Autor Wątek: Akademie Prenier w Polsce - opinie  (Przeczytany 19785 razy)

Gość

  • Gość
Akademie Prenier w Polsce - opinie
« dnia: 2005-07-24, 10:59:45 »
Witam
Wybieram sie na studium kosmetyczne i chciałabym poznać wasze opinie na temat studium Akademie Premier. Czy warto uczyć się w tej szkole?

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-27, 20:14:25 »
nie polecam bylam tam zobaczyc i lipa pracuea na kosmetykach ziaji..mysle ze to jzu wystarczy...

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-27, 22:57:07 »
Cześć ,

nie polecam Ci tej szkoły sama miałam dylemat która wybrać potym jak wycofali zaoczne na Rakowieckiej. Polecam B. Mydłowskiej na ul.Grochowskiej. :)Akademie Prenier to kłada tylko na kasę , nic się tam nie nauczysz takie słyszałam opinie. wcześniej też miałam taki post i pytaąłm o opinie o szkołach. Zajrzyj sobie .

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-28, 07:15:23 »
Cytat: "zawiecha"
nie polecam bylam tam zobaczyc i lipa pracuea na kosmetykach ziaji..mysle ze to jzu wystarczy...


Czemu uważasz, że kosmetyki Ziaji sa złe?

Gość

  • Gość
Słuchaczka Akademie Prenier z Krakowa
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-30, 19:11:28 »
Jestem słuchaczką ze szkoły Akademie Prenier z Krakowa.
Tak przypatruję się waszym wypowiedziom i trachę dziwią mnie niektóre stwierdzenia o szkole ktorej tak naprawdę nie zancie.

Najlepiej zadawać pytania osbie która tak naprawdę wie o szkole bardzo dużo.

Jeśli ktoś normalny chchiałby zasięgnąć opinii o szkole polecam stronę www.prenier.pl oraz mojego meila basiakrakow@op.pl

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-08-07, 14:13:20 »
też myślałam o tej szkole, ale zupełnie mnie nie przekonali swoim podejściem, na dodatek na innym forum przeczytałam opinie dziewczyn które skończyły A.Prenier i szczerze odradzały to miejsce.

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-08-07, 14:58:20 »
Dziekuje za odpowiedz,  juz zdecydowalm ze na pewno do tej szkoly sie nie wybiore

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-08-08, 20:01:52 »
nie uwazam ze kosmetyki ziaji sa zle  ale twierdze ze kazda profesjonalna i szanujaca sie szkola nie pracuej an kosmetykach dostepnych w kazdej drogeri..w koncu po to ide na studia zeby sie czegos nauczyc.A z tego co mi wiadomo w akademi prenier nie ucza sie jakie moga wystapic reakcje na dany skladnik kosmetyku.

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-08-08, 20:15:50 »

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Akademie Prenier
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-08-08, 23:31:45 »
:lol: ciekawe nawet 8O
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-08-09, 15:19:10 »
Cytat: "zawiecha"
nie uwazam ze kosmetyki ziaji sa zle  ale twierdze ze kazda profesjonalna i szanujaca sie szkola nie pracuej an kosmetykach dostepnych w kazdej drogeri..w koncu po to ide na studia zeby sie czegos nauczyc.A z tego co mi wiadomo w akademi prenier nie ucza sie jakie moga wystapic reakcje na dany skladnik kosmetyku.


Ale Ziaja ma również profesjonalna serię obok "drogeryjnej".
Tak jak Eris czy Norel.

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Akademie Prenier
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-08-10, 00:25:51 »
oj ziaja jest fajna :lol: wogole uwazam ze polska ma dobre kosmetyki ostatnio kupilam balsam sopot brazujacy  r e w e l k a i oliwke do masazu wyszczuplajaca ktora wcieram codziennie masuje udka drewnianym zelaskiem z kolcami hehehe i powiem ze cialko jest o niebo jedrniejsze :lol:
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-04, 19:54:13 »
czesc!czy ktos moze mi napisac cos na temat akademii prenier w koszalinie?????

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-12-19, 14:45:14 »
wiem że w krakowie to lipa! koleżanka tam była i się przeniosła do rzeszowa, bardzo narzekała na tą szkołe, nic się tam nie nauczyła i musi cały czas nadrabiać zaległości! nie polecam : thumbdown :

Gość

  • Gość
Akademie Prenier
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-12-19, 17:01:56 »
Je też słyszałam że  to jedna wielka lipa nie chodziłam do niej ale jak szukałam wiadomości o innych to niestety chyba żadnej poprawnej na jej temat nie usłyszałam i zrezygnowałam  :-$