Autor Wątek: kolczyk na brodzie  (Przeczytany 15135 razy)

Gość

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-12-02, 14:59:36 »
Wszysko jest dla ludzi, zdobienie ciała było jest i bedzie. Tylko powstaje kwestia estetyki, nie kazdemu dobrze we wszystkim, teraz mamy taki wybór ozdób, że kazdy wybierze cos dla siebie.
kolczyk we wardze musi być odpowiednio długi, za długi bedzie "stukał" o dziasło i z czasem powodował paradontozę. Nawet źle dobrany labret (kolczyk z "blaszka" która powinna być załozona od strony błony sluzowej i kulką która jest na bdodzie) może spowodowac pekanie szkliwa.
Ale bez wariacji ;) nosimy z głowa i wszystko bedzie ok.

Gość

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-12-11, 23:04:33 »
Ja mialam wlasnie tak z boku, ale wyjelam po jakis 3 miesiacach. No i neistety dziurka jest widoczna :/

Offline pancia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-12-15, 10:00:27 »
przy każdym kolczyku w okolicach ust i uzębienia musimy pamiętać by zakładać kolczyki z bioplastu i nie będzie wtedy problemu z opadającymi dziąsłami czy zniszczonym szkliwem :)

Gość

  • Gość
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #18 dnia: 2008-01-29, 19:14:16 »
Hej wszystkim ... ja natomiast zastanawiam sie nie nad jednym lecz nad dwoma kolczykami . Chce je miec pod dolna wargą  po dwóch stronach. Co o tym myślicie ?Moim zdaniem to bardziej oryginalniejsze niz jeden po środku . I jeszcze jedno pytanie jak bym juz sie zdecydowala na przebicie to mam przebic dwa odrazu czy czekac az jeden sie zagoi i wtedy dopiero zrobic drugiego ??  :Dczekam na odpowiedz :) :D

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kolczyk na brodzie
« Odpowiedź #19 dnia: 2008-01-29, 19:59:25 »
Nie widzę przeciwskazań do zrobienia dwóch od razu :)
Jeśli chodzi o wygląd takich przekłuć - hmm no coż każdy ma swój gust, ja ostatnio robiłam 3 na raz w języku, więc każdy ma swoje wizje :D
„Spür die Melodie der Community“