Autor Wątek: Kępki rzęs  (Przeczytany 53704 razy)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Kępki rzęs
« dnia: 2006-09-27, 23:02:37 »
Dziewczyny - w jaki sposób je kleicie - jednym klientkom trzymają się do momentu demakijażu, innym ponad tydzień... a ja niezbyt wiem od czego to zalezy...  :?
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Kępki rzęs
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-29, 10:47:39 »
Moim zdaniem to jak długo rzęsy się trzymają zależy również od kleju na jaki kleisz te rzesy. Najlepszy według mnie jest everlash.
Oczywiście są jeszcze różne techniki przyklejania, inaczej przykleja się rzesy na jedna dobę inaczej na tydzien inaczej na miesiąc. Ale głównym wyznacznikiem tutaj (pomijajac techniki) i jest naprawde dobry klej i jego ilość.

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Kępki rzęs
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-29, 22:09:01 »
co masz na mysli pisząc technika przyklejania??  :?
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Gość

  • Gość
Kępki rzęs
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-30, 11:17:20 »
Technika przyklejania czyli świadome przyklejenie rzęs w taki sposób aby tzymały się:
* do demakijażu, czyli usunęly sie razem z demakijażem oczu
* do tygodnia
* i do 3 tygodni

 :D

i tak np. jeżeli pracujesz na dobrej jakości produktach i chcesz żeby kępki usunęły się razem z makijażem dobrze jest przyklejać kępki na wytuszowane rzęsy. Wtedy klej przykleja się do tuszu i łatwo pozniej usunąć kępki.... Inaczej też przykleja się rzęsy chcąc aby trzymały się tydzień i inaczej na 3 tygodnie.
Tych technik uczą w szkołach wizażu.  :wink:

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Kępki rzęs
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-09-30, 14:01:33 »
U mnie w szkole pokazano tak normalnie jak sie przykleja.Bierzesie kepke, macza ciut w kleju i umeiszzca miedzy rzesami na granicy oka3/4..Potem ciut przycinazeby zbytnio nie wystawaly. Podziel sie z nami jak Cie uczyli!!!!

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
Kępki rzęs
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-01, 11:46:40 »
ja kleiłam zawsze na wystuszowane rzęski... spróbuję bez tuszu... no i na logikę - powinno dłużej się trzymać...  :wink: ...
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Implicite

  • Gość
Kępki rzęs
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-02, 18:19:43 »
dokładnie tak jak dziewczyny piszą: jeśli będziesz miała dobry klej i przykleisz do rzęs, odczekasz trochę i na końcu użyjesz tuszu, kępki będą trzymać się kilka dni bez poprawek. kosmetyczką ani wizażystką nie jestem, ale testowałam nieraz na swoich rzęsach  :wink:

Gość

  • Gość
Kępki rzęs
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-10-05, 11:02:33 »
Dokładnie trzeba odtłuscic rzęski, wtedy lepiej sie trzymaja:) Kępki rzes delikatnie moczyc w kleju(nie za duzo bo klej pozniej zostaje miedzy rzesami) i wklejac miedzy rzesy przytrzymujac troszke dłuzej zeby sie przykleiły. Ja niedawno probowałam i trzymały sie tydzien, mimo codziennego malowania tuszem i demakijazu.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kępki rzęs
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-20, 21:35:58 »
moje kolezanki przyklejaly sobie rzesy i jakos dlugo nie mogly w nich wytrzymac..  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kępki rzęs
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-21, 15:58:07 »
strasznie mi sie podobaja takie kepki. ale nigdy nie mialam zalozonych. moze na jakas okazje wyprobuje :wink:

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Kępki rzęs
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-21, 16:11:11 »
ja mialam i po imprezie tak mnie denerwowaly i mnie draznily ze nie moglam wytrzymac.... odpadlo  wraz z rzesami kilka wlasnych rzes...
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kępki rzęs
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-21, 16:40:39 »
yyy to nie ciekawie  :? ja mialam znajoma ktora brala slub i wlasnie ,miala takie kepki przyklejone. po slubie jeszcze dobry tydzien siedzialy. i wsyztsko bylo dobrze. moze to zalezy od kleju??

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kępki rzęs
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-21, 19:24:12 »
mozna na stale przedluzyc rzesy?tak jak wlosy?
ja tez mysle zeby na sylwka takie cos przykleic , ciekawe jak bym wygladala :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kępki rzęs
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-21, 19:28:13 »
czytalam ze robia taki zabieg w Stanach wiec moze i do nas przyjdzie , ale juz mam ochote :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Kępki rzęs
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-21, 19:55:27 »
Na stałe? Jakieś implanty? Myślę, że to jeszcze tematyka z pogranicza SF jednak kto wie... w końcu w USA rządzą plastikowe biusty, plastikowe uśmiechy i w ogóle artificial beauty ;)
Devil may cry...