Autor Wątek: Trychokosmetyki  (Przeczytany 1319 razy)

Offline IW1977

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Trychokosmetyki
« dnia: 2018-04-05, 09:31:29 »
Znacie, używacie trychokosmetyki? Mi ostatnio Pani w aptece poleciła na moje problemu z włosami, ale wcześniej  nic o takich kosmetykach nie słyszałam.

Offline alicjaa89

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Trychokosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-04-05, 10:52:07 »
Jest coś takiego.
Właściwie to coraz więcej takich wynalazków

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Trychokosmetyki
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-08-24, 09:38:20 »
Takie kosmetyki nie rożnią się zbytnio od zwyklych kosmetyków jakie mozna kupic w aptekach i w sklepach stacjonarnych. Ponoć tylko środek Loxon jest w stanie zadziałać na skorę głowy jesli chodzi o łysienie androgenowe.

Polecam raczej inne sposoby na bujną czuprynę

zdrowa i zbilansowana dieta
suplementacja witamin
ograniczenie stresu
oraz ograniczone stosowanie suszarki i prostownicy ponieważ suszarka i prostownica potrafią naprawdę negatywnie działać na nasze włosy

Na tej stronie poczytacie sobie również o przyczynach wypadania włosów https://rodzinazdrowia.pl/ratunku-wypadaja-mi-wlosy-dlaczego
« Ostatnia zmiana: 2018-08-31, 12:08:00 wysłana przez your »

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Trychokosmetyki
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-04-17, 07:56:17 »
Chodzi tutaj o kosmetyki na skórę główy? Niestety ale bardzo wiele kosmetyków, które sa niby profesjonalne, wcale takiimi nie jest i moze narobić wiecej szkody niż pożytku.... Dobrze jest na pewno wczytać się w skłądy tych kosmetyków i zorientować się czy przypadkiem nie maja w sobie więcej szkodliwych substancji.

Jesli macie czas oraz ochotę, mozecie spróbować zrobić takie kosmetyki samodzielnie. Nie jest to takie trudne jak się wydaje, trzeba tylko na poczatku skompletować sobie własne laboratorium. Jest to jednak jednorazowy wydatek, potem kupujecie sobie jedynie pólprodukty kosmetyczne. Których w sklepach raczej nie powinno zabraknąć.  Polecam zajrzeć sobie tutaj https://danlab.pl/nasze-produkty/badania-wlasciwosci/mierniki-laboratoryjne/ph-metry-przenosne/
« Ostatnia zmiana: 2020-04-30, 12:14:48 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!