Autor Wątek: Kosmetyki homeopatyczne  (Przeczytany 7787 razy)

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-03-14, 20:13:32 »
Spoko spoko Ellobob nic się nie martw. Nie dam sie przekupic :)
A relacje bedziecie miały na żywo i w kolorze.

Gosiaczka

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-03-03, 18:19:44 »
a ja uzywam kosmetyki atw ale tylko trzy rzeczy. plyn do higieny intymnej z kasztanowca i fitoregulator z kasztanowca (mozna stosowac na naczynka) oraz antybakteryjny zel do mycia twarzy, super zmywa makijaz i zanieczyszczenia z calego dnia.  :lol:

Gość

  • Gość
Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-03-06, 14:03:08 »
ja używałam płynu do higieny intymnej z kasztanowca i był ok

Generalnie nie mam negatywnych uwag co do firmy ATW, chciałam tylko dodać, że nie zawsze to co naturalne jest najlepsze.

Offline anitka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2011-02-19, 21:53:56 »
Ja polecam kosmetyki homeopatyczne marki Camavanti (camavanti.pl). Jestem alergikiem, a po tych kosmetykach zero problemów. Może dlatego że są bez konserwantów, barwników itp. innych rzeczy. Ja gorąco polecam, bo jestem zadowolona, ale najlepiej sprawdzić samemu.
Anita.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2011-02-19, 22:17:31 »
A co z ich komedogennościa? sa komedogenne czy nie?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline anitka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2011-02-20, 21:08:59 »
Nie powinno być problemów z zatykaniem porów i tym podobnymi. Stosuje i nie wystąpił u mnie ten problem. Raczej w składzie nie zawierają składników które mogłyby powodować tego typu problemy, ale najlepiej sprawdzić składy na ich stronie internetowej bo nie stosowałam wszystkich.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Odp: Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2011-02-21, 14:57:15 »
Gdyby byly niekomedogenne to na samym opakowaniu musi juz byc taka informacja.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ebis

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Kosmetyki homeopatyczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2017-06-12, 13:27:38 »
anitka polecała tutaj kosmetyki Camavanti. Ostatnio miałam kontakt z tą firmą, zamówiłam od nich krem. Krem nawet ok, choć mnie jakoś bardzo nie przypadł do gustu. Lecz to kwestia indywidualna. Natomiast obsługa w tej firmie jest tragiczna. Czas oczekiwania podobno do 2 tygodni (dosyć długo), na krem czekałam miesiąc. Minęły 2 tygodnie i nawet nikt nie raczył się do mnie odezwać. Potem obsługa niezbyt miła, na zasadzie, że i tak mam szczęście, że mogę kupić ten produkt. A wydawało mi się, że PRL mamy już za sobą. Ze względu na takie traktowanie klienta, odradzam kontaktu z tą firmą.

PS. Przepraszam, jestem tu nowa, ale chciałam oszczędzić innym nerwów.