Autor Wątek: Emollient life  (Przeczytany 9892 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-12-01, 21:38:18 »
Cytat: "kosmetoloog"
preparat jest nowoscia na rynku pochodzi z wloch spala tkanke tluszczowa, redujuje cellulit ladnie wygladza skore i ujedrnia czakam na dalsze opinie


chodziło mi o to stwierdzenie  :wink: nie ma preparatu który spala tkankę tłuszczową  :twisted: bo gdyby takowy istniał to jak napisała koleżanka zarobiłby mnóstwo kasy  :wink: jak na razie takiego nie ma i kropka  :wink:

możemy podyskutować o jego właściwościach ujędrniających i wygładzających skórę, a także rozbijających cellulit na mniejsze partie tłuszczu co zmniejsza obwód w danym miejscu  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Emollient life
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-12-01, 23:26:20 »
Cytat: "psycia"

możemy podyskutować o jego właściwościach ujędrniających i wygładzających skórę, a także rozbijających cellulit na mniejsze partie tłuszczu co zmniejsza obwód w danym miejscu  :wink:


do tego troszke ruchu i o wiele łatwiej jest ten 'rozdrobniony' tłuszczyk spalić... nie moge słuchać klientek, które opowiadaja jak to im jakas kosmetyczka naopowiadała,że ona to robi taki zabieg na ciało,że juz nic w domku  nie trzeba robić...  :evil: ;  :lol:
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-02, 01:42:33 »
w poniedzialek wam napisze sklad preparatu...
ja nie mowi ze to nie dziala "rozdrobnijaco " ani nie napisalam tez ze dziala samoistnie bez diety cwiczen itp
pracujac w centrum fitnes i silowni glownie cardio moge stwierdzic ze te preparaty sa bardzo pomocne w spalaniu tkanki tluszczowej poprostu widze co sie dzieje z obwodami u ludzi i to nie zadna magia   :wink: wiec swoja wypowiedz zamiescilam nie dlatego ze o jest sobie jakis tam preparat ktory cudownie dziala .
 :arrow: a tematem naszej rozmowy mialo zebranie doswiadczen zwiazanych z praca z tym ze preparatem ale widze ze nikt na tym nie pracuje wiec moze nie wchodzmy w szczegoly co on tam ma w swoim skladzie a czego nie ma  :P
pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi

Gosiaczka

  • Gość
Emollient life
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-12-04, 08:06:42 »
Cytat: "kosmetoloog"
w poniedzialek wam napisze sklad preparatu...
ja nie mowi ze to nie dziala "rozdrobnijaco " ani nie napisalam tez ze dziala samoistnie bez diety cwiczen itp
pracujac w centrum fitnes i silowni glownie cardio moge stwierdzic ze te preparaty sa bardzo pomocne w spalaniu tkanki tluszczowej poprostu widze co sie dzieje z obwodami u ludzi i to nie zadna magia   :wink: wiec swoja wypowiedz zamiescilam nie dlatego ze o jest sobie jakis tam preparat ktory cudownie dziala .
 :arrow: a tematem naszej rozmowy mialo zebranie doswiadczen zwiazanych z praca z tym ze preparatem ale widze ze nikt na tym nie pracuje wiec moze nie wchodzmy w szczegoly co on tam ma w swoim skladzie a czego nie ma  :P
pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi


hm to jest forum i kazdy ma prawo krytykowac i nie zgodzic sie z czyms co druga osoba chwali. wiec jezeli z czystym sumieniem masz ochote wciskac kity swoim klientkom to prosze bardzo, ja jednak dalej twierdze ze to kit i naciaganie podobnie tak jak niby kolagen ma sie wchlonac (ale juz na ten temat bylo). moze pomaga w walce z cellulit ale nie spala tkanki tluszczowej. wiec zakonczmy ten temat i kazdy ma swoj rozum i kazdy robi co chce. pozdrawiam  :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Emollient life
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-12-04, 10:53:03 »
Cytat: "GOSIACZKA"

hm to jest forum i kazdy ma prawo krytykowac i nie zgodzic sie z czyms co druga osoba chwali. wiec jezeli z czystym sumieniem masz ochote wciskac kity swoim klientkom to prosze bardzo, ja jednak dalej twierdze ze to kit i naciaganie


Gosiu rzeczywiście wróćmy do tematu bo opinie na ten temat powinny wydawać osoby które korzystały z tego preparatu  :wink:  jak chcemy podyskutować o magi tego typu kremów to załóżmy osobny temat  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum