Autor Wątek: Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne  (Przeczytany 66717 razy)

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« dnia: 2005-04-21, 19:40:48 »
Czy wie ktoś jakie przedmioty są na Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomiczna na kierunku pedagogika zdrowia specjalizacja: kosmetologia :)

Gooosha

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-09, 22:30:07 »
niestety nie studiowałam na tej uczelni, ale słuszałam pozytywne opinie na jej temat. chciałam na niej studiować ale cena mnie odstraszyła. więc studiuję w bydgoszczy. tez jest fajnie i trafiłam na superowych ludzi. pozdawiam

Gooosha

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-23, 13:45:14 »
Nie wiem jakie są przedmioty, ale nie polecam tej szkoły. Moje koleżanki tam się uczą i nie mają dobrej opini na ten temat. Pozdrawiam

Gość

  • Gość
WSHE - Nieeeeee!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-06-01, 19:45:51 »
Witam. Przedmioty są różne. Ale ze szczerego serca odradzam tą szkołę ze względu na wyjątkowo niski poziom. Oceny dostaje się za to czy się wpłaciło w terminie czesne. Jeżeli chcesz się czegoś nauczyc to nie idź do tej szkoły. Naprawdę nie warto. Pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-06-01, 20:02:11 »
Witam. Miałam stycznoś z ludźmi w trakcie i po nauce na UM. Opinie są podzielone. Wszystko zależy czy jesteś już po jakiejś szkole kosmetycznej czy jesteś jeszcze "świeża". Osoby, dla których UM jest pierwszą szkołą są raczej zadowolone, ale osoby chociażby po studium oczekiwały troszkę więcej. Wyobraż sobie sytuację, że na drugim roku ktoś Cię uczy nakładac mleczko kosmetyczne. Śmiech  :lol:   Pozdrawiam

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-06-02, 10:10:55 »
Dziekuje za odpowiedz.Jestem po studium,mam kilka lat praktyki i ciagla chec poglebiania wiedzy.Ciezko jest znalezc cos dobrego,bo jak piszesz trudno jest zdecydowac sie na uczelnie, gdzie placi sie duza kase za wiedze, ktora w moim przypadku nie bedzie nowa wiedza a powielaniem tego co juz umiem.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-06-12, 16:54:49 »
ja jestem po studium kosmetycznym w lodzi i swego czasu tez planowalam isc na kosmetologie wiec conieco sie dowiadywalam od osob po tej szkole.przede wszystkim plusem jest to ze jest duzy nacisk kladzony na teorie w tym sensie ze znajoma pracuje w laboratorium kosmetycznym porzadnie uczy sie skladow kosmetykow(a takze wyklada kosmetologie w studium) minusem bardzo mala liczba godzin praktyk. takze polecam ta szkole dla kogos kto chce teoretcznie uzupelnic swoja wiedze no i miec wyksztalcenie wyzsze :D

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-03-29, 19:37:21 »
co sądzicie o studiach podyplomowych na kierunku kosmetologia w Łodzi? Czy któraś z Was koczyła lub kończy ten kierunek? Czy warto studiować?

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-03-29, 21:03:32 »
Jeśli chodzi o Łódź to wiem, że kosmetologia jest na Akademii Medycznej jako specjalizacja na farmacji W tej chwili są studia licencjackie (3 lata) lub magisterskie (5 lat) Studiów podyplomowych na kierunku kosmetologia narazie nie ma O innych uczelniach oferujących studia podyplomowe nic mi nie wiadomo Jest kurs podyplomowy z kosmetologii 2-letni lub roczny (nie pamietam) na Politechnice Łódzkiej Po ukończeniu tego kursu dostaje się zaświadczenie o odbyciu kursu z kosmetologii, ale ... nie jest to równoznaczne z uzyskaniem zawodu kosmetologa
BIO-STUDIO Agnes

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-03-29, 21:35:46 »
Znam dziewczynę, która właśnie tam robi studia uzupełniające i jest zadowolona choć......mówi, że z dziedziny kosmetologii nie dowiaduje się nic. Mnóstwo innych informacji, ale nie związane z zawodem kosmetologa.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-03-30, 08:46:34 »
weronka daj mi jej namiary lub poproś by się do mnie odezwała.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: PODYPLOMOWA KOSMETOLOGIA
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-03-30, 10:52:27 »
Cytat: "Luiza10"
co sądzicie o studiach p[odyplomowych na kierunku kosmetologia w Łodzi? Czy któraś z Was koczyła lub kończy ten kierunek? Czy warto studiować?

Swego czasu podyplomowa byla Kosmetologia na polibudzie w Lodzi, ale z nastawieniem bardziej na chemie kosmetyczna.

Offline Agnes11

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-03-30, 11:13:33 »
Cytuj
Cytuj
Luiza napisał: co sądzicie o studiach p[odyplomowych na kierunku kosmetologia w Łodzi? Czy któraś z Was koczyła lub kończy ten kierunek? Czy warto studiować?

Tomek napisał:Swego czasu podyplomowa byla Kosmetologia na polibudzie w Lodzi, ale z nastawieniem bardziej na chemie kosmetyczna.

Ja swego czasu skończyłam Politechnikę Łódzką Nie ma kosmetologii na magisterskich Jest technologia surowców kosmetycznych i zapachowych (inaczej chemia surowców kosmetycznych i zapachowych) Po ukończeniu studiów magisterskich uzyskuje się zawód Technolog Chemiczny, który ma uprawnienia do nadzorowania całego procesu produkcji kosmetyków, perfum itp. Podyplomowa typowa kosmetologia (budowa skóry, wpływ składników, dermatologia itp.) na PŁ trwa przez rok i wydają tylko zaświadczenie o ukończeniu takiego studium, nie można na tym studium podyplomowym uzyskać zawód kosmetolog
BIO-STUDIO Agnes

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-03-30, 14:11:29 »
Cytat: "Agnes11"
Jest kurs podyplomowy z kosmetologii 2-letni lub roczny (nie pamietam) na Politechnice Łódzkiej Po ukończeniu tego kursu dostaje się zaświadczenie o odbyciu kursu z kosmetologii, ale ... nie jest to równoznaczne z uzyskaniem zawodu kosmetologa


To nier jest kurs tylko właśnie studia podyplomowe.
Po ukończeniu otrzymuje się dyplom ukończenia studiów podyplomowych.

Gość

  • Gość
Łódź - Wyższe Uczelnie Kosmetyczne
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-03-30, 14:27:19 »
dzięki bardzo