Autor Wątek: Jakie kosmetyki do cery naczynkowej  (Przeczytany 1858 razy)

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Jakie kosmetyki do cery naczynkowej
« dnia: 2021-08-05, 11:16:56 »
Dziewczyny z cerą naczynkową, jak ją ujarzmiacie?
Dzięki łagodnej i delikatnej pielęgnacji, jest moja skóra w dość dobrej kondycji. Tak w domu wygląda dość normalnie.
Kiedyś nakładałam bardzo mocne podkłady albo korektory, żeby na pewno ukryć rumieńce, które mogą ewentualnie się pojawić. Obecnie (niby) już to zaakceptowałam albo po prostu się trochę przyzwyczaiłam. Często tego nawet nie zauważam albo wręcz nie czuję (kiedyś był efekt takich "piekących policzków"). I bardzo często chodzę bez makijażu albo maluję tylko rzęsy/brwi.

Offline Lullaby

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 217
Odp: Jakie kosmetyki do cery naczynkowej
« Odpowiedź #1 dnia: 2021-08-05, 13:28:32 »
Ja mam cerę płytkounaczyniona więc też mam wiecznie buraczane poliki. Od dłuższego czasu mam jednak z tym spokój. Stosuje serum z niacynamidem i cynkiem, delikatne żele do mycia twarzy (głównie OnlyBio), serum z jadem pszczelim, z witaminą C. W sumie głównie mam sera w pielęgnacji, jakoś tak wyszło. Największą robotę zrobiło jednak właśnie to serum z niacynamidem i cynkiem.

Ważna jest również suplementacja cynku . Cera po takiej kuracji stała się o wiele bardziej wyciszona i wyglada o wiele lepiej. Tak wiec zdecydowanie polecam.
« Ostatnia zmiana: 2021-08-10, 11:08:04 wysłana przez Lullaby »
Nie pozycjonujemy się!

Offline mason.stamm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Jakie kosmetyki do cery naczynkowej
« Odpowiedź #2 dnia: 2024-03-05, 13:25:02 »
Wiosną skóra twarzy wymaga szczególnej pielęgnacji. Jest osłabiona i przesuszona przez zimowy wiatr czy skrajnie niskie temperatury, a dieta uboższa w witaminy również nie sprzyja zachowaniu jej dobrej kondycji. Właściwa pielęgnacja skóry to proces wieloetapowy i długotrwały, jednak bezsprzecznie kluczowym jej elementem jest codzienna aplikacja kremu dobranego indywidualnie do potrzeb i typu cery. Co sądzicie o tych poradach - https://pikio.pl/3-innowacyjne-kremy-od-basiclab-must-have-nadchodzacej-wiosny?