Autor Wątek: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego  (Przeczytany 10712 razy)

Offline aga8980

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Szukam dobrej firmy kosmetycznej ,najlepiej niemieckiej, która jest godna polecenia. Chodzi o zabiegi które dają swietne efekty. Czy może macie coś?

Offline anna_27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-04-23, 12:49:27 »
Witam
Polecam firmę

Dodane przez Tomek:
A może lepiej chwilę pomyśleć zanim rozpocznie się kryptoreklamę własnej firmy?

Zapraszam do obejrzenia załącznika!
« Ostatnia zmiana: 2014-04-25, 08:04:51 wysłana przez Tomek »

Offline gosia5555

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-04-24, 23:39:20 »
Wlasnie zastaniawialam nad firma kosmetyczna. Co konkretnie polecasz z tej firmy ? Ktore kosmetyki
z  Etre Belle  uwazasz za najlepsze? 

Offline katarzyna_kilar

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-05-12, 15:33:18 »
Jeśli chodzi o firmy niemieckie to niestety ci nie pomogę ale znam świetną firmę polską z kosmetykami do profesjonalnych zabiegów scandia cosmetisc
Bądź sobą ! :)

Offline martinia6666

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-07-18, 20:57:20 »
Np. Thalgo lub Cosmetica:)

Offline Angus9

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-07-25, 08:02:12 »
Żona od lat używa kosmetyków firmy Thiago i Neostrat.

Offline Madzia87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #6 dnia: 2014-10-13, 14:48:21 »
W naszym Instytucie pracujemy na dwoch markach. Pierwsza jest oparata na nonowodzie- super przenikanie i właściwości nawilżające, łagodzące. A druga marka to DMK Danne Montaque King amerykańska marka opartach na enzymach, świetnie radzi sobie z trądzikiem i liftingiem skóry
trądzik to moja specjalność
www.instytuturodyorlowo.pl

Offline Kasiencja

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-10-22, 22:45:42 »
Bardzo ciekawą firmą jest węgierska marka Ilcsi eko kosmetyki na czele z maska paprykowo ziolowa w skladzie maja kawalki warzyw owoców i ziól innowacyjne zapachy bardzo dobre dzialanie klientki wracaja za wzgledu na innosc firmy jezeli moge to tak ując;) polecam

Offline Struska20

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-05-05, 16:04:57 »
Witam,
Jeżeli szukasz niemieckiej firmy to polecam Phyris.
Jestem właścicielką salonu i otwierajac go 1,5 roku temu miałam podobny dylemat, zwłaszcza że cięzko znaleźć informacje o tych konkretnie kosmetykach.
Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru , klientki pokochały zabieg hydro hialuron jak i kosmetyki do pielęgnacji domowej z tej serii. Panne młode zachwycone sa tym zabiegiem przed ich najwazniejszym dniem:)
Świetna serie maja również dla cer mieszanych Silver balance ,z tej serii sa perełeczki, które sprawdzaja sie przy manualnym oczyszczaniu twarzy.
Tak samo ampułki sa super.
Opisałam moich ulubieńców :) teraz stoje przed wyborem jeszcze jednej serii aby wprowadzic ja do salonu z Phyrisa.
Kosmetyki ładnie pachna, delikatnie nie nachalnie i sa wydajne.
Do tej pory nikogo nie uczuliły.
Jestem z centrum Polski gdzie nie posiadaja swojego dystrybutora jednak nie ma wiekszego problemu poniewaz wysylka czesto wychodzi tego samego dnia lub najpozniej nastepnego wiec blyskawicznie sa u mnie.
Jedynie uwazam ze przy tych cenach kosmetykowa ,zwlaszcza jak sie zamawia ich więcej to wysylka powinna byc darmowa.

Offline be beauty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #9 dnia: 2015-05-05, 19:18:35 »
Przyłączam się i również z niemieckich polecam phyris, świetna firma! Ciężko było na nią wpaść bo nie jest tak rozreklamowana jak inne firmy ale uważam że dobry produkt sam się broni, w swojej ofercie mam już większość zabiegów tej firmy i aktualnie pracuje tylko na phyrisie. Swietne efekty, klientki zadowolone, to moja najlepsza inwestycja.

