Autor Wątek: Pedicure-jak to wygląda?  (Przeczytany 14194 razy)

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« dnia: 2005-05-03, 16:27:12 »
Dziewczyny,jako że większość z Was się na tym zna-pytam :D Jak wygląda taki zwykły pedicure robiony przez kosmetyczkę?Czy to jest coś w stylu tego co pokazują we wszystkich babskich czasopismach w okresie wiosenno-letnim? :wink: Bo jakoś mi się to za proste wydaje.Chodzi o to że chciałabym się na taki pedicure wybrać,chodzi mi o taki zwyczajny,bez białych końcówek(sorry ale nie znam sie na nazwach :wink: )tylko zeby te paznokcie wyglądały dobrze.Bo mam ze swoimi problem,nie umiem ich jakoś tak równo obciąć,a moze to ich wina bo krzywo rosną :lol: Ni mam pojęcia.Tak mi jakos dziwnie isc,troche sie wstydze bo nie wiem czy ta pani jakos tego nie skomentuje(a takie jędze jak wynika z Waszych doswiadczen istnieją).No to tyle :oops: Prosze o rade :wink:

Offline Marlena

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 327
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-03, 16:42:32 »
czy ty chcesz pomalowac pazurki u nog?Bo pedicure to zrobienie stóp(piety,pazurki)

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-04, 10:09:18 »
Chodzi mi o wszystko razem tylko bez tych białych końcówek na paznokciach.

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-04, 13:56:02 »
te biale koncowki to  :D french maniciure wykonywany nadaje paznokciom naturalny wyglad  :wink:
pediciure polega na pielegnacji stop jest to skorygowanie ksztaltu paznoci czyli obciecie nadanie odpowiedniego ksztaltu po za tym usuniecie skorek usuniecie zrogowacialego naskorka - co ma na celu wygladzenie
zastosowanie preparatow pielegnacyjnych za pomoca ktorych skora zostanie odzywiona i oczywiscie jesli masz zyczenie pomalowanie paznokci dlaczego nie podoba ci french ? dobrze wykonany nadaje stopa naturalnego wdzieku  :)
zadna "pediciurzystka " nie powinna ci nic powiedziec nie milego wrecz przeciwnie powinna doradzic ci odpowiedni sposob pielegnacji ..
no to tak ogolnie jak to wyglada...  :P

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-04, 18:39:18 »
Kiniusia dzięki : bukiet : kurcze no właśnie nie powinna ale boje sie ze będzie cos komentować :oops: a z tym french pedicure to właśnie nie wiedziałam no bo jak coś takiego sie zrobi to pózniej te białe końcówki same schodzą czy jak? :oops: bo to później znowu źle wygląda prawda?I ile mniej więcej taki pedicure kosztuje?Możecie polecić kogoś w Katowicach i okolicy? :wink: Wiem wiem dużo pytan ale ja jestem zupełnym laikiem w tych sprawach i wolę sie w tym względzie oddac w rece profesjonalistki :D

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-04, 18:53:33 »
Marta, a jaka dzielnica Katowic Cie interesuje??

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-04, 19:41:23 »
Shelly a w sumie obojętne pójde gdzie bedzie trzeba :wink: (i ponawiam nieśmiało pytanie o koszt :roll:  :oops: )

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-04, 21:45:05 »
Koszt to okolo 30 zl :)
Salonow jest baaaardzo duzo i na pewno kolo siebie cos znajdziesz :)
Ja moge polecic jeden, ale to na PW :)

Gość

  • Gość
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-04, 22:47:14 »
wow no to spoko bo widziałam w centrum Katowic w jakims salonie (bardzo ekskluzywny zdaje się,na Warszawskiej)za 60 zł,więc różnica jest spora.Shelly poproszę namiary na PW i jeśli możesz to może jakąś konkretną panią :wink: Z góry dzięki :D
a tak poza tym to zaczęłam sie zastanawiać nad tymi moimi paznokciami (nie ma co,mam problem :lol: )i nie wiem czy nie mam (nie wiem czy nazwa poprawna)wrastających paznokci?bo jakoś tak krzywo rosną i nie da rady ich na prosto obciąć :roll:

Offline Shelly

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 363
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-05-05, 17:30:37 »
Noo drogo, bo to centrum przeciez ;)
nie wydawaj tyle na pedicure, nie ma sensu, chyba ze masz faktyczne problemy, to potem bedziesz myslec :) Odezwe sie wieczorkiem :)

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #10 dnia: 2008-08-11, 18:23:52 »
widzialam na innym forum link do filmiku o pedicure ale był to pedicure rybkowy
oto link do filmiku

http://trendz.pl/rybkowe-pedicure

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-07-19, 19:32:49 »
OMG! Okropieństwo :)

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #12 dnia: 2010-03-06, 16:04:20 »
A jak to jest z wykonywaniem pedicuru według wymogów,trzeba mieć osobne pomieszczenie? Bo u mnie w gabinecie szefowa powiedziała,że oficjalnie nie wykonujemy bo nie mamy osobnego pomieszczenia.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #13 dnia: 2010-06-02, 23:56:41 »
Tak, wg wymogów sanepidu trzeba miec osobne pomieszczenie do pedicure, lub wydzielona czesc pomieszczenia np.: ścianka działową (co tworzy tak de facto- osobne pomieszczenie  :wink: ).
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #14 dnia: 2010-06-03, 10:27:06 »
widzialam na innym forum link do filmiku o pedicure ale był to pedicure rybkowy
oto link do filmiku

http://trendz.pl/rybkowe-pedicure

Interesujące. :icon19:
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline toothyy

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Kosmetolog, technik usług kosmetycznych
Odp: Pedicure-jak to wygląda?
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-03-17, 17:49:36 »
Ten rybkowy pedicure jest oferowany chyba w jednym czy 2 salonach SPA w Polsce. W USA robi furore, mialam klientke ktora korzystala z rybnego zabiegu za granica i byla bardzo zadowolona, podobno stopy super gladkie  i przy okazji masaz:) Jedna rybka kosztuje od 10 do 14 zl, a trzeba miec ich okolo 200:) No i pozostaje kwesia higieny, bo woda w takim akwarium nie jest wymieniana po kazdym kliencie, jedynie stopy sa dezynfekowane  :biggrin: