Autor Wątek: Co na okna w gabinecie kosmetycznym  (Przeczytany 5046 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« dnia: 2018-07-02, 12:38:36 »
Dziewczyny doradźcie co powiesić na oknach w gabinecie kosmetycznym? Firany odpadaja bo się kurzą i nie mam czasu ich prać co 2 tygodnie.Rolety natomiast nie przykryją brzydkich kaloryferów.

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #1 dnia: 2018-07-03, 08:29:17 »
Dziewczyny doradźcie co powiesić na oknach w gabinecie kosmetycznym? Firany odpadaja bo się kurzą i nie mam czasu ich prać co 2 tygodnie.Rolety natomiast nie przykryją brzydkich kaloryferów.

Proponowałabym dwie opcje:

1. Żaluzje takie do samego dołu.Chociaż musisz liczyć się z tym, że jest to jednak niezły zbieracz kurzu.

2. Panele na okna. O coś takiego jak na zdjęciu poniżej. Nowoczesne, zasłoni kaloryfer a jednocześnie będzie o wiele prostsze w czyszczeniu niż żaluzja: https://firaneo.pl/firany-panele
« Ostatnia zmiana: 2018-07-10, 10:16:42 wysłana przez your »

Offline Cherry

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #2 dnia: 2018-07-30, 16:57:11 »
A masz puste szyby? mi się podoba, jak są ładne witryny reklamowe zrobione z takiej jakby pół-przezroczystej folii, ale to musi być na serio jakaś ładna grafika/zdjęcie modelki, z czegoś takiego:
"Najprościej mówiąc, folia adhezyjna to folia samoprzylepna. Jednak do przywierania do powierzchni nie jest konieczne zastosowanie żadnego kleju. Co więcej, projekt wydrukowany na adhezyjnym podłożu można wielokrotnie zdejmować i ponownie przyklejać. Dlatego też to podłoże doskonale sprawdzi się w projektach witrynowych reklam, które trzeba umieścić na dużej, płaskiej powierzchni.- tłumaczy kierownik produkcji
Na kaloryfery są za to różne obudowy, bo firanek czy zasłonek szczerze mówiąc już nie widzę. Ewentualnie to, co pisała Your faktycznie wygląda elegancko :)
« Ostatnia zmiana: 2018-08-01, 11:32:34 wysłana przez Tomek »

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-03-11, 13:50:27 »
Nie wiem czy nakleiłabym sobie na okna folię. Nie wygląda to zbyt elegancko. Szczególnie po jakimś czasie, kiedy taka folia zaczyna odchodzić na brzegach pod wpływem wilgoci. Po drugie blokuje to dopływ światła do pomieszczenia. Za to rolety oraz firany pozwalają samodzielnie dostosować to ile swiatła będziemy mieli. Polecam dwie opcje
1. Rolety zewnętrzne  - wbrew pozorom rolety tradycyjne ( nie elektryczne) nie są takie drogie

2. Eleganckie firany plus zasłony (szczegolnie jeśli salon jest w stylu glamour) Kupisz na przyklad tutaj http://i-firany.pl
Jak tutaj:
« Ostatnia zmiana: 2019-03-13, 07:51:08 wysłana przez devetke »
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline mogdyl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-06-29, 11:37:55 »
my mamy aktualnie nowe okna pcv kraków nowa huta bardzo ładne, eleganckie i do tego ultra szczelne, a to było najważniejsze, ze by nie przepuszczało zimą chłodu.

Offline KasiaRoten

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Co na okna w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #5 dnia: 2022-06-29, 01:11:28 »
Najłatwiejsza w utrzymaniu czystości jest jednak naklejana folia. U mojej koleżanki fizjoterapeutki jest matowa i zasłania to co dzieje się w środku, a światła wpuszcza całkiem sporo. Piszesz, że nie zakryje kaloryferów. Można zamówić u stolarza albo samemu zrobić drewnianą ramkę z siateczką albo ratanem i zasłonić paskudne kaloryfery.