Offline Anna Groszkowska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #10 dnia: 2015-05-05, 20:13:53 »
Ja również zgodzę się, że Phyris to jest dobra marka na rozpoczęcie. Bardzo ważne jest to, że wiele kosmetyków jest wykorzystywana w kilku zabiegach wymiennie, przez co nie ma potrzeby kupowania do każdej linii wszystkich produktów od nowa. Ponadto pracując na marce od ponad roku jeszcze nie zdarzyło mi się, żeby coś kogoś uczuliło, a w dzisiejszych czasach to najczęściej zraża nowe klientki. Wydajność każdego produktu jest bardzo duża a jakość nieporównywalnie lepsza od innych marek. Polecam w 100%  : jump2 :

Offline BeautyandSPA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #11 dnia: 2015-05-07, 16:15:04 »
Jeśli chodzi o niemieckie kosmetyki to polecam Phyris. Pracujemy na niej od dwóch lat i zabiegi cieszą się powodzeniem.  Bardzo fajną mają np. maskę nawilżającą w postaci pianki oraz aksamitne kapsułki z kwasem hialuronowym :)

Offline gosia gosia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #12 dnia: 2015-05-10, 22:05:50 »
hej kosmetyczki... prosicie żeby napisać coś o PHYRIS; otóż pracuje na tej marce już jakiś czas, na początku 1,5 roku w salonie kosmetycznym jako pracownik a od 4 lat już w swoim gabinecie. Muszę przyznać ze współpraca z PHYRISEM jest bardzo fajna i profesjonalna, zawsze podczas zamówienia mogę porozmawiać na temat produktu którym jestem zainteresowana, paczki przychodzą w ciągu 2,3 dni. Produkty są BARDZO fajne, rzeczywiście mają bardzo przyjemne delikatne zapachy, które podobają się klientkom, ponadto nie uczulają więc nie boję się ich stosować nawet u bardzo wrażliwych klientek, fajne jest to że wszystkie produkty można ze sobą swobodnie łączyć a więc kreatywność w tworzeniu własnych kompozycji w zależności od potrzeb skóry mile widziana : brawo : dla początkujących szczegółowo opisane katalogi z wykazem preparatów i schematami zabiegów, formuły SOMI wraz z pałeczkami są fajnym bajerem niespotykanym w innych markach i naprawdę robią wrażenie na klientkach... mogłabym pisać jeszcze długo bo naprawdę jest o czym, jeśli chcecie miło i przyjemnie spędzać czas w swoim gabinecie to serdecznie polecam... :-D

Offline kaprys

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #13 dnia: 2015-05-13, 19:12:55 »
Ja również polecam Phyris. Pracuje na nim dopiero kilka miesięcy, ale jestem bardzo zadowolona. W poprzednich gabinetach pracowałam na dermice, payot, matis ale do swojego gabinetu wybrałam właśnie Phyris. Kiedy zdecydowałam się otworzyć własny gabinet wysłałam kilkanaście maili do firm kosmetycznych z prośbą o przesłanie materiałów na temat ich marki i próbek. Panie z Phyrisa jako jedyne (!!!) do mnie zadzwoniły, porozmawiały, doradziły, zaprosiły na szkolenie i przesłały wszystkie materiały. Od innych firm dostałam 3 czasem 5 próbek bez jakichkolwiek informacji. Po szkoleniu z marki zdecydowałam się na zakup kosmetyków. Moim zdaniem na plus jest fakt, że Panie pomogły mi tak skompletować zestaw startowy, żebym mogła wykonać jak najwięcej różnych zabiegów. Myślę, że warto dodać, że mój gabinet mieści się na wsi, a klientki spokojnie płacą więcej za zabiegi bo widzą po prostu efekty.

Offline Format Piękna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Firma kosmetyczna warta polecenia do gabinetu kosmetycznego
« Odpowiedź #14 dnia: 2015-05-14, 10:20:05 »
Drogie Panie potwierdzam jakość produktów marki Phyris :) Ja również poznałam te produkty niedawno, ale całkowicie podniosły poziom wykonywanych usług zarówno dla mnie jak i dla moich pań. Współpraca z przedstawicielami jest na bardzo  wysokim poziomie i zawsze można liczyć na poradę co jest ważne, by móc dobrze dobrać produkt do problemu. Tak jak poniżej Panie piszą nuty zapachowe są mega przyjemne, protokoły zabiegowe, wysyłki ekspresowe :) Gorąco polecam i proszę się nie wahać