Autor Wątek: szkolenia z Perect Lady  (Przeczytany 5362 razy)

Gość

  • Gość
szkolenia z Perect Lady
« dnia: 2007-03-04, 13:14:47 »
Witam, a co sadzicie o szkoleniach z Perfect Lady? Chce zrobic kurs i wciaz szukam , szukam , szukam... :D

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-04, 14:03:25 »
u mnie jedna kobitka robi szkolenia z Perfect Lady. Z tego co słyszałam to cena zestawu startowego wliczona jest w cenę kursu, więc wychodzi dość drogo...a produkty nie cieszą się najlepszą opinią :?
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



Gość

  • Gość
:)
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-04, 14:09:57 »
dzieki agatta, a tak swoja droga co polecasz?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-04, 14:23:28 »
Polecamy przejrzenie  działu Szkolenia - manicure, pedicure, stylizacja paznokci :wink:
 tutaj mówimy tylko o szkoleniach Perfect lady :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Kurs w Pomorskim Centrum Edukacyjnym
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-05-14, 15:39:32 »
Robiłyście może tam kurs? To jest ośrodek Perfect Lady, chciałabym poznać opinie...:)

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-05-17, 22:57:08 »
Ja zrobilam kurs z Perfect Lady i bylam bardzo zadowolona!!Napewno jest to rowniez zasluga danego instruktora (nazwiska nie pamietam, moge sprawdzic na certyfikacie), szkolenie bylo indywidualne z obydwu metod.

Do dzisiaj pracuje glownie na firmie PL i jestem z niej zadowolona. Wyprobowalam rowniez inne marki i lepiej mi sie na Perfect Lady pracuje niz na Activ badz Galaxy...Oczywiscie sa i lepsze firmy, z lepsza renoma i...cena produktow.

W kazdym razie musisz pamietac,ze kazdy kurs jest jedynie 'liznieciem' wiedzy na temat stylizacji paznokci, pozniej licza sie checi i trening :)

kameleon

  • Gość
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-05-17, 23:07:58 »
Caro a gdzie robilas ten kurs?U siebie w zielonej? I jaka byla cena? Mozesz cos wiecej napisac o tym kursie?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-05-20, 17:20:15 »
Ja robilam kurs poprzez dystrybutora, sklep STREFA URODY. Udalo mi sie zalapac na 'znizke dla uczennic szkol kosmetycznych'  8) troszku po znajomosci wiec zaplacilam 50% mniej - jakos z 1600 na 800zl dwie metody.Przyjechala babeczka z Poznania, pierwszy dzien siedziala ze mna i moja modelka 8 godzin :) i indywidualnie mi tlumaczyla a na drugi dzien byly jeszcze 2 dziewczyny ktore rowniez uczyly sie metody zelowej.Mi wtedy szybciej nieco poszlo wiec siedzialam chyba z 7 godzin...Naprawde,bylam zadowolona i widze czasami na zapleczu Strefy ze robia dziewczyny u nich kursy

kameleon

  • Gość
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-05-22, 20:29:20 »
dzieki. czyli mam sie kontaktowac z pania Gosia? to ta sama pani ktora uczyla u nas w szkole?

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
szkolenia z Perect Lady
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-05-22, 21:24:28 »
Tak kameleonku, ta sama Pani Gosia www.strefaurody.zgora.pl :)