Autor Wątek: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice  (Przeczytany 34277 razy)

Offline maya

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #15 dnia: 2011-11-01, 21:19:42 »
Witajcie ,dawno tu nie zaglądałam wracając do termatu kursu piercingu w Kontact skończyło się tak że na doszkolenie dotarła jedna modelka na przebicie uszu pistoletem ,rece mi opadły ,ostetecznie sama zorganizowałam sobie modelki u mnie w gabinecie szkoleniowiec przyjechał do mnie i tam dopierto sobie poćwiczyłam miałam kilkanascie modelek . Jesli chodzi o organizację szkoleń w KONTACT kiepsko i to bardzo, byłam tam jeszcze na paru innych (bo blisko i tanio) i zawsze coś było nie tak juz pól roku czekam na certyfikat za który zaplaciłam. Natomast osoby szkolące bardzo fajne , tylko ta organizacja .....

Offline honoratagaj

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-09-19, 13:49:27 »
no tak ale to było bardzo dawno temu, teraz sytuacja się poprawiła i to znacząco. skończyłam tam właśnie kurs i wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, mimo Twojej opinii:)
Jak na tą chwilę polecam Kontact, z resztą współpracuje z Nimi już od dawna, szczególnie z jednym z handlowców i wszystko układa się pomyślnie. Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 2012-09-20, 08:40:40 wysłana przez The Lady »

Offline marera18

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-12-04, 01:14:27 »
Długo się zastanawiałam czy potrzebuje w swojej ofercie czegoś takiego jak piercing, ale klientki coraz częściej o to pytają, więc chyba wybiorę się na jakiś kursik.

Offline robson87

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-05-26, 10:38:46 »
Witam chciałbym się dowiedzieć gdzie i będzie taki kurs chętnie do niego przystąpię
Nie pozycjonujemy się

Offline Jennifer19

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kurs Piercingu - Wrocław i okolice
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-06-17, 11:28:36 »
Moja koleżanka ostatnio znalazła kurs piercingu na serwisie : cenzura :. Miałysmy kilka do wyboru.  Okazało się, że kurs zrobił specjalnie dla nas profesjonalista. Polecam!
« Ostatnia zmiana: 2014-06-17, 15:32:32 wysłana przez Tomek »