Autor Wątek: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?  (Przeczytany 6217 razy)

maria.walczak

  • Gość
Hej dziewczyny!!!
Bardzo bym chciała, abyście mi doradziły, które kosmetyki wybrać? TUTAJ jest strona sklepu internetowego z tymi kosmetykami na zmarszczki, do którego mam zniżkę na kosmetyki i chciałabym tam zamówić.
Czy mogłybyście mi coś doradzić w tym temacie? Pozdrawiam kochane!!!

Offline mariole

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-04-01, 21:29:22 »
Witam, z tych, które używałam to chyba najskuteczniejszy krem Anti-Age Revitalizing Cream,
https://grandel.pl/timeless/1190-anti-age-revitalizing-cream.html

Offline Joanna1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-04-06, 21:10:02 »
Z chemicznego punktu widzenia każdy krem na zmarszczki, musi kosztować min 50zł :)

Offline tolka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-04-14, 23:30:06 »
Nie używałam tego kremu.

Offline aurelia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-04-27, 06:40:29 »
No niestety, tak to jest ze zmarszczkami
Nie pozycjonujemy się!

Offline Majka2312

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-04-03, 15:40:57 »
Polecam serum z firmy : cenzura : . Idealnie wygładza i ujędrnia cerę. Działa odmładzająco i zapobiega powstawaniu wyprysków. Szybko widać efekty stosowania, przy dłuższym użyciu skóra zyskuje na wyglądzie, wygładza się i zmniejsza napięcie mięśniowe.
« Ostatnia zmiana: 2017-04-04, 10:22:21 wysłana przez Tomek »

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #6 dnia: 2018-07-04, 17:09:57 »
Z kosmetyków do twarzy na zmarszczki to macie lancome, kosmetyki marki it`s skin , estee lauder i wiele wiele innych :] duużo tego na rynku. Tylko moje drogie panie, jeśli mieszkacie w mieście gdzie  zanieczyszczenie powietrza jest duże , smog itd. To te kremy wszystkie na  nic wam się zdadzą. Bo chocby nie wiem co to i tak skóra będzie wiecznie sucha. Poczytajcie na ten temat jak smog źle wplywa na nasze zdrowie, sen i przy okazji cerę również. Polecam również oczyszczacz powietrza(w dodatku sa tu urządzenia wyselekcjonowane i na bardzo wysokim poziomie ) .
« Ostatnia zmiana: 2018-07-06, 10:37:19 wysłana przez Tomek »

Offline malgoniaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #7 dnia: 2019-03-07, 13:13:43 »
Wszystko zależy od ceny... Mi moja kosmetyczka powiedziała, że śledząc trochę składy poszczególnych produktów poleca serum kuracja młodości od : cenzura :  z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Bardzo przyjazne dla skóry i faktycznie ma skuteczne działanie
« Ostatnia zmiana: 2019-03-07, 13:20:10 wysłana przez Tomek »

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #8 dnia: 2019-04-15, 08:42:22 »
No niestety ale żadne... Sama kiedyś również łudziłam sie,ze kosmetyki będą skuteczne jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami, jednak tak nie jest. Kosmetyki działają jedynie na górne warstwy skóry jednak zmarszczki tworzą się znacznie głebiej. Tam właśnie gdzie kosmetyki nie docierają.Tak wieć czasami trzeba zdecydować się na bardziej inwazyjne metody, które jednak są w stanie przynieśc o wiele lepsze rezultaty jeśli chodzi o walkę ze zmarszczkami.

Sama miałam problem ze zmarszczkami na czole, które pojawiły mi sie dość wcześnie z uwagi na to, ze mam mocną mimikę. I u mnie na te zmarszczki najlepiej pomógł.... botoks.  https://arteclinic.pl/korekcja-zmarszczek
« Ostatnia zmiana: 2019-04-30, 07:29:41 wysłana przez eck »

Offline Fokuska11

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #9 dnia: 2019-07-01, 10:27:16 »
Na zmarszczki najskuteczniejszymi kremami są takie, które w swoim składzie zawierają przedewszystkim:
-ekstrakt z lawendy wąskolistnej,
-ekstrakt z ruszczyka kolczastego,
-Dipalmitynian hydroksyproliny
-Ceramid 6
-ekstrakt z guarany

no i właśnie najlepiej jakby składał się wyłącznie z naturalnych składników.
Nie pozycjonujemy się!

Offline xandros22

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #10 dnia: 2019-07-08, 14:03:49 »
Polecam naturalne składniki: aloes, lawendę i guaranę.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Kasia1990

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #11 dnia: 2020-04-07, 14:12:06 »
Podkład Rimmel Lasting Finish jest świetny! Bardzo lubię wydajne kosmetyki - takie, które wystarczają na zdecydowanie dłużej. Ten fluid mnie zachwycił od pierwszego użycia. Lekka formuła nie obciąża skóry i ładnie komponuje się z pudrem. Duży plus za filtr SPF 20.

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Które kosmetyki na zmarszczki są najskuteczniejsze?
« Odpowiedź #12 dnia: 2020-08-20, 08:14:39 »
Okazało sie, ze Dermedica nie jest dla mnie, dosć średnio mi pomogła i trochę uczuliła. Do tego żel-krem pod oczy którego próbkę dostałam z kremem powodował straszne ich łzawienie.

Wziełam z apteki próbkę Vichy Aquaria Thermal, ale jeszcze nie próbowałam, póki co kupiłam sobie AA Help, zaczęłam używać, już po pierwszym razie skóra bardzo sie poprawiła, jedyny problem, to to ze dosć mocno sie swiecę po tym kremie. No, ale podkład z pudrem daja radę .

Aha i pominę fakt, ze kupiłam sobie od razu z tej samej serii tonik, który otworzył sie i po drodze calutki wylal.

Ogólnie mam problem z nawilżeniem skóry, zastanawiałam sie ostatnio nad zabiegiem na twarz mezoterapią. Czy któraś z Was się może na taki zabieg kiedyś wybrała?
https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-naturalnie-przeciw-starzeniu
« Ostatnia zmiana: 2020-08-25, 07:04:56 wysłana przez Cytryna »