Autor Wątek: regulacja brwi  (Przeczytany 25494 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
regulacja brwi
« dnia: 2007-09-10, 19:33:00 »
Cytat: "stefa"
Wystarczy poczytac pierwsze lepsze czasopismo o modzie i urodzie, by sie dowiedziec, ze wyskubane do granic mozliwosci brewki wyszly juz z mody daaaawno temu.


a tu się z Tobą nie zgodzę  8)  
Brwi się dobiera do twarzy a nie do mody  8)  
to tak jak z ciuchami  8)  
nie każdemu wszystko pasuje, znam dziewczyny które ładnie wyglądają z cienkimi brwiami, ale to wszystko musi mieć skład i ład bo to co tu widzę to wesoła twórczość właścicielki tej buzi, psuje cały obraz twarzy i wygląda po prostu fatalnie...  :evil:
brwi mają podkreślać oczy a nie tworzyć osobne dzieło sztuki :wink:
wybaczcie ale na punkcie brwi jestem przeczulona a wyprowadzanie takich beznadziejnych sytuacji to mój konik  8)

normalnie się  zdenerwowałam no :boom:


Cytat: "stefa"

 A jesli chodzi o makijaze, to czemu wszystkie oczy tak mocno wyciagniete? Efekt kociego oka wyglada fajnie, ale czemu w kazdym makijazu?  :wink:


koleżanka wstawiła pare zdjęć i akurat z takimi oczkami, jakby wstawiła 100 fotek na 120 które ma to można by się pytać dlaczego :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
regulacja brwi
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-09-10, 22:16:20 »
No to zebralam ciegi  :lol: To pozwolcie, ze od dzis bede tylko ogladac, a nie komentowac  :D
 Jesli chodzi o moja wypowiedz w kwestii mody na brwi, to chodzilo mi o to, ze mocno wyskubane brwi byly swego czasu na fali. Teraz modna jest naturalnosc i powyrywane do granic kreseczki, sa jez be  :wink:
 Ja sie tez ciesze, ze dziewczyny pokazaly makijaze, a zadawac pytania chyba kazdemu wolno? No chyba, ze mi nie wolno  :wink:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
regulacja brwi
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-09-10, 22:35:45 »
Cytat: "stefa"
No to zebralam ciegi  :lol: To pozwolcie, ze od dzis bede tylko ogladac, a nie komentowac  :D (...) a zadawac pytania chyba kazdemu wolno? No chyba, ze mi nie wolno  :wink:


wolno wolno ale czasami lubimy odpowiedzieć zanim adresat się odezwie  :lol:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline witch

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 439
regulacja brwi
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-09-10, 23:08:55 »
Cytat: "stefa"
...Teraz modna jest naturalnosc i powyrywane do granic kreseczki, sa jez be  :wink:


Och, to ja już jestem straszliwie niemodna, bo... ja nie mam w ogóle brwi  :lol:
Tak w ogóle dziewczyny to piękne makijaże, Alice u Ciebie to dodatkowo jeszcze świetne zdjęcia  : brawo :
-Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.
Terry Pratchett "Czarodzicielstwo"

Offline madziunia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 35
regulacja brwi
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-09-11, 11:59:39 »
hehe.widze ze moje fotki wywolaly wiele emocji:) co do tych brwi to rzeczywiscie macie racje,mnie tez sie nie podobaja:/ ale coz moja kumpela ma inne zdanie i uwaza ze takie sa ladne.w kazdym razie ja nic z nimi nie robilam,a juz bron Boze ich nie wyrywalam:) co do makijazy oka to wkleilam tylko 4 i akurat wiekszosc byla ala kocie oko:) poza tym wydaje mi sie ze taki makijaz wyglada korzystnie u mojej "modelki" bo jej oczka sa dosc male a taki make up powieksza oko...chyba:) nie wiem nie jestem specjalistka:) dzieki Alice za wsparcie:D hehe chetnie obejrze wiecej zdjec Twojej tworczosci:) p.s. ta pierwsza fota,polaczenie zlotego,czerwonego i czarnego bylo sciagniete od Ciebie,bylam ciekawa jak taki makijaz bedzie wygladal na moim oku,mam nadzieje,ze nie jestes zla:) pozdrawiam

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
regulacja brwi
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-09-11, 19:12:12 »
Cytat: "Kim"


co do brwi to Ja też mam cienkie bo takie mi się podobają, innych bym  nie chciała mieć





Joasiu wybacz ale Twoje brwi ani nie są równe ani w odpowiednim kształcie ani tym bardziej grubości dobranej do twarzy a w szczególności oczu, ale skoro Ci się podobają  8)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
regulacja brwi
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-09-11, 19:23:16 »
bez urazy ale tu taz zgodze sie z Ania...
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
regulacja brwi
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-09-11, 20:33:53 »
Zdecydowanie smutny wyraz twarzy nadaja  te brwi
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
regulacja brwi
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-09-11, 21:06:16 »


to są prawidłowe punkty Twoich brwi, początek, uniesienie i koniec obliczone względem Twojej Twarzy  :wink:
radzę zapuścić brwi i dostosować je do prawidłowych schematów  8)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
regulacja brwi
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-09-11, 21:31:16 »
Cytat: "Alice"
albo jechac do Ani na henne :) najlepiej na skorze:)...


Alice ja i tak odsyłam takie brwi do zapuszczenia na dwa tygodnie bo co z tego że ja zrobię hennę na skórze prawidłowo skoro zejdzie po 4 dniach i będzie mi taka wizytówka chodzić?  :wink:  
za bardzo słynę z wyprowadzania brwi żeby sobie pozwolić na takie posunięcia  :oops:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Brunetka

  • Gość
regulacja brwi
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-09-12, 08:03:02 »
Dziewczyny ratujcie!! Wczoraj miałam regulacje brwi, teraz tam gdzie były usunięte włoski, mam czerwoną linie i białe krostki co mogę z tym zrobić :?: Pozdrawiam

Gosiaczka

  • Gość
regulacja brwi
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-09-12, 08:23:58 »
regulacja byla woskiem? powiedz cos wiecej

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
regulacja brwi
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-09-12, 08:33:23 »
linek-albo do ciebie-najblizej :)
Ania-wiem cos o wyprowadzaniu brwi...niestety musialam nijednokrotnie wyprowadzac je po .... dyplomowanych kosmetyczkach,az sie we mnie gotowalo zeby cos powiedziec, ale zagryzalam wargi. jeszcze moge zrozumiec ze klientka w przyplywie dobrych checi wyskubala za duzo.....ale nie moge zrozumiec gdy wykwalifikowana osoba nie potrafi nadac odpowiedniego ksztaltu bri.rozpisalam sie sorki, ale bez pieknych brwi zaden makijaz nie bedzie wygladal poprawnie.
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Brunetka

  • Gość
regulacja brwi
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-09-12, 08:54:24 »
Regulacja była pencetą

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
regulacja brwi
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-09-12, 09:41:54 »
nigdy nie mialam takiej sytuacji...zastanawiam sie z jakiego materialu byla zrobione penceta bo moze masz uczulenie na nikiel?
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy