Autor Wątek: Alessandro  (Przeczytany 27775 razy)

Gość

  • Gość
Alessandro
« dnia: 2006-03-17, 17:04:42 »
witam!!  chcialam zapytac co sadzicie o zelach firmy alessandr, ja pracuje na ESN i NSI, ale slyszalam,ze alessandro sa duzo lepsze.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Alessandro
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-17, 19:38:22 »
Nie pracowałam na Allessandro, ale wiem, że  maja inną technike pracy, niz np NSI, czy ESN.
Kiedyś chciałam u nich kupic zel do naturalnej płytki i powiedzieli mi na targach, ze żeby tenżel kupic trzeba przejść kurs u nich. Zrezygnowałam....
Mam wystarczająco duzo dyplomów, by płacic kasę, za kolejny, tylko po to by kupic zel do naturalnej płytki!  :evil:
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Alessandro
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-17, 20:59:25 »
To prawda żeby kupić żele w Alessandro trzeba mieć ukończone u nich kursy (osobno na tipsy i osobno do naturalnych pazn.) oraz pierwszy zakup zrobić na kwote 1200 lub 1500 zł(dokładnie nie pamiętam ale w tych granicach) dodatkowo na targach też nie można kupić chyba że ma się ich firmową karte, którą teraz muszą mieć wszyscy pracujący na ich produktach, wiem bo niedawno wysłali oni do mnie inf. na ten temat.
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-03-20, 18:09:04 »
dzieki za info:) w takim razie rzeczywiscie nie warto bawic sie  w te zele, pozdrawiam!!

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-03-20, 21:35:52 »
Kupiłam na targach ich pilniki, polerki i preparaty do pielęgnacji dłoni. I jestem zachwycona, są po prostu rewelacyjne. : lol :  Paznokciami się nie zajmuję więc na temat żeli się nie wypowiem, ale może jednak warto spróbować  :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Alessandro
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-03-20, 22:47:27 »
Moje ukochane lakiery do frencha to Allesandro, płyn do skórek równiez- nie ma równego sobie, ale to sa produkty dostepne w drogeriach, a nie dla profesjonalistów.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
żele allesandro
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-28, 19:05:54 »
hej! Orientujecie się może gdzie można zakupić żele allesandro i czy trzeba skoczyć ich kurs bo ja skoczyłam kurs z ibd ale słyszałam że allesadro jest lepszą firmą i że są trwalsze paznokcie.. Aha i co najważniejsze jak kształtują cenowo się żele allesandro.. CZEKAM NA ODPOWIEDZI

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-28, 19:51:13 »
sa osoby ktore wola nsi, ibd itd.. a sa tacy ktorzy bez alessandro zyc nie potrafia;) pracowalam na nich kilka razy i wg mnie sa super, niestety mozna je kupic tylko po kursie (podstawowy ok 1000 i kazda dodatkowa technika np szablon to dodatkowe 200zł).
No chyba ze masz jakas kolezanke po kursie allessandro i Ci je kupi:) o ile sie nie myle to żele przezroczyste, do naturalnej plytki ,... ok 14g to koszt 180zł, natomiast bialy do frencza (chyba 7g) rowniez cos kolo tego;) tak wiec żele z najwyzszej połki ale jak dla mnie warte swojej ceny....

zycze powodzenia:)

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-10-28, 20:32:16 »
żele sa bardzo drogie i trzeba miec ich kurs inaczej ich nie kupisz.słyszałam że na początek trzeba dużo kasy wydac bo trzeba kupic u mich żele i materiały.duzo dziewczyn ktore na nich pracowalo przechodzi na inne żele(tańsze) nie znam ich adresu ale chyba siedziba znajduje sie w katowicach

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
Alessandro
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-10-29, 01:21:46 »
tak w katowicach jest siedziba na Ptasim Osiedlu. podaje link do ich strony:http://www.griegercosmetics.pl/
Pozdrawiam
Ada

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
Alessandro
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-10-29, 01:25:49 »
a jak ktos zna niemiecki to moze sprawdzic czy na http://www.alessandro.de/ nie mozna przypadkiem kupic, tam sa żele alessandro
Pozdrawiam
Ada

arli

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-10-29, 11:36:12 »
do nas do gabinetu przychodzą dość często przedstawiciele z allesandro i namawiają na zakup ich produktów o żadnych kursach nie wspominali i raczej namolnie prubują wepchnąć swój towar,mało tego pani przedstawicielka  paznokcie miala tak tragiczne ,żel w odcieniu brudno burym ,pozapowietrzany,krótko mówiąc masakra ale mondrowala jakby wszystke rozumy zjadla.śmiać mi się chcialo jak spojrzalam na jej paznokcie bo to raczej koliduje z interesem tej firmy hehehe( już na końcu języka mialam pytanie;czy na tych żelach będe robiła tak piękne paznokcie jak jej? ale się ugryzlam) ceny kosmos,ale to wolny kraj kożdy robi to co chce :)

Gość

  • Gość
Alessandro
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-15, 16:53:37 »
witam! Również chcę coś dodać na temat alessandro-jak już dziewczyny napisały wyżej siedziba jest w Katowicach,kurs obowiązkowy,ceny-ogromne,ale warte są tej kwoty.Pracuję od początku na tej firmie i nigdy nie miałam reklamacji,chociaż klientki kręcą nosem przy płaceniu dlatego wprowadziłam w swoją ofertę również inne firmy,tańsze.Ale jakościowo nie dorównaja alessandro-klientki po 8tyg przychodzą na uzupełnienie a nawet i pózniej-jak same je sobie podpiłują;)Niestety w niemczech nie sprzedadzą tych produktów-sama próbowałam i dostałam odpowiedz że mają przedstawiciela w Polsce :D

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Alessandro
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-19, 20:16:38 »
Pracuję na Alessandro i co do jakości tych produktów nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie ceny mnie dobijają ale i tak kupuję :roll:

Jeśli chodzi o warunki sprzedaży to dziwi mnie to co pisała arli gdyż w samej firmie nie ma absolutnie mowy o sprzedaży ich produktów bez kursu zrobionego u nich lub przeszkolenia, a poza tym żeby wogóle można pracować u nich na żelach to sprawa wygląda następująco:

*szkolenie I stopnia cena 800 zł
*żeby można dojść na II stopień trzeba przedstawić zaświadczenie że się pracuje w gabinecie kosm., czy stylizacji pazn. ... lub prowadzi się taki gabinet
*drugi stopień nie kosztuje nic pod warunkiem że wyda się na produkty conajmniej 1500 zł. i na nich się pracuje i dopiero wtedy można zakupić produkty
*następnie w pół roku trzeba zdać egzamin (bezpłatny) zarówno praktyczny jak i teoretyczny

*czyli żeby od podstaw zacząć pracować trzeba przeznaczyć conajmniej 2300 zł. i wtedy można wpełni cieszyć się współpracą z firmą Alessandro.

Ja dokładnie taki proces przeszłam w głównej siedzibie firmy w Katowicach. :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Alessandro
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-19, 22:25:14 »
no to sie cenią.