Autor Wątek: pielęgnacja okolic oczu  (Przeczytany 20421 razy)

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« dnia: 2005-05-22, 18:12:00 »
Witajcie,

Tak jak w temacie, niestety mam since pod oczami  :(  , na 100% spowodowane zbyt długim siedzeniem przed monitorem. Mam 25 lat i chciałabym pozbyć sie ich. Proszę pomózcie, doradzcie jakies kosmetyki do pielegnacji skóry wokół oczu, albo zabieg.  :?  ratujcie kochane kobitki !

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-22, 19:06:27 »
Najważniejsze to  musisz ograniczyć siedzenie przed  komputerem :lol:
Polecam  kojący krem -żel do delikatnej skóry wokół oczu.Rozjaśnia cienie i likwiduje opuchliznę pod oczami.

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-22, 19:07:08 »
Zapomniałam podać firmę:Bandi :lol:

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-05-22, 20:10:38 »
:lol: witam cie serdecznie...jesli chcesz sie pozbyc sincow to musisz usunac przyczyne  jesli wiesz ze jest to od komputera to niestety musisz  ograniczyc prace z nim...niestety ale nie ma zlotego srodka .jesli nie mozesz sie obejsc bez komputera proponuje krotkie przerwy aby oko odpoczelo  i mam nadzieje ze spypiasz przynajmniej 7 godzin  :wink:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gooosha

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-05-22, 20:17:47 »
Możesz spróbować płatki kolagenowe pod oczy, no i to co koleżanki wcześniej napisały - dać im odpoczać...

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-05-24, 15:44:27 »
chyba bys musiala troche ograniczyc siedzenie przed monitorem!ale ogolnie slyszalam ze najlepszym lekarstwem na to jest zwykly sen.

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-05-24, 19:08:17 »
Tak, sen i tyle.
Ja na noc często nakładam maseczkę chłodzącą.

Gość

  • Gość
porady
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-05-24, 21:15:17 »
Kremy zawierające arnike,kokorycze świetnie działają na te problemy.Szukajcie a znajdziecie.

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-05-25, 16:07:39 »
Pozostaje uzywanie korektora
mozna rowniez smarowac sokiem z cytryny
działa wybielajaco

Gość

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-06-12, 16:50:39 »
Sen, ograniczenie siedzenia przed monitorem do tego picie ziol (kokoryczka, blawatek, rytyna) i kazde kremy rozjasniajace pod oczy. Z kazdej firmy cos sobie dobierzesz. Pozdrawiam  :D

Gość

  • Gość
opuchniete powieki
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-23, 11:07:26 »
Oststnio odwiedzila mnie koleżanka po 3 miesiecznej depresji.Codziennie przez 3 miesiace płakała.Jej oczy wygladaja koszmarnie.Najbardziej ucierpiały powieki dolne.Są strasznie opuchniete.Mimo ze mineło juz sporo czasu od tej depresj jej oczy nie zmieniły swojego wyglądu ani trochę.Prosze o pomoc,co powinnam jej polecic?Jakie stosowac kosmetyki.Jakie zabiegi kosmetyczne sa w tym przypadku skuteczne?

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-10-23, 21:12:48 »
zimne zabiegi :D algi ,drenaze limfatyczne,zele chlodzace ,maski chlodzace ,a przedewszystkim wykluczyc przyczyny moze koleznka popija alkohol?albo ma problemy z nerkami?czy pije duzo np w nocy a moze sa inne przyczyny wiec moze ktos sie wypowie?
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Kasia_Zet_

  • Gość
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-18, 10:52:09 »
dokładnie tak jak pisze Oszin :) oprócz tego polecam jeszcze domowe sposoby, takie jak np. okłady z wystudzonych torebek z ziołami, np. z lipy.
Do przyczyn można jeszcze zaliczyć pożywienie z dużą ilością soli oraz zbyt krótki sen- co w przypadku depresji jest chyba nieuniknione... :( wspolczuje kolezance...

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne oczu
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-05-01, 17:06:31 »
jakie powinno sie wykonac zabiegi i jakie kremy stosowac na zmarszczki mimiczne oczu u 20parolatki?

Napewno polecalabym algi ale co mozna jeszcze? potrzebna mi fachowa porada.

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
pielęgnacja okolic oczu
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-05-01, 21:25:00 »
czesc!!!!!!!!!!!!Firma dermika ma zabiegi na pielegnacje okolic oczu.