Autor Wątek: kierunek Kosmetologia w Polsce  (Przeczytany 7803 razy)

Gość

  • Gość
kierunek Kosmetologia w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-09-29, 11:54:03 »
Więc chyba najlepiej studiować kosmetologie w Poznaniu? Wydaje się najbardziej profesjonalna. Co o tym myślicie?

Gość

  • Gość
kierunek Kosmetologia w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-09-29, 12:06:42 »
Xiania mam pytanie skąd te standarty kształcenia na kierunku kosmetologia do których przesłałaś link? Bo dobrze by było wiedzieć czy któraś z uczleni np. AM w Poznaniu trzyma się tych standartów?

Offline xiania

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 233
kierunek Kosmetologia w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-09-29, 21:55:40 »
Muyo wystarczy, ze wpiszesz w google "kosmetologia standardy" i zaraz jako pierwsze wyskakuje  :wink:
Czy juz sie cos zmieniło w Polsce jesli chodzi o zawód KOSMETOLOG?
pozdrawiam
Anna

Gość

  • Gość
kierunek Kosmetologia w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-09-29, 22:50:36 »
Właśnie się zastanawiam, którą uczelnię wybrać i dopiero tutaj na forum dowiedziałam się jakie są problemy jesli chodzi o wybór szkoły                ( problemy z uzyskaniem stopnia magistra na przykład) zresztą chciałabym nauczyć się jak najwięcej, poznać dużo nowych technik stosowanych w kosmetologii itd. Dowiadywałam się jak to wygląda na AM w Poznaniu i tam obiecują stopień magistra po 5,5 letniej nauce, więc chyba ta uczelnia jest najlepsza jak na razie. Co o tym myślicie?

Gość

  • Gość
kierunek Kosmetologia w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-09-29, 23:00:16 »
nowy kierunek to zawsze niewiadoma... tzn nie podejrzewam zeby bylo niciekawie... ale jednak pierwsze roczniki zawsze sa troche eksperymentalne ;) zanim wszystko sie dotrze i wogole...
fajnie jednak ze mozna w koncu robic magistra z kosmetologii a nie pedagogiki zdrowia jak dotychczas gdy kosmetologia byla tylko specjalnoscia :)