Autor Wątek: elektrostymulator  (Przeczytany 6937 razy)

aaaniaaa

  • Gość
elektrostymulator
« dnia: 2007-01-30, 11:54:30 »
No właśnie...jakie możecie polecić aparaty do elektrostymulacji??? Przymierzam się do kupna...mam już coś na oku...ale może mi coś dzoewczynki poradzicie???

Offline Milena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 13
elektrostymulator
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-30, 17:20:03 »
Witam, ja też zamierzam zakupić elektrostymulację ale totalnie nie wiem jeszcze jakiej firmy a ty o czym myślisz?

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
elektrostymulator
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-09, 08:23:38 »
Polecam urządzenia Proslim Gold, ma szerokie zastosowanie, poczynając od programów odchudzających, ujędrniających, likwidujących cellulit, poprzez lifting twarzy bezoperacyjny, drenaze limfatyczne na cale cialo lub na jego fragmenty i wiele innych polecam :)

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
elektrostymulator
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-09, 21:14:35 »
Ja właśnie kupuje na dniach Catiovital sprzęt Mery Cohr do m.in. elektrostymulacji mięśni twarzy  :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
elektrostymulator
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-03-31, 19:02:29 »
Chcemy wprowadzić wraz z wiosną nowy sprzęt, a wraz z nim nowe zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe. Zdecydowałyśmy się na elektrostymulator Platinum 24 Pad Combo .

Ma 24 wejscia, więc można stymulowac sporo miesc na raz. Kilka różnych programów, m.innymi ręczne i automatyczne ustawianie natężenia i czasu. Duży zakres regulacji.

Oprócz eletrod do ciała ma tez eletrody do twrzy  oraz 3 pasy grzewcze, które zakładamy podczas zabiegu( działa jak sauna)..

Jestem już po próbnym zabiegu- byłam modelką- rewelacja....czułam się jak po godzinnym wysiłku na siłowni :-)

Jak juz bedziemy miały go w gabinecie i troche popracujemy z nim to dam znac jak sie sprawuje i czy wart tej góry pieniędzy ;-)

annszc

  • Gość
Odp: elektrostymulator
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-07-09, 13:50:04 »
i jak spisuje sie maszyna ? Nie psuje się ? Pracuje na siebie :-) ? Pytam o combo 24 . pozdrawiam

Offline tatiana1

  • Soki tłoczone NFC 100%
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
  • https://polskiepomidory.com.pl
Odp: elektrostymulator
« Odpowiedź #6 dnia: 2015-02-23, 15:41:48 »
Elektrostymulatory pomagają w wielu sprawach, ciekawe sa dla mnie elektroakupunktura i termoterapia, można poczytać na stronce firmowej Econova, w  Polsce mają chyba najlepszy sprzęt medyczny, używany w szpitalach przychodniach, ale też do użytku indywidualnego.

Offline anabela01

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: elektrostymulator
« Odpowiedź #7 dnia: 2015-05-14, 11:23:36 »
KOMBAJN HEBE- STAN IDEALNY, kupiony w listopadzie 2014 TANIO SPRZEDAM
•Mikrodermabrazja diamentowa
•Mezoterapia bezigłowa TWARZ, CIAŁO, WŁOSY
•Fale radiowe
•Fale radiowe z laserem
•Peeling kawitacyjny
•Głowice ultradzwiękowe
•Dermomasażer
•Lipolaser
•Liposukcja Ultradzwiekowa
• ekran dotykowy
•Menu języków umożliwiające szybką zmianę. (domyślnym językiem jest POLSKI)
•Oszczędność miejsca - jedno urządzenie - wiele możliwości

Nowe urządzenie do elektrostymulacji BN-1002, czyli profesjonalny sprzęt do gabinetów rehabilitacyjnych oraz salonów kosmetycznych.
Aparat wykonuje zabiegi terapeutyczne oraz pielęgnacyjne, m.in. minimalizuje bóle kostno – szkieletowe, zalecza rwę kulszową i tzw. łokieć tenisisty, redukuje cellulit oraz aktywizuje organizm do lepszej pracy i poprawia ogólną kondycję mięśni.
Dzięki unowocześnionej konstrukcji zapewnia bardzo dobre i szybkie efekty zabiegów.
Decydując się na urządzenie do elektrostymulacji BN-1002 wzbogacisz swoją ofertę i zdobędziesz przewagę nad konkurencją.

PÓŁ AUTOMATYCZN EŁOZKO KOSMETYCZNE, TABORET KOSMETYCZNY, SZAFKA JEŻDZĄCA

Offline oli

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: elektrostymulator
« Odpowiedź #8 dnia: 2017-02-15, 12:21:33 »
moja znajoma dostała ofertę współpracy z emstrainer.pl i zastanawia się czy nie sprzedawać elektrostymulatorów w swoim salonie kosmetycznym. co o tym myślicie?czy klientki były by zainteresowane?uważam, że to dobry pomysł, ale dopiero otworzyła salon, więc na razie chcemy zrobić małe rozpoznanie rynku.