Autor Wątek: Darsonval czy peeling kawitacyjny ???  (Przeczytany 14782 razy)

Offline bajlanol

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Darsonval czy peeling kawitacyjny ???
« Odpowiedź #15 dnia: 2016-05-23, 21:49:15 »
Cześć dziewczyny. A czy miałyście przypadek że darsonval razi prądem mimo ustawienia małej mocy i na sucha skóre?? :/ testuje na sobie i wiem, że za pierwszym razem mogło mnie kopnąć bo głupia nie wsadziłam peloty do końca :| ale za drugim razem było wszystko ok a poczułam kopniecie w szyje jak używałam do włosów...

Ja tak miałam, to chyba normalne?

Offline kosdmateronyka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Darsonval czy peeling kawitacyjny ???
« Odpowiedź #16 dnia: 2016-05-24, 23:59:24 »
Ja jestem za peelinkiem kawitacyjnym :)

Offline KubusPuch

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Darsonval czy peeling kawitacyjny ???
« Odpowiedź #17 dnia: 2016-06-29, 20:42:45 »
A czy takie domowe urządzenia do ultradźwięków, też dadzą radę przy wcierkach?
Mój mąż ma fizia na punkcie włosów, stosuje teraz Vichy Dercos Aminexil Pro na wcierki i myślałam czy by jakoś mu nie pomóc... Na : cenzura : znalazłam taki "mini kombajn", który między innymi ma funkcję ultradźwięków, za 200 zł. Porównywałam cenę zabiegów u kosmetyczki, to takie urządzonko szybko by się zwróciło... Czy efekty są porównywalne, warto inwestować?
« Ostatnia zmiana: 2016-07-04, 13:34:34 wysłana przez Tomek »
"Należy chwytać szczęście w przelocie, bo często za całe oparcie i pociechę w życiu ma się tylko wspomnienie szczęśliwego dzieciństwa."
A. Daudet

Offline Studiose

  • Nie pozycjonujemy się!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Darsonval czy peeling kawitacyjny ???
« Odpowiedź #18 dnia: 2019-08-30, 11:10:40 »
Peeling kawitacyjny jest zabiegiem delikatnym, mało inwazyjnym. Daje dobre efekty o ile nie nastawiamy się na to,ze usunie przebarwienia czy blizny. Nie ma takiej mocy. Z drugiej strony może byc wykonywany nawet w mocno słoneczne dni.

Jesli macie problem z bliznami, polecam raczej zapisanie się na zabieg peelingu chemicznego. Daje o wiele lepsze efekty.
Nie pozycjonujemy się!