Autor Wątek: moje szkolenie  (Przeczytany 3981 razy)

Gość

  • Gość
moje szkolenie
« dnia: 2006-12-03, 13:50:53 »
:evil:  hej chcialam sie z wami tym podzielic, i uslyszec wasze zdanko na ten temat!
w wrzesniu skaczylam kurs stylizacji paznokci metoda akrylowe i czasami jestem wsciekla ze poszlam na szkolenie do tej babki !! Niewiem co wy o tym myslicie i czy to jest dobrze czy zle ona mnie uczyla ze :
nie uzywamy odtluszczacza tylko spryskujemy skinset pur i ze akryl kladziemy na mokry primer bo tak lepiej trzyma niewiem czy to jest dobre co wy o tym myslicie? myslamamz e to jest ok niegdy wczesniej nie mialam stycznosci z przedluzaniem paznokci no moze raz na studniowke sobie dalam przedluzyc.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Re: moje szkolenie
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-03, 14:44:54 »
Cytat: "magi1987"
:evil:  hej chcialam sie z wami tym podzielic, i uslyszec wasze zdanko na ten temat!
w wrzesniu skaczylam kurs stylizacji paznokci metoda akrylowe i czasami jestem wsciekla ze poszlam na szkolenie do tej babki !! Niewiem co wy o tym myslicie i czy to jest dobrze czy zle ona mnie uczyla ze :
nie uzywamy odtluszczacza tylko spryskujemy skinset pur i ze akryl kladziemy na mokry primer bo tak lepiej trzyma niewiem czy to jest dobre co wy o tym myslicie? myslamamz e to jest ok niegdy wczesniej nie mialam stycznosci z przedluzaniem paznokci no moze raz na studniowke sobie dalam przedluzyc.


zawsze stosujemy odtłuszczacz a primer musi wyschnąć  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
moje szkolenie
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-03, 15:06:26 »
W niektórych markach ucza, ze kładziemy akryl na mokry primer- tak robi np Graffitti nails, zatem nie jest to błąd, a inna technika powiązana z innymi produktami.

Co do odtłuszczania skoinseptem, to mozna tak robic, ale lepiej i skuteczniej jest odtłuszczaczem.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
moje szkolenie
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-04, 08:38:36 »
Magi a u kogo sie szkolilas i na jakiej marce....? czemu uwazasz, ze to wina instruktora...napisz cos wiecej...
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
moje szkolenie
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-12, 00:45:44 »
wlasnie robie kurs i mnie ucza: zmatowic>primer>forma>primer>akryl to dobrze? nie stosujemy zadnego odtluszczacza. czy sam primer wystarczy? jesli ten sposob jest zly to jak powinno byc? kiedy ten odtluszczacz?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
moje szkolenie
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-12-12, 08:16:11 »
P co po formie primer? 2x primer to chyba lekka przesada, przynajmniej przy nieproblemowych pazurach :|. Wystarczy raz po zmatowieniu paznokci i przyklejeniu formy.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
moje szkolenie
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-12-12, 10:26:15 »
Roko jezeli szkolenie jest prowadzone wg obranej techniki.....mysle, ze raczej wiedza czego uczą...hehe...moze taka technika jest dostosowana do ich produktow ......Na jakiej  firmie sie szkolisz...? Nazwa produktow?
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
moje szkolenie
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-12-12, 10:55:22 »
Cytat: "elena"
Roko jezeli szkolenie jest prowadzone wg obranej techniki.....mysle, ze raczej wiedza czego uczą...hehe...


Elenko mało miałaś tu na forum przykładów szkoleń na których nie wiedzą czego uczą?  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
moje szkolenie
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-12-14, 08:56:47 »
He he....nio wiesz .....moze to jakis cudowny primer, ktory musi byc nakladany za kazdym razem.... :wink: a moze ktos uwielbia jego zapach...hihihi :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
moje szkolenie
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-12-14, 10:16:46 »
my na to z klientkami "smrodek" mówimy  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum