże problemy od długiego czasu, stosowałam wszystko i nic, więc zaczęłam brać hormony ze względu głównie na cerę, ale także jako antykoncepcję. Lekarz polecił mi yasmin, bo jest jednym z najlepszych specyfików. Dopiero po pół roku stosowania cera stała się niemalże idealna i było wszystko ok. Jednak po ok8-10 miesiącach zaczęłam się źle czuć- bóle głowy, mdłości, nerwowość. Zmieniłam tabletki na jeanine i jak na razie nie mam żadnych dolegliwości (po 4 opakowaniach) a cera jest nadal piękna. Oczywiście cały czas ją pielęgnuję, ale już delikatniejszymi kosmetykami, które odpowiednio nawilżają.
Co do zakrzepicy, którą powodują tabletki hormonalne to mój lekarz ginekolog powiedział, że po yasmin i jeanine (pół roku "starsza siostra" yasmin) ryzyko wystąpienia tej choroby jest prawie zerowe i o dziwo jeśli chodzi o te stare tabletki wysokohormonalne ryzyka nie ma.

Oczywiście każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na różne czynniki dlatego uważam, że należy bardzo dokładnie dobierać tego typu preparaty.
Pozdrawiam

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-02-14, 21:25:39 »
ja używam tabetek Regulon są dobre tylko roche się po nich tyje!!cera jest super,a bóle miesiączkowe są mniejsze :oops:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-02-27, 00:33:38 »
a troche odbiegajac-jakies inne tabletki na cere, ale niehormonalne ?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-02-27, 07:59:01 »
No właśnie, czy jest coś niehormonalnego. Ja osobiście nie mogę zażywać żadnych piguł antykoncepcyjnych  a cera raz w miesiącu przed okresem jest dramatyczna. Leczę się hormonalnie- ale hormonami tarczycy, myślałam że jak tarczycę wyreguluję to skończą się pryszcze a tu guzik. Już aż twarz mnie boli. Nawet mój sudokrem już nie pomaga:(
Pozdrawiam
Ada

Gość

  • Gość
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-03-03, 22:11:44 »
Ja nie wiem dziewczyny, kto póścił tą plotke, że od Yasmine się chudnie?! to jest jakaś bzdura, kazdy orgaznim jest inny, jedna tyje po hormonach, druga nie...po prostu kazda moim zdaniem uwierzyła, że od Yasmine się chudnie, to jeżeli tak jest, to niech zaczną brać te tabletki kobiety, które ważą 100 kg.... 8O pomyślcie...ja waże 46 kg i co? biore Yasmine i schudne do 30 kg? wtedy to popadne chyba w anoreksje   :80:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Tabletki hormonalne-najlepsze rozwiązanie na problemy z cerą
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-03-03, 23:08:53 »
chyba nie zupelnie chodzi o chudniecie, takie drastyczne, a po prostu o unikniecie zatrzymywania wody w organizmie  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))