Autor Wątek: asp w krakowie Krystyny Lęczyńskiej  (Przeczytany 1173 razy)

Offline sophie18

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
asp w krakowie Krystyny Lęczyńskiej
« dnia: 2013-02-24, 15:11:03 »
Witam wszystkich na forum. Nie wiem dokładnie gdzie zadac to pytanie ale myślę że jeśli są tu osoby wykwalifikowane znające branże bardzo dobrze , to jest to dobre miejsce. Chciałam mianowicie zadać krótkie pytanie dotyczące szkoły Krystyny Lęczyńskiej ASP w Krakowie. Czy ktoś z was może robił tam kursy? Mieszkam w tym momencie w Irlandii ale chciałabym zrobić ten kurs w polsce gdyż ,z tego przynajmniej co piszą na stronie jest to kurs profesjonalny. tylko czy można być profesjonalną kosmetyczką po 240 godzinach nauki? wiem że idę na skróty wybierając kursy a nie normalną szkołe ale nie mam opcji studiowania,niestety. Mam możliwośc wejscia w posiadanie gabinetu kosmetycznego w pażdzierniku razem z koleżanką i nie wiem teraz czy ten kurs pozwoilby mi na odpowiednie poznanie tematu i nabranie choc trochę doświadczenia. mam już zrobiony podstawowy poziom beauty therapy w irlandii. jeśli ktoś mógłby udzielić odpowiedzi na to moje "krótkie warto czy nie warto" byłabym bardzo wdzięczna.PROSZE.!! dzięki wszystkim za przeczytanie posta.

Offline Anima

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: asp w krakowie Krystyny Lęczyńskiej
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-03-01, 11:03:12 »
Myślę że 240 godzin to zdecydowanie za mało czasu. Niektórzy uczą się tego przez kilka lat